Maňa říkala

Dnešní datum: 29. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  ICE-B je bůh! Bůh je mrtev.


  Vydáno dne 22. 11. 2015 (9756 přečtení)


  Překvapilo mě, že tak málo z vás, čtenářů Mani, zná kapelu Elektrïck Mann a že skoro nikomu nic neříká jejich zpěvák ICE-B. Ten je totiž od včerejška mrtvý, tak si myslím, že by zasloužil alespoň takovou komorní osvětu mezi stárnoucími bývalými rebely a pankáči.
  Zajímavé například je, že wikipedie si zatím tak výrazné osobnosti nevšimla.Stránku „Ice-B“ na Wikipedii bohužel nemáme..

  O kapele se zmiňuje jenom povrchně: Elektrïck Mann je hudební skupina z Valašského Meziříčí zpívající v žánru alkorap, hard-core, punk a hip-hop. Texty se zabývají kritikou současné společnosti za použití originálních slovních hříček a vulgarit. V textech je velké množství narážek na nestandardní mezilidské vztahy, sexuální deviace a drogovou problematiku.

  Jo. Jsou sprostí a jsou skvělí. Mladí si je pouští hojně na večírcích, slyšel jsem je i v posilce z mobilu. Mají tak neskutečně sprosté texty, že člověk uchcává. Když se pije, nutí to člověka chlastat. Na koncertě nikdy nevím, jestli to co předvádí je promyšlený scénář a nebo se tak sjeli, že neví kde jsou a co dělají. Co ale vím jistě, že se bavím, KURVA BAVÍM! No a ICE-B byl jejich zpěvák.

  ICE-B kromě zpěvu provozoval ještě internetové aktivity. Známý je slogan: ICE-B je Bůh!

  Osobně jsem se sním nikdy nesetkal. Ale jednou málem. Jak jsme tehdy s panem Kö legendárně zdrhli z přerovského pivovaru do Valmezu, tak jsme šli právě na koncert Elektriků. To byl zrovna ICE B vyhozený z kapely. A hospodský nám říkal, že ví, kde ICE B chlastá a že si s ním můžeme pokecat. No amy jsme si netroufli.

  Jináč hoho to zajímá, tak si můžete přečíst tento článek: Zemřel Jan Bezděk alias Ice-B z kapely Elektrïck Mann. Utahoval si i z Václava Klause

  Jednu ne úplně sprostou písničku sem hodím, pokud jsem vás nadchnul, určitě je toho hromada na Youtube.

  Edit Hampejz:
  Elektrici a ICE-B echt jsou pro mne zosobněním toho, na co prostě už nemám kule. Můžu si hrát na pankáče, ale oni jsou zrcadlo. A omlouvat se proč a co a nemůžu a kdesi cosi, to je prostě ta známka anti-punku. Kamkoliv sem došel a pustil Elektriky, setkal sem se s více nebo méně hraným opovržením, řečmi, že to snad není možné, co to jako má být a zdviženoobočovým fůůůj. No jo, střední stav. Takže si to přiznejme, hoooodně z nás je zná, hoooodně z nás se to líbí a hoooodně z nás to nikdy nepřizná. Ale v dnešní době plné hnusu, násilí a vulgarit mně to jejich: "Drahá, ja viem, že som bol na sračky, ale upeč mi jahodové koláčky!" připadá natolik poetické a hezké, že už jenom, že o tom píšu, je úplně na kokot, protože ten chlap měl prostě eště chvilku pařit, hrát, žít a držet ten punk not death. Neumím se z mnoha důvodů momentálně dojmout nad francouzskou trikolorou, ale z této zprávy je mi smutno. Jeden pank je prostě det....  Související články:
  Které 3 slavné osobnosti najdete na koncertě Laury? (06.03.2013)
  V sobotu na Chátru (26.02.2010)
  Two mainstreams… 2. díl Metallica (13.09.2007)
  Koncert na řece (08.08.2007)
  Skrým fó mý Ostráva! (07.08.2007)
  Dva mejnstrýmy (31.07.2007)
  Sůtěž (23.02.2007)
  Jak zme byli podpořit Arakain (03.04.2006)
  Jak zme byli podpořit Debustról (10.11.2005)

  ( Celý článek! | Autor: zvl | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook