Červenec 2003

Candát na Fernetu

Potkal sem Toníka Tapa, když si to štrádoval po práci na Zeppelin a ten si mi postěžoval, že se z té naší Mani stává server alkoholiků. Že to tak nějak postrádá tu rodinnou část. Tož teda Toňo, i my alkoholici umíme vařit. Tento recept sem sám vymyslel a ozkoušel. Candáta je možno nahradit i jinou rybou, si aspoň myslím, ale neručím za to.
Napsal uživatel Hampejz dne So, 26.07.2003 - 10:38

Ty, ty kdo čteš tyto řádky!

Moc dobře vím, jak tě atrofující svaly po celém těle bolí z přemíry lenošení. Znám tvoje potíže se zdoláváním schodů do prvního patra. Je naprosto jasné, že se dávno nevlezeš do vany. Oči napuchlé od monitorů a ucho zkřivené od sluchátka mobilního telefonu, vybledlá pleť dávno nevystavená slunečním paprskům, zbytnělé záhyby tuku na zátylku. To všechno a ještě mnohem, mnohem víc tě hrozně trápí.
Napsal uživatel dne Pá, 25.07.2003 - 07:41

Děda Karel II

Aneb provokujeme babičku…………….
Napsal uživatel xxw dne Čt, 24.07.2003 - 10:56

Za požárem na Eiffelce byl turista z UH

Už dva roky hledím z obýváku služebního příbytku na jistou věž, jež se zove Eiffelovou. Již dva roky marně čekám na to, že i do tohoto železného kolosu to nějaký dobrák naboří letadlem a to pak bude, panečku, reportáž. Až do úterního večera jsem čekala marně. Stačilo ale, aby za mnou do Parisu přijela konečně ta správná, krví spřízněná, fundovaná delegace z rodného městysu.
Napsal uživatel Marka dne St, 23.07.2003 - 12:49

Partyzánský samopal II.

Po skvělém nápadu Pána Půlpána, Hampejz a Helík, ruku v ruce, vyhlašují pokračování, jež by mohlo aspirovat na vyhlášení tradice, pokud po nás někdo naváže.
Napsal uživatel Hampejz dne Po, 21.07.2003 - 15:44

Chystané změny v našem kraji

Podařilo se mi zachytit únik tajných informací z ministerstva Pro regionální rozvoj a nedalo mi abych Vás neinformoval o pikantnostech které se, po úspěšném referendu o vstupu do EU, řítí na naše krásné Moravské Slovácko.
Napsal uživatel xxw dne Čt, 17.07.2003 - 15:53

Děda Karel I.

Dlouho jsem přemýšlel zda mám zveřejnit životní moudra a postřehy mého dědy Karla, kterého považuji za největšího filosofa, humoristu a skrytého génia jak v Uherském Hradišti tak i na celém světě, ale jeho filosofie je natolik neotřelá, že mi nezbývá, než se o ni s vámi podělit.
Napsal uživatel xxw dne St, 02.07.2003 - 06:49