Maňa říkala

Dnešní datum: 27. 11. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Čistá prdel


  Vydáno dne 14. 12. 2006 (3168 přečtení)


  Diskuze o nových technologiích a všeobecném pokroku na přísně vědecké bázi byla na jednání schůze podvýboru příslušného výboru komise Evropského parlamentu vedena vskutku vášnivě. Největší odezvu a zájem vzbuzoval však projekt inteligentního hajzlu.


  Poté, co čidlo zaregistruje prdel usednuvší na prkénko, rozsvítí se dioda "ready".
  Po započetí procesu močení rozsvítí se "urinating", po přechodu na sraní kontrolka "shitting".
  Jakmile je subjekt dokonale vyprázdněn (a stroj to bezpečně pozná!, neboť - aniž by si toho subjekt všimnul -, zasune mu sterilní diodu do útrob a sleduje tak stav procesu), začne blikat "wiping". Tato činnost, říkejme jí výtěr, je provázená přerušovaným zvukovým tónem různé délky a různých pomlk, vše v závislosti na čistotě utírané prdele. Frekvence obvykle plynule stoupá. Nepřerušovaný tón pak signalizuje stav ideální čistoty. Nato stroj prdel řádně omyje a fén vyfouká. Celá akce je u konce a osoba může jít svou cestou.

  Otázka ceny produktu byla rovněž diskutována.
  Výrobce - francouzsko-španělsko-německé konsorcium - sice vše od sádrového korpusu až po SW vyrábí v Číně, ovšem samolepku se značkou "Vyrobeno v EU" na krabici lepí až v moderní výrobní hale na ulici L´debile Esprit de Gaucher v Paříži. Maloobchodní cena byla tudíž v rámci evropských standardů stanovena na částku 3959,00 € včetně VAT 16% . Zákazníků s odpovídající kupní silou je pramálo. I mezi svými kamarády jsem napočítal jen 3 osoby. Přesto si výrobce nezoufá. Podvýbor příslušného výboru byl projektem nadšen!

  Jen dodávám, že inteligentní čip řídící celé soustrojí napomůže též s jinými činnostmi sraní podobného rázu. Např. s dávením - osobě nutící se k zvracení. Používá k tomu tutéž diodu, co strkal prve do řiti, avšak po jejím důkladném obmytí.
  Během všech procesů dále sympaticky komunikuje s osobou zákazníka na sociálně aktuální témata jazykem více než sladkým a z nemalé míry tak činnost evropských úřadů ovládá a usměrňuje.

  Aktuálně pak každého zdvořile nabádá, aby se pětkrát denně poklonil směrem k Teheránu a velebil tamějšího prezidenta Ahmedínežáda, jakož i vytrvale opakuje novou historickou pravdu, že holocaust je jen nafouknutá bublina, co pod kopyty koní zbožných bojovníků džihhádu brzy a navěky zanikne.

  Bruselské úřady a následná chapadlovitá pracoviště již objednaly, zaplatily a instalovaly 15000 ks těchto moderních inteligentních výrobků pro potřebu svých pracovníků.

  Díky ti Freude, díky ti Marxi!

  Všem nám nakonec zbude jen ta čistá prdel!

  Obrázková příloha:  ( Celý článek! | Autor: Joel Kahn | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook