Maňa říkala

Dnešní datum: 28. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Peripetie života


  Vydáno dne 28. 10. 2009 (1833 přečtení)


  Můžeme polemizovat o kladném vlivu konzumace piva na funkci zažívacího traktu a pohlavní život. Varianty řešení jsou rozmanité a přitom tak individuální. Rovněž na odměny pilotů ČSA hovících si v bezpečí socialismu lze pochytat více různých názorů. Asi jako pavouk much. Méně rozporné už bude konstatování, že venku za oknem je den ode dne větší zima, která nakonec vyústí do sněhu, ledu a Vánoc plných dárečků.


  Děti se na Vánoce těší, však jim to všichni přejeme! Někteří lidé se naopak netěší, protože mají furt nějaké problémy. Pro ty bude o Štědrém večeru uchystáno pití na Míru a dalších místech zmaru, kde se mohou donekonečna vzájemně ujišťovat, že jim všichni pořád jen lžou a život je určitě šedý a zbytečný, snad až na ten (naštěstí!) pravidelný orgasmus.

  Avšak nazvěme předchozí věty jen úvodem a řečí v zásadě planou. Chci zde totiž zejména veřejně vyzvat našeho dobrého kamaráda Ing. Dr. Hrona, xxw., který je v seznamech STB veden jako dobrovolník - čekatel (byl, chlapec, ještě příliš mlád na skutečnou práci...), který je tam tedy veden pod jménem "Hana", aby se zachoval jako slušný a čestný člověk.

  V životě se totiž opravdu může stát ledacos. Každý by mohl vyprávět z vlastní zkušenosti. A tak se tedy může stát, že člověk koná skutky, kterými (ani o tom třeba neví!) naplňuje podstaty rozličných trestních činů. Složky činné (jak se tomu policajtovi s obuškem správně říká), taková jednání stíhají a snaží se škůdce dostat do chládku.

  I na Ukrajině policajti dělají tyto věci. Drahošu, jak víš, v té krásné zemi od Užhorodu na východ je proti tobě vedeno trestní stíhání. Tuším, jsi obviněn z obvyklých trestných činů (výtržnictví, útok na veřejného činitele, opilství etc.), ale protože sedíš doma ve Střílce, je toto řízení (bohužel a zatím) vedeno jen jako proti uprchlému. Drahošu, měl by ses dobrovolně vydat příslušným orgánům, a budeš-li uznán vinným, přijmout spravedlivý trest. Těch pár let v kriminále se určitě dá vydržet. Zase bys vůbec nemusel chodit do práce, díval by ses celé dny na televizi, v teple tělocvičny či na zdravém vzduchu by sis posiloval. Nakonec by ses lecčemu možná i přiučil. V ukrajinském vězení je určitě dobrá a zdravá strava (BIO) a pravidelně tam pořádají skvělé večírky. A vůbec, proč rovnou malovat čerta na zeď? Je docela možné, že šikovný advokát ex offo tě z průseru vytáhne jen s podmínkou.

  Ale je opravdu potřeba to už řešit. Proto jsem celou věc kamarádsky oznámil na Ukrajinský konzulát a pro všechny případy i nositeli NCM Baracku H. Obamovi, který přece určitě nedopustí, aby se kdekoli na světě dělo nějaké bezpráví. Ale k tomu soudu fakt běž. Však začíná zima, i té práce na dvoře je teď méně.

  Obrázková příloha:


  ( Celý článek! | Autor: Lipan | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )

   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook