Maňa říkala

Dnešní datum: 27. 11. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Nepřítel


  Vydáno dne 22. 08. 2008 (2702 přečtení)


  Dny prázdnin se nachylují a po ránu už bývá zima. Plíživě, jak do mozaiky poznání kamínky kladouc tušil jsem svého nepřítele. A že prázdniny končí, svého nepřítele už znám i jménem.


  Kdo by si myslel, že teď budu motat o Usámě, co míchá krev všech barev, ten se plete. Ani o darebech a vyžírkách, co namísto poctivé práce parazitují na společnosti nezdravě požívajíce drog nebo šudlíc dnem i nocí automatické hry či tyto drogy vyrábějí nebo herny provozují, ani ti to nejsou. Rovněž tak norek americký, co v asimilačních snahách jednoho po druhém systematicky dáví zdejší obvyklé plazy, ani o toho mi nejde.

  Můj nepřítel je ČTYŘKOLKA.
  Vypadá to možná nevinně, ale ti kolotočáři kupují své stroje s jediným úmyslem: prohánět se po volné přírodě, kde se to samozřejmě normálně nedělá.
  Tu přejedou zmiji, tam zase hřib, hahaha!, bujaře se svým zkaženým chrupem zasmějí, hřmotně zatůrují, jak se to do klidu lesa nepatří, a už jsou zase o kousek dál.
  Vypadají obvykle na první pohled hrozivě. Opak však bývá pravdou. Z blízka jsou jiní. Zpravidla bázliví, obtloustlí a starší pánové či dámy, jen že mají ten stroj za dost penízků. A většinou také nejezdí sami. Pohybují se jako smečka. Vůdce jede první. Dohromady si myslí, že nedělají nic špatného. Jenom že následují ty před sebou. Ne každý z nich může být tím vůdcem.

  Existuje několik metod řešení:

  Babinského modul: klacek či tyč mezi nápravy, kotrmelec, rána, pád, smrt, ekologická katastrofa. Načež lze použít přírodní čistič (mravenci a brouci, déšť) či chemický čistič (zakoupíme v drogerii Šárka) nebo věc zaopatřit prostřednictvím funebrácké společnosti.

  Königova metoda: vypouštění ventilků, co není právě nejsnazší, když je tlupa v pohybu. Jinak jde o nejšetrnější způsob, taktéž výchovný a lze říct že účinkem i preventivní.
  Kéž by se ujal...

  Hronovo (konečné) řešení: stádo je nutné zastavit (pasti, nástrahy). Pravý hák, direkt, nunčaky, hole a tyče se speciálně uzpůsobenými hroty. Eventualita použití kyseliny, spálení části lesa, popř. vymazání postiženého území z mapy světa. Kobercové bombardování nebo atomový výbuch. V úvahu přichází i biologické zbraně z bio produkce firmy FORM8 s.r.o.

  Jiné řešení: musí zde být nejprve společenská dohoda, že není dobré, když bandy dospělých hulvátů sobecky poškozují přírodu a zabíjí tamější havěť. Osvěta. Třeba jim to jen nedošlo. Nesouhlas okolí: máš čtyřkolku? K čemu? Abys rajzoval po lese? Běž se projít, proběhnout, jeď tím lesem, polem nebo loukou na kole, bruslích, lyžích, ale toto - kluku, holko -, to není dobré. A nebo je?

  Obrázková příloha:  ( Celý článek! | Autor: Lipan | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook