Maňa říkala

Dnešní datum: 29. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Česká Miss ze Slovácka neví co s mimozemšťanama


  Vydáno dne 26. 02. 2007 (3528 přečtení)


  Maně to nedalo a dívala sa. Volila sa miss, Česká Miss. Néni to tá Zapletalova, ale tá od Maláčovéj. A jak to dopadlo? Vyhrálo Slovácko. Né ta banda čutálistů, kteří na Slovensku nechávajú do zástavy auto, aby mohli z hotelu dom. Ale dvě děvčice - jedna ze Strážnice a druhá z Hradišťa.


  Tož byla to podívaná všelijaká, aj když na ňu přijela Zlíňanka Ivana (Trump), která plantala slovácké nářečí s angličtinú. Maňa tú show nestihla od začátku, ale to nevadilo. Promenádu v plavkách vem čert, ale pak to začalo. Děvčice měly volnú disciplínu. Luca Hadašová ze Strážnice s číslem šest nevyběhla v kroju, ale předvédla cosi, čemu říkala orientální tanec. Její hradišťská konkurentka Evka Čerešňáková s jedenáctkú si zahrála na rockerku. Trochu zápasila s elektrickú kytarú, škňůřila sa při tom, jak kdyby chtěla sbalit teho ženatého Šebrleho v porotě, a evidentně to zabralo. Ostatní děvčice, které tancovaly, cvičily a jedna skoro doštudovaná zubařka aj předváděla záchranu utopenca, sa mohly snažit jak chtěly.

  Potom došlo na životní múdra. Eště před tým, než to všecko začalo, měla každá závodnica poslat do osudí otázku, kterú si nekdo vylosuje. První pokládal veselý premiér Mirek a nebylo to nic moc. Ale zas při tom cosi ukazovál prstama a mlel cosi o jedničkách. Druhá otázka Maně vyrazila dech: "Co bys řekla mimozemšťanom, kdyby sas s něma potkala?" Túto otázku si vylosovala blonďatá dvacetiletá Strážničanka, která ju tam sama poslala. Asi proto, že nevěděla, co s tým ufem dělat (to má z teho, že sa nedívá na zpravodajství Mani). Pak zadrmolila cosi o tom, jak je na tom světě pěkně, a to stačilo.

  Také tam ukazovaly jakési jejich portréty, natočené v Alpách. Strážničanka tvrdila, že když vyhraje, tak jediné, co ze sebe dostane, bude po slovácky "Já su tak šťastná". Asi to všeci chtěli slyšet naostro. Nejdřív ju omotali šerpú s titulem Miss internet, ale neřekla nic. Potom dekorovali Miss čtenářů, to zas dostala jakási Javorská od Hodonína. Začalo to vypadat na slovácký sestrovražedný boj. Mezitým ale dostala jakési jiné tituly aj děvčica z Prahy. Napětí vrcholilo. Třetí skončila děvčica ze z Plzně, která sa jmenuje, jak nejaká hollywoodská hvězdica (Lilian Sarah Fisherová). Druhá je rockerka Čerešňáková, která má ráda kozí sýr, umí štyry jazyky a v jakémsi rozhovoru tvrdila, že už půjde do missího důchodu, protože už má tech sútěží za sebú moc (vyhrála krom iného Miss Academia).

  No a Českú Miss vyhrála nakonec tá blonďatá Strážničanka. V přímém přenosu na Nově nestihla řéct vůbec nic. Akorát si trochu pobečala.


  Vypůjčeno z MF Dnes  Související články:
  Lokální konec světa v obci Míkovice (24.10.2013)
  Mimozemšťani na Slovácku - reportáž (21.02.2007)
  Mimozemšťané na Slovácku (08.08.2003)

  ( Celý článek! | Autor: Maňa Podškúbková | Počet komentářů: 13 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook