Maňa říkala

Dnešní datum: 29. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Až naprší a uschne


  Vydáno dne 29. 05. 2007 (2336 přečtení)


  Mám své špehy. Donese se mi ledacos.


  Je normální, že společnost, která si již vykopala hrob a nyní jen stlouká si rakev, dokáže opravovat most přes řeku Moravu na obchvatu tím, že jej nechá měsíc bez provozu, a věří, že se tak stane bezvadným. Toleruje mizerný silniční zákon sankciující neúměrnými pokutami nesmyslné přestupky a spokojeně jak stádo celé dny požírá, co jí naservírují cizí řetězce, ač tam u nich doma by toto nepozřel ani vepř či blbé hovado. Hlavně že je všecko levné!

  Na obchvatu údajně vyryli járek a týdny na něj hleděli jak sovy.
  Kuřecí maso je pyré z hormonů a antibiotik, ovoce a zelenina - počítám - vyrábí se z použitých PET lahví. Vše společně je bez chuti a nejspíš i jedovaté. K čemu jsou úřady, vlády a kontroloři, ptám se?!

  MUDr. Soňa Hronová, sestra Ing. Dr. Hrona, podniká v kamionové dopravě.
  Dokazují to náklaďáky s nápisem SONA (na výzvu předložím fotografický důkaz), co křižují zdejší silniční síť. Ing. Dr. Hron, bratr MUDr. Soni Hronové, podniká rovněž v kamionové dopravě. Jeho vozy se značkou HRON předjíždí, nebo se předjíždět nechávají. Otázkou zůstává, kde oba dva sourozenci své stroje parkují. Ve Střílce, na Alžbětě ani na Kollárově to není. Kde ovšem? Snad na Chabaních? Že by zde byl ještě tichý společník?

  Sleduji v blízkém okolí mnoho smrtí a je to moc smutné. Leč - jak praví čínské říkadlo - když se někdo narodí, všichni kolem něj se smějí, a až pak umírá, nechť všichni naopak pláčou, tak to se v těchto případech daří a má to tak asi i být.

  Závěrem všem doporučuji občas pozvednout zrak od obrazovek svých počítačů a patřit chvíli z okna ven, dějí se tam různé věci, např. u Königa na Havaji budou brzy bývat pravidelné bečky, protože Maňa má nějak moc peněz na svých účtech a toto je jediná poctivá metoda, jak jí trocha ulevit.

  Obrázková příloha:  ( Celý článek! | Autor: Lipan | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook