Maňa říkala

Dnešní datum: 29. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Romča alias Babb


  Vydáno dne 21. 03. 2008 (3834 přečtení)


  Po jistých úvahách zda mám něco tzv. ventilovat ze svých zážitků s Babbem, jsem došel k názoru, zvláště po přečtení několika posledních příspěvků, že něco opravdu pustím.


  Mé seznámení s Babinským

  K této politováníhodné události došlo o prázdninách roku 1986, když mě moji milí rodičové poslali na vodácký tábor, kde jsem prakticky nikoho neznal. K prvnímu kontaktu s touto osobou došlo na nádraží ve Veselí nad Moravou, kde náš tábor přestupoval na vlak do Brna. Na perónu stál hlouček starších kluků, který obklopoval svého vůdce Romana S. , když jsem tuto skupinku míjel, kluci se rozestoupili a tu o dost starší, velký, brýlatý, vyholený, svalnatý Roman na mne promluvil: „Borec zřejmě buzerant, co? Hochu ty tu nikoho neznáš, to tě bude na táboře čekat menší překvápko. Hahaha........“ Romča se šklebil, až se za břicho popadal a jeho nohsledové jakby smet.

  „Chceš do držky?“ odvětil jsem. „Už jsem se víc jak hodinu nepopral.“ Naposledy dnes ráno, když mě tata vezl na vlak , jsem nějakému maníkovy málem přerazil sanicu, protože mě nějak sral. Navíc jsem měl jít do polepšovny a lidi vo mě říkaj, že sem dost divnej magor.

  Romča se zamyslel a ironicky prohlásil: „Hmm....borec zřejmě vostrej krymoš, to si budem muset dát majzla na masky. Tidleti šlachovití hajzlové bejvaj dost často zákeřňáci. Chháááá....“

  Výhodu to mělo- Romča a jeho parta mne prozatím nechala na pokoji a jako terč svých laciných primitivních vtipů si vybrala slabší a osamělejší oběť, která to nakonec po třech dnech na vodáku vzdala a jela domů.

  Pak se zase Romčovi supi začali stahovat kolem mne. Vrchol nastal čtvrtý den při ranní rozcvičce, kdy mě férový Romča podkopnul ze zadu nohy. Naštěstí jsem měl za sebou pár lekcí juda a karate od svých spolužáků Jarka a Fleka, takže jsem se na zemi rychle zorientoval a uštědřil jsem Romčovi tzv. Flekův zakázaný kop do koulí a pak jsem se mu snažil dle receptu Jarka vypáčit ruku z kloubů. Jenže ten hajzl měl pěknou páru, takže nakonec z toho byla pouhá vesnická rvačka, kterou velmi rázně ukončil táborový vedoucí.

  Nakonec jsme Romčou vyfásli trest: Do tábora byli rovné dva kilometry. Půlku cesty jsem nesl Romču na zádech já a půl cesty mne nesl Roman. Byla to pěkná dřina, zpočátku jsme nadávali do pičí a kurev , nakonec jsme si docela dobře pokecali a uzavřeli pakt o vzájemném míru do další války.

  příště .... „Na kopečku v Africe“

  ( Celý článek! | Autor: Dr.Hron | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )

   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook