Maňa říkala

Dnešní datum: 28. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Hampejz je taky kokot - díl 1


  Vydáno dne 29. 01. 2013 (2063 přečtení)


  Rok se s rokem sešel a Hampejz zase slavil narozky. Tentokrát už 34, takže se dal čekat určitý posun směrem nahoru, tak jako každý rok. Bohužel já s Javou jsme se nakonec nedostavili, což ale ve finále bylo dobře, protože jsme mimo podezření a můžeme napsat tento článek.


  Slavilo se v den prezidentských voleb a tak bylo o důvod víc k pití. A jelikož všichni zúčastnění předstírali, že volili Karla, pilo se na žal. Jenomže se taky pilo na oslavu narozek, takže nálada byla ambivalentní a pilo se ještě o to víc.

  Když mi volali, bylo asi tak 18 hodin a všichni byli už značně rozjaření. Nadávali mi do telefonu a vyhrožovali. Naštěstí jsem zachoval chladnou hlavu a nereagoval.

  Krátce poté přerušila večírek policie. Prý si někdo stěžoval na rušení nočního klidu. Otevřeli jim Hampejz s Kénigem oblečeni do fraku a tvářili se jak nejkultivovaněji uměli. Lipan z povzdálí začal vyjmenovávat náhodně zvolené paragrafy na které si vzpomněl a doufal, že si toho někdo všimne. Teprve však když se ve dveřích objevil pořádně naštvaný Kořen, omluvili se a odešli. Těžko říct, jestli šli po schodech, ale asi ano.

  Pak večírek pokračoval a končilo se na Míru na koncertu kapel Debustrol a Törr. (taky ó s tečkama, zajímavé ...)

  Ráno Hampejz objevil ve výtahu záhadný nápis, psaný lihovou fixou. Stálo na něm: Hampejz je taky kokot.. Což by nebylo až tak zvláštní jako skutečnost, že si nikdo nepamatuje, že by to psal.

  Redakce důrazně žádá všechny účastníky večírku

  aby nekladni odpor vyšetřování a spolupracovali. Kdo se bude jeviti jako málo ochotný, bude označen za spolupachatele tohoto činu. Co se teda od všech očekává?

  Vemte si lihovou fixu a napište na kus papíru "Hampejz je taky kokot". Tento papír vložte do obálky a zašlete na adresu Malinovského 879, 68601 Uh. Hradiště. Nezapomeňte se podepsat. V rohu obálku zřetelně označte heslem HAMPEJZ JE KOKOT.

  Vaše rukopisy budou podrobeny expertýze. U koho se bude rukopis shodovat s rukopisem ve výtahu, bude označen za viníka a získává 1/2 litru slivovice. O výsledcích budete informováni v druhém čísle tohoto článku.

  P.S: Kdo neumí posílat obálky, může papírek naskenovat a poslat na emailovou adresu, z níž obdržel pozvánku na tento večírek.  ( Celý článek! | Autor: zvl | Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook