Maňa říkala

Dnešní datum: 29. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Milý věřící Járo


  Vydáno dne 22. 12. 2010 (2555 přečtení)


  Jako každý rok ti posílám tuto vánoční zdravici. Doufám že jsi celý rok žil v bázni boží a pořádně se pokal, poctivě chodil ke zpovědi a v tento den přicházíš před našeho Pána čistý jako lilium. Důležité je žít ve skromnosti a sebezapření, ale to ty jako hluboce věřící člověk jistě víš. Doufám že stejně jako já, jsi tento rok zanechal hříchů mrzkých tělesných, nepožil jsi si byť sebemenší odlivku alkoholu, nehřešil jsi ani tajně ve snu myšlenkou a každý svůj volný čas jsi věnoval sebemrskačství za halasného pronášení modliteb k Pánu.


  To sebemrskačství je asi na naši víře to nejlepší. Není nad dobrou výbavu bičíků, koček, důtek, pout, roubíků, masek, kovových řetězů, latexových převlečků a spoustu dalších užitečných věciček nezbytných pro kvalitní mrskut. Jak jistě dobře víš je lepší tento nelehký úkol snášet raději ve skupině, nejlépe několika žen, který tento nelehký úkol činí o něco snesitelnějším.

  Teď bych ti rád řekl něco o našich bývalých bratřích, kteří jak jistě dobře víš sešli již před dávnou dobou ze správné cesty a vzali to směrem přímo na peklo.

  Zdena Vaďura alias Sedící Pařez stal se nadobro obětí svého obžerství. Pod jeho neustále zvětšujícím se pupkem mu letos prasklo koleno, což ho nadobro upoutalo na lůžko, kde se dále věnuje přejídání a pití tvrdého alkoholu za neustálého nevhodného povykování na zbytek členů jeho rozpadlé rodiny.

  Martin Kneting aliaz Keng se v závěru roku velmi zrapnil na ministerstvu životního prostředí, kdy chtěl pomocí svých kolegů vytáhnout z nějakého fondu 500 miliónů korun na přilepšení rodinného bydlení ve svém domku z vepřovicových cihel. Dobře víš, že byl vždy přemoudřelá mluvka a jeho hrabivost nikdy neznala mezí.

  Roman Babb alias Babinský se letos taktéž obzvláště vyznamenal. Jak jistě víš jeho chování k ženám a šetřící návyky byly vždy neobvyklé. Například si jistě dobře vzpomínáš na historku, kterak zcela opilí Květě Z. hodil její šaty značky Armani do popelnice a ráno ji poslal domů taxíkem v montérkách po dědovi. Ovšem tento rok to dosáhlo opět dalšího vrcholu, když nějakým dětem nakukal, že sníh je zmrzlina zadarmo a ty se pak přiotrávily konzumací sněhu u E 50.

  Jiří Lipan Podlipský se letos také velmi vyznamenal. Skrz pití piva přestal úplně jíst a prodloužil své běhací tratě. Naposled jsem ho viděl na oslavě jeho firmy u příležitosti další miliardy EUR čistého zisku za poslední kvartál. Byl úplně ožralý, vychrtlý a zelený, vznášel na pouťovém balónku a žvanil nehorázné nesmysly o bohu a o životě. No považ sám!

  Hampejz, tak ten Jardo, úplně zešílel. Zanechal své výnosné manažerské kariéry a za poslední peníze velmi nevýhodně zakoupil zbořeniště u Kostelanského jezu. Prý bude v té rujně žít, provozovat lodní dopravu na Salaš a otevře výčep „U třech utopenců“, což má být ji specialita jeho podniku. No a prý ještě do toho dost pije. No hrůza!

  Plaček zvaný Tap tak ten již navždy ztracen. Nadobro zanechal racionálního myšlení a plně se vrhnul na dekadentní flegmatismus ovlivnění makabrózním nihilismem. Vzhledem k jeho chronicky prožité dekadenci, způsobené absolutním iracionalismem až debilitas ipsum jeho bývalé Femme fatale se není čemu divit, ale copak je normální aby ti na každý dotaz odpověděl contra polaris či úplným renoncem?

  Richard Ninža Cúfal. Tak to snad ani nebudu psát. No dobře! Tak konečně tento slavný manager a sportovec zplodil potomka. Řekl bys- uklidní se, bude sedět doma a žvýkat kůže. Kdepak on! Hned jak rozmnožil svou sobeckou DNA, tak se zpět vrhnul na sport a začal zneužívat anabolické steroidy s tím, že několikanásobný titul „Železný muž“ je vějička pro důchodce, která ze sportem nemá nic společného a že on hranici sportu posune někam hodně daleko….Asi před týdnem byl viděn někde v polích za Kyjevem, jak s 200kg činkou nad hlavou běží podle buzoly do Vladivostoku, mumlaje něco o padavkách a podpantoflácích. No nestal snad obětí samotného Satana?

  O jistém Igorovi P. zvaném Seda, který mi výslovně zakázal o něm mluvit se mi nechce psát vůbec. Doslova mi řekl: „Nemůžeš piča psat o tom jak někdo kýbluje, když si přeje abys o těch kýblech piča nepsal, protože co je komu do toho kolik kdo pije kýblů?“. Jako spravedlivý člověk snad se jen zmíním, jak se na třicátinách své manželky se pod vlivem kýblů počal čepýřit a pak zalamoval šipky do dětského nafukovacího bazénu, až si téměř zlámal vaz! No měl obvykle více štěstí než rozumu.

  Představ si Járo jak jsem letos před vánoci dopadnul já. Chodil jsem kázat lidem do obchodních řetězců ať nenakupují laciná piva např. Žejdlík, Opat, Postřižinské ( to pije ten nemocný Vaďura). Ať se střeží laciných salámů, tatarek, krabicových vín atd., že je to může stát i život! Představ si jak jsem dopadnul. Ochranka mi do kapes podstrčila lacinou polskou nasládlou voňavku značky „Šmiertelnie smród“. Po té jsem byl veřejně označen za zloděje, zahanben, zostuzen a narván do popelnice s prošlým vlašákem z 9.03.2003. Fuj! Takové hanobení mne a Pána!

  Vím, že i ty jsi to tento rok neměl právě lehké. Jako největší znalec Pána Boha z nás se vydáváš do vysokých hor, kde cestami nejvyšší lezecké obtížnosti prohledáváš štít za štítem, v nehynoucí naději, zda na některém z nich svého Pána potkáš a promluvíš s ním osobně. Tvá nelehká pouť plná nepředvídatelných rizik není opravdu jednoduchá a žádá obdiv celé naší křesťanské obce. Kolikrát jsi při tomto naprostém hazardu se životem mnohokrát spadl a nemálo jsi se do modra dotloukl. Pak jsi musel lhát manželce své, že jsi zcela opilí spadl ze schodů na tatranské diskotéce Plesnivec, při zasedání horských vodcov.

  Tak to vidíš Járo, jak všichni dopadli. Ještě že my dva takové problémy nemáme a můžeme se stále naplno věnovat pokání a službě Pánu. Přeji ti krásné prožití Vánočních svátků, které stejně jako já strávíš v modlitbách a v odříkání. Doufám že i příští rok vytrváš ve své díře pardon víře a nesejdeš z cesty.
  Modleme se…
  Bohu dík….
  Drahoš  ( Celý článek! | Autor: Dr.Hron | Počet komentářů: 8 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook