Maňa říkala

Dnešní datum: 27. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Výjezd do Walesu


  Vydáno dne 15. 11. 2007 (2573 přečtení)


  Již před drahnou dobou jsme jeli do Walesu na fotbal. Denis o tom napsala článek a já se konečně dostal k tomu, abych doplnil fotkama. Tímto se Denis omlouvám a Vám přeju hezký fotbalový zážitek!


  Autorka článku
  Autorka článku

  Jelikož je kvalifikace na fotbalové mistrovství v plném proudu, rozhodlo se pár fotbalových maniaků v čele s Hampejzem udělat si výlet do Walesu a potrápit tam hlasivky aj játra. Původně to měla byt enom pánská jízda, samozvaným kapitánem výpravy byl, jak jinak, Hampejz, pohůnky mu dělali Mates, John a Tomík. Jelikož jsem však děvče zvídavé, chtěla jsem se taky zúčastnit.

  Na cestu je třeba se posilnit
  Na cestu je třeba se posilnit

  Mínila jsem si lehce vylepšit angličtinu, a taky jsem se chtěla ožrat aj v jiné než staroměstské hospodě. Chlapci byli sice nejdřív proti, ale vzhledem k tomu, že jsem odmítla za trest s Matesem sdílet společné lože, nakonec jsem byla šťastně naložena do auta i já. Teď už zbývalo jenom naložit několik kartónů piv, slivovicu a rum a mohli jsme vyrazit. Jelikož si Tomíno půjčil v práci GPSku (důvěrně jsme si ti pojmenovali Pán v krabičce) bez větších problému jsme do Cardiffu dorazili asi po osmadvaceti hodinách.

  Pán v krabičce
  Pán v krabičce

  Na trajeku, díky za něj patří DHL!
  Na trajeku, díky za něj patří DHL!

  Samozřejmě, že se to dá stihnout aj rychlejc, ale to bysme nesměli jet s Hampejzem, který si NUTNĚ musel každých deset minut (rozuměj po každém vypitém pivu) odskočit.

  Cesta rychlejc ubíhala s Ťulamór Ďjú, aspoň těm, co zrovna neřídili
  Cesta rychlejc ubíhala s Ťulamór Ďjú, aspoň těm, co zrovna neřídili

  Když už jsme si mysleli, že konečně vylezeme z auta a půjdem se podívat na staďák, chytil Tomíno amok (samozřejmě vyprovokován panem Hampalou) a na světelné křižovatce nám vyskočil z auta. Než jsme se stihli vzpamatovat, zahlídli jsme už jenom Tomíkovy záda mizící v ruchu ulic města.

  Fanoušek Tomík
  Fanoušek Tomík

  Ale asi si v autě zapomněl prachy, protože se za chvílu vrátil a tvrdil, že se byl enom proběhnou a protáhnout po tom nekonečném sezení. Pak už všecko běželo jak na drátkách, až na to, že se chlapci odmítli jít v kempu po dvou dnech poumývat, takže v jejich blízkosti to bylo trošku peklo.

  Z míry je dokázal vyvést akorát můj růžový ručník s medvídkem, ale myslím, že mě ho stejně enom záviděli, protože kolem něho furt chodili a takovým vlahým pohledem ho očumovali. A Michal dokonce po Topolánkově způsobu na medvídka ukazoval, že je jednička.

  Naša výprava
  Naša výprava

  Ráno, když jsem se zase jako jediná umyla, jsme se přeslékli do dresů, do batohů jsme narvali co nejvíc piv a jeli jsme ke stadionu.

  Millenium Stadium, Cardiff
  Millenium Stadium, Cardiff

  Po cestě nám Michal chtěl ukázat, jak je zdatný v angličtině a dokonce aj waleštině. Ve městě k tomu měl příležitost hned v první hospodě. Když nás došla obsloužit SLOVENSKÁ servírka a SLOVENSKY se zeptala co si dáme, Hampejz nejdřív řekl „Chrchroooooooo, chr, chr“, čímž překládal všechno, co Walesani řekli a pak dodal: „ English breakfast“. Servírka na něho hleděla jak na vola, my jsme se váleli po zemi a Michal nechápal, čemu se jako všeci smějeme. Následně mě chtěl poučit o škodlivosti kouření. Došel za mnou s krabičkou Marlborek na kterých byl anglický nápis Smokers die younger (kuřáci umírají mladší) a řekl „Přečti si tady ten nápis, píšou ti tam, že kuřáci zabíjejí mladé,“ a pobouřen a znechucen mojima zabijáckýma sklonama odešel konverzovat s Waleskýma fanouškama.

  V pubu
  V pubu

  Optimista
  Optimista

  Strýt fans párty s Welšanama
  Strýt fans párty s Welšanama

  Fans parade
  Fans parade

  Pak už jsme konečně došli na stadion a kráčeli jsme vstříc krásným fotbalovým devadesáti minutám. To jsme teda ještě nevěděli, jaká bude realita. Pivo tam nikde neměli, kouřit se tam taky nesmí (asi se bojí, že by tam někdo někoho mohl zabit). Na Slovácku to teda máme lepší. Po fotbale jsme se museli jít uklidnit do hospody, tam sme si trochu pobečeli, shodli jsme se na tom, že my bysme byli lepšíma trenérama aj fotbalistama a jeli jsme dom.

  Eště sa smál, nevěda konečný výsledek
  Eště sa smál, nevěda konečný výsledek

  Český kotel
  Český kotel

  To sme mýýý, fanoušcíííí…
  To sme mýýý, fanoušcíííí…

  Ze zápasu, konečný výsledek 0:0
  Ze zápasu, konečný výsledek 0:0

  Ze začátku probíhala zpáteční cesta celkem v pohodě a poklidu. Jenomže pak asi v jednu ráno začalo auto na dálnici jaksi divně kuckat a skákat, až nakonec doskákalo do odstavného pruhu a umlčelo se navždy. Matýsek jakožto opora všech systémů nám celkem v klidu oznámil, že nám pravděpodobně došla nafta. Následně se začal zabývat myšlenkou, že za to vlastně može Michal, který nám ju spálil v zácpě v Londýně. Drahnou chvíli rozváděl i domněnku, že ju Tomík před stadionem prodal nějakým fanouškům, kteří neměli a Tomínovi jich bylo líto. Naštěstí je Mates muž činu, oblékl se do reflexní vesty a odešel aj s Honzíkem hledat nějakou benzínku. Já jsem zůstala v autě se dvouma maniakama, kteří mě večer zpestřovali soutěží Uhodni, které z projíždějících aut to do nás vpálí a Jakou smrtí pravděpodobně zhyneme.

  Naštěstí za chvilku přišli kluci s naftou, chvílu se všichni rýpali v motoru a konečně jsme doopravdy jeli. Zbytek cesty jsem víceméně prospala, takže co se v autě dělo netuším, ale kdybych věděla, co se teprv dít bude, radši bych se ani nebudila. Při průjezdu českýma hranicema začalo auto vařit a nechtěla sviňa přestat. Motor se přehříval po každých asi třiceti ujetých kilometrech, navštívili jsme díky tomu většinu benzínek v Čechách i na Moravě a zbytek cesty trávili doléváním vody.

  Jinak to byl ale móóóc pěkný výlet. Už se těším, až si zase někam zajedeme. Já, ale, pojedu určitě vlakem.  Související články:
  Jak se Pavel Nedvěd loučil v Uherském Hradišti (17.08.2006)
  Sázky na MS (19.06.2006)
  Stručná pravidla fotbalu (31.10.2005)
  Hooligan na Baníku (18.10.2005)
  Jak se ze mě nestal hooligan (22.03.2005)
  I. Gambrinus liga! La Liga! Serie A Calcio! Premier League! Bundesliga! Primera Division! Ale ta naše zaprděná liga je stejně LIGA! (11.08.2004)
  Výjezd na Baník (05.03.2004)
  Domácí utkání (18.02.2004)
  FOTBAL, FOTBAL, FOTBAL!!! (10.02.2004)

  ( Celý článek! | Autor: deniska | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook