Maňa říkala

Dnešní datum: 27. 11. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Paparazzi těžkou práci má


  Vydáno dne 12. 06. 2012 (2637 přečtení)


  Zhruba před týdnem jsme čekali na děti, seděli v autě a hráli si s foťákem. A kdo to v dálce nešel – Martička! Cvak, cvak a naše první paparazzi foto bylo na světě! A vzhledem k tomu, že Maňa je bulvár, nápad byl tu. Vyfotíme Maňa-celebrity ala módní policie! Hlavně nenápadně!!!
  A tak jsme dnes ráno vyrazili. Jenže ouha, trochu jsme se opozdili a po osmé hodině už byli všichni fuč. Dokonce i Tap. Štěstí nám ale přálo a místo vytouženého Toníka, jehož nekonvenční outfit nás lákal, jsme uviděli auto Sedy. Skvělé! Rozhodli jsme se chvíli počkat, pozorovací místo jsme měli luxusní. Seda nešel a nešel. Po asi 10 minutách jsme to vzdali. Jen co jsme se přestali skrývat, zahlédli jsme Staňu, kterému jsme kráčeli naproti. Když jsme se na prázdném náměstí zmateně snažili změnit směr přímo ke křoví, abychom ho tajně vyfotili, začal na nás zvesela mávat! No nevadí, musíme na to jinak.

  Měla jsem spoustu parádních nápadů, např.: „Pojedeme brzo ráno a vyfotíme Jarka.“ To ale Zdena sepsul slovy: „Na to nemáme, když vstáváš, už je dávno v tahu.“ Nechtěla jsem se nechat tak lehce odradit. Až jeho vysvětlení: „To je jako kdyby ses snažila vyfotit Babinského.“ mě přesvědčilo.

  Na druhé kolo našich úlovků jsme vyrazili v době meníček. Tap určitě vyleze, známe ho!

  Nutno podotknout, že hned při vjezdu do centra na nás z chodníku mával Frýza. Nenechali jsme se ale rozhodit!

  Zaparkovali jsme skryti mezi auty oproti jeho firmě a šli obhlídnout terén, třeba budeme mít štěstí a potkáme známých víc. Já šla koupit lístek a Zdena s foťákem na krku okukoval vedle stojící auto a číhal, koho by zvěčnil. Všichni přece chodí na oběd! Došla jsem, až když na něho z onoho auta volal Hary: „Zdaaar Vaďurooo, ty mě nevidíííš?“ Zdena byl tak překvapený, že by Haryho málem zapomněl vyfotit. Nemají to ti paparazzi jednoduché.

  Konečně šel Toník. Bohužel zákon optiky je nemilosrdný, viděli jsme se zároveň. Jakožto zkušená celebrita okamžitě pochopil oč jde a začal skrývat tvář. Za několik okamžiků už zmizel v útrobách módního second handu. Copak my neuděláme kloudnou paparazzi fotku?!!

  Pomalu se smiřující s tím, že nám šmírování není souzeno (a to mě to tak bavilo), jsme si šli také na oběd. Frýzovi jsme pro jistotu zavolali, kde je. Cestou k němu jsme ještě potkali Svaťku, která nás pro změnu opět viděla první a hned utekla. Navíc se spustil déšť.

  Tak šíleně jsme zmokli, že jsme se vykašlali na šmírování Frýzy a jeli jsme dom.

  Odpoledne, už bez foťáku, jsme se před obchodem srazili se Sedou. Mimochodem mu to slušelo a jeho škoda, že ráno nechal auto tak dlouho osiřelé! V módní policii by měl určitě jedničku.

  Každopádně jsem zjistila, že být paparazzi není žádný med!

  A na závěr soutěž: Komu se bez povšimnutí podaří do týdne vyfotografovat Babinského, má u mě zlatou čočku z banánu. Lovu zdar!  Související články:
  Hampejz není hipster (09.12.2015)
  MÓDNÍ POLICIE (07.05.2007)
  Sex ve městě (16.01.2004)

  ( Celý článek! | Autor: JaVa | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook