1.Gere a Robertsová

Napsal uživatel tap dne Čt, 09.12.2004 - 11:38

Comments

Super nápad! Doufám, že v některém z dalších dílů se setkáme též s tvým motivem "párku s křenem". Gere to zahraje perfektně. Julka taky. Díky!

Nápad je to vtipný a dokonce jsem si rozšířil obzor. Už vím, co je to Robertsová. Ještě hodím do Gůglu Gere a budu v tomto oboru vzdělán. Díky, Plačkové!

Vím o lepším: je o něm článek zrovna pod tím vaším a navíc u tebe má vroubek. A je to boxer!

Robertsová zahla Geremu s Hronem. To Drahošovi zalichotí :-)

Myslíš třeba Julie Cruise? Moji nejoblíbenější zpěvačku písní Davida Lynche a jeho dvorního skladatele Angela Badalamentiho?

My blbci nemáme kalendář. Teda máme, ale japonský. Teď v prosinci je tam krásný tygr pod zasněženou borovicí. A dělá
VUAAAAAA´ Vaďuro!

Takže tys, ty mrcho, nakonec včera vyrazil!? (A taky vidím, že hned tak jsi zpátky domů zase nedorazil...) No, závidím ti i nezávidím. Přeju i nepřeju. Totiž ta strašná rovnice vytrpěného dne a ranní kocoviny na jedné straně se na chlup rovná protrápenému večeru, když člověk naopak zůstane večer doma a nikam nejde na straně druhé. Vlastně to ani řešení nemá. Ale mně je dnes hezky a dobře, takže ti v tuto chvíli spíš nezávidím vůbec...

Dodatek k předchozímu komentu: poté, co lépe již rozlišuji foto napravo u vzkazů, upřesňuji svůj předchozí svod na jednoduchou otázku, zda večer pít nebo nepít.

Lipánku, bylo to báječné. Rozhodně večer pij. Je mi dobře a včera mi bylo přímo skvěle. Jo a ještě jedna technická: Tady jsou komentáře ke komiksu. Vím, sám jsem to porušil. Kdybys byl tak laskav a pokecal si třeba na chatě. Maňa bude radši. Dík

Nevím pánové. Myslím, že součástí té rovnice o které Lipan mluvil je koeficient vypočítávaný z věku, který čím dál víc Lipanově teorii o rovnosti stran nedává zapravdu. Pro blbé - ty kocoviny už nejsou co bývaly.

V mém případě jsou samozřejmě mnohem horší než před lety. Alkohol je kurva.

Kecy, sice me to zmáhá a pomalu zjistuju, ze latku své výkonnosti jiz neudrzím tak dlůho, na druhou stranu, pomalu objevuju jine hodnoty, presto minim jeste par chvil nad penivym mokem a nejakym tim spiritusem, dej Boze dobrym vinkem, ztravit.

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz