Maňa říkala

Dnešní datum: 29. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Kterak TAP přeplaval Štěrk


  Vydáno dne 14. 07. 2010 (2312 přečtení)


  Už tady padlo plno husarských kousků. Vždycky je mají na kontě ostřílení Ironmanové, skialpinisté a bohatýrští pivapijci. Tak i já přidám svou trochu do mlýna, povím příběh, kde hlavní úlohu sehrál Toník Plaček.


  Bylo nebylo. Sraz v 17:10 v Ostrožské Nové Vsi u sklenky Rychtáře. Včas se dostavili zvl, JaVa, Tap a David z juda. Pozdě přijel Martin z juda, ale jenom o chvilku.

  Piva byly v plánu dvě, ale fakt sedly. Dusno bylo nehorázné a Rychtář šimral krční lalůček málem eroticky. Není se tedy čemu divit, že pánové žahli čtyři a ještě pomrkávali na Javu, jestli bude páté.

  Páté nebylo a tak se nasedlo na kola a jelo se do Chylic na těžebák. Voda byla teplá jako chcánky (doslova) a nálada rozverná.

  Domluvili jsme se, že tři lidi poplavou na ostrůvek a zbylí dva zakoupí u Kočky několik chlazených lahvoňů pro pobavení. Než jsme určili kdo poplave a kdo nakupuje, viděli jsme s Matrinem jenom tři hlavy vzdalující se v odlesku večerního slunce.

  Zamkli jsme tedy nepotřebná kola, nasedli na svá a s batohama na zádech odjeli pro proviant. Pro jistotu jsme jich vzali deset, abychom se pak nemuseli zbytečně vracet.

  Když jsme se ocitli zase u břehu, divili jsme se, že se přibližují hlavy jenom dvě. Počkali jsme si tedy na vysvětlení.

  JaVa už z dálky volala, ať vymotnujeme honem duši z kola, že Toník se topí a asi se aj brzo utopí. Namítal jsem, že pokud chci vytáhnout duši, musím ji nejdřív vypustit, ale že nemám pumpičku a tak by mu byla asi k ničemu. Nehledě na časovou ztrátu a ať si dá raději pivo.

  Pak jsem to ale nevydržel, neboť Toník je můj kamarád a co nejrychleji jsem ploval směrem k neštěstí. Uvažoval jsem, že by ten Ironman nemusel být až tak nereálný, i když plavu prsa a hlavu nad vodou. Celkem mě to i bavilo. Představoval jsem si, jak bych pak skočil na kolo a odjel, jako GuRu.

  Toníka jsem našel šlapat vodu objímajíce nafukovací polštářek. Nechtěl mi jej ukázat, neboť se obával, že se utopí. Tak jsme pomalinku kopali do vody a dostali se zpátky ke břehu.

  A co se teda stalo?
  Java říkala, že když se blížili k ostrůvku, stála na jeho břehu excelentní ukázková blondýnka v rouše Evině a smývala vodou něco z rukou. Bylo jí divné, že kluci bez známky pobavení řežou svá tempa dál, ale pak si uvědomila, že jsou oba silně krátkozrací.

  Když už byli opravdu hodně blízko a narušovali diskrétní zónu, vylezl na scénu ještě Adam nabušený steriodem a vrhal přísné pohledy. Tehdy JaVa klukům prozradila, kdo že to na břehu pobíhá a doporučila otočku o 180.

  David souhlasil, ale Tap návrh rezolutně odmítl. Prý už teď nemůže a pouze silou vůle se snad dostane k ostrůvku. O absolvování stejné cesty bez odpočinku nemůže být ani řeč. Ti dva se teda otočili a Toník vylezl na břehu.

  Slušně a zdvořile vysvětlil oběma nudistům co že ho za něma přivádí a ti plni pochopení mu půjčili nafukovací polštářek a vypoklonkovali jej zase zpátky do vody.

  Na břehu jsme se celé příhodě všichni od srdce zasmáli, dopili lahvoňky, nasedli na kola a vydali se směr Kočka. Domluvili jsme se, že na druhý den si tam zajedeme znova, ale pro piva bude chodit Toník.

  ( Celý článek! | Autor: zvl | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )

   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook