Maňa říkala

Dnešní datum: 27. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Závod o Putovní pohár města Uherského Hradiště


  Vydáno dne 22. 09. 2009 (2261 přečtení)


  V sobotu 19.9.2009 proběhl první ročník závodu o Putovní pohár města UH. Jelikož JaVa o tom věděla a taktně mi zatajila, že závodit mohou také dospělí, pojala naše rodina celou akci jako dětský den. A nejen naše rodina.


  Dorazila také rodina Pavelkovic. Florian měl technologicky našlapané odrážedlo "Fík", maminka krásné bříško a tatínek jakbysmet.

  Předem jsme kalkulovali, kolik medailí se nám podaří s našim tříčlenným týmem urvat. Spoléhali jsme na malou propagaci akce a zástupy lidí nám malinko ubíraly elánu.

  První milé překvapení nám nadělil náš extříďas Ivoš, který fungoval jako pořadatel a pořád datlil do notebooku před sebou. Dlouho jsem ho neviděl a tak jsem měl radost.Dokonce i Sylva se na něj přišla podívat.

  Odrážedla startovaly se zpožděním a v duchu posouvání termínů se pak nesla celá akce. Poté, co závodníky poslal pták Repták na trať, zachvátila všechny rodiče nepopsatelná hysterie. Všechny děti MUSELY být první.

  Avšak realita bývá krutá a jako první prosvištěl s ohromným náskokem cílem malinký chlapeček na plastové imitaci traktůrku se třemi koly. Stříbro jistil Florián celou dobu neomylně instruován tatínkem Sedou a bronz těsně vyškrábla Agáta, když tatínek Zevlák svým řevem paralyzoval její dvě sokyně.

  Děti do 5 let startovaly na 3 km za neuvěřitelného chaosu ze stran pořadatelů. Ti se nemohli dohodnout, jestli se mají do prvních pozic postavit větší děti a dozadu menší nebo naopak. A tak se ty bojácnější posouvaly neustále více dozadu a dozadu a snad by ani nevystartovaly kdyby nebylo tatínka, který vzal Jáchyma i s kolem a postavil ho zase pěkně na do čela.

  Díky tomu se také náš třetí reprezentant vyhnul hromadnému pádu, který se odehrál před zraky vyděšených rodičů bezprostředně po startu. Ale ani tyto okolnosti nenapomohly Jáchymovi k touženému vystoupání na bednu. Kategorii vyhrál nějaý Ondra Jurák (beztak to bylo kúpené :) a my skonřili někde uprostřed pelotonu.

  Čekání na vyhlášení výsledků a hlavně na tombolu by bylo nekonečné, kdyby se v areálu neprodávalo pivo a dětské laskominy. Ještě omrknout hasičský vůz, naházet potomky do kuličkového bludiště, nechat si načepovat další - ano tak nějak se dají ztrávit příjemné tři hodiny ze sobotního dopoledne.

  Rekapitulace: ze tří Maňa reprezentantů stáli na bedně hned dva a ten třetí vyhrál aspoň v tombole. Tohle se nikdy nestalo na žádném králi šumavy a ani na triatlonu a počítám, že se hned tak ani nestane.

  Kdo se chcete podívat na fotky, jsou na www.reptak.cz odkud jsme si vypůjčili i tu nahoře. Děkujem za pěknou akci a příště jdeme pro zlato!!!

  ( Celý článek! | Autor: zvl | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )

   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook