Maňa říkala

Dnešní datum: 27. 11. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Krátká paměť


  Vydáno dne 05. 09. 2007 (2277 přečtení)


  Tak sem sa zalistovál do elektronickéj verze jedného nejmenovaného bulváru a to co sem tam našél mě přivédlo k takovému malému zamyšléní.


  Abych uvédl čtenářa do obrazu, čétl sem rozhovor dominy Jílkovéj s prasackem bradavičnatým.

  Velice sa ně líbilo, jak Jura vyskakovál jak čertík z krabičky pokaždé, co sa ho optala jak to má fčíl doma a jak to zařídí, dyš má nového kocůra. To co majů s tým valachem je ně tak neak ukradené, ale došlo ně, ža sa fčíl jaksi moc rychlo zapomíná. Předminulý týděň totiž Mirovi vyčítál přesně to, co fčíl sám dělá. Určitě si, drahý čtenářu, zpomeneš na aféry, keré sa táhly od nepaměti skrz politickým spektrem, průmyslej aj bankama a jinýma institucama.

  Gde sa ztratíl mašinfíra Standa? Ne že by ně chyběél, toš to ani trochu, ale zajímalo by ně, gdo mu nakonec na ten jeho kvartýr půčil, nebo gde naňho vzál, gdyš si to ze svojí skromnéj premiérskéj výplaty snáď nemohl dovolit?

  Jak to zaonačili socdemáci aj ódeesáci s týma neznámýma sponzorama tých svojích partají? Taky po nich šli prokurátoři jak gestapo po Fučíkovi a pak sa to neak zamétlo pod koberec. A nestalo sa nic.

  Jak to dopadlo s velikýma miliónama táhnůcíma sa podél nákupu Gripenů, jak sa o tem mluvilo a velice psalo. Gripeni léců jak namydlené blesky (toťkáj sem jich dva viděél, jak zakrůžili nad Hradištěm a zas sa ztratili jak para nad hrncem)?

  Nebo kopálisti, co jich mám tak rád, fšecky. Jak tá jejich liga? Gde sů kapříci a gdo visí za kule v průvanu za podmazávání sudích a jiných potentátů?

  Toš slehla sa zem, zavřela voda a fšecko zas bylo jak má byt.

  Chce sa ně z toho dycky blut, jak si na to zpomenu.

  Toš ale jede sa dál, ruka ruku myje, až sů obě čisté, stát sa dójí, div sa mu vemeno neutrhne a nám zbývajů jen očiska pro pláč, dycky desátého, jak sa podíváme na výplatnicu.

  Ne že by sa ně taky sem tam nehodíl neaký tringelt, toš ale asi mám smolu. Zme daleko od koryta, nebo snaď na straně tých do doňho sypů a sypů?  ( Celý článek! | Autor: Chátra | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook