Maňa říkala

Dnešní datum: 28. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Rekapitulace


  Vydáno dne 10. 07. 2009 (2433 přečtení)


  Začaly prázdniny. Některým z nás (že, Romane) ty předchozí vlastně ještě ani neskončily. Venku trvají silné deště, což mnohé vábí k vodáckým aktivitám. Nechť je u toho nepohltí vír, tůň anebo splav! V lesích se to hřibem mží, lze sklízet i kosou.
  Divil jsem se, proč je naše firemní lednička plná pet lahviček s vodou, když opodál celoročně vrčí chlaďák, odkud si lze kvalitní a studenou vodu snadno napustit, ať už jako sólo produkt, nebo co doplněk ke kávě pro milou návštěvu. Zjištěná fakta, proč máme navíc v lednici ty pet láhve, jsou však ohromující: někteří naši zahraniční hosté nevěří české vodě, nevěří ani Čechům. Pijí pouze vodu z originální pet láhve, kterou si sami otevřou. Zíral jsem na to jak sova, to snad nemohou myslet vážně! Asi ale myslí, pro zbytek světa jsme totiž Afrika či Arábie (Keňo, splnil se ti sen!). To je tedy prdel. Je sice pravda, že se Češi v jednom kuse mračí, závidí si, kradou, pomlouvají se, ale že navíc i doplňují (ať už pro zisk či ze zloby) použité pet láhve kontaminovanou vodou, to se mi zdá příliš. Hodně lidí tu sice věří, že nic nemá smysl, a tak bloumají a čučí jak ty sovy a bojí se, až umřou. Ale že si tyto časy marnosti krátí podvůdky s vodou, kterou pak škodolibě nabízí svým obchodním návštěvám, to se mi jeví spíš bláznivé než jen podivné. Nejsou oni v té socialistické a vyhasínající Evropě na západ od nás tak trochu moc pyšní?
  Život je nicméně hlavně o zázracích, tak se snad i toto všecko někdy změní. Vždyť sám život je zázrak, s občasnými pak nárazy hlavou do zdi, případně i přesným či částečným seknutím sestry smrtky. Kdo však chce nit zázraků vidět, jak se bezpečně táhne, ten ji najde všude. Aby se výše řečené stalo pravidlem, musíme mít hmatatelné příklady. Zde jeden z nich: již drahno let mi visel všemi vážený ZVL Vaďura 9 piv dle vlastního výběru za projetou soutěž v mrznutí teplé vody. Splatil! Ba co že jen splatil - přeplatil! To je krásný pocit zadostiučinění, spravedlnost a blaho! Díky ti Vaďuro, skláním ti velké bow.
  A ještě jedno krátké info: byl jsem očitým a ušatým svědkem toho, jak nejmenovaný a přiopilý debil veřejně slíbil Ing. Königovi, že ho odmění darem 1000 ks piv, pokud tento zařídí, že ze Chřibů bude CHKO. Pokud se tak stane, pomůžu z nejmenovaného debila Ing. Königovi těch 1000 piv vymoct, popř. vymlátit, i kdybych je měl nakonec zaplatit sám!

  ( Celý článek! | Autor: Lipan | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )

   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook