Maňa říkala

Dnešní datum: 27. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Pitva ostatků zdechlého tchoře


  Vydáno dne 10. 11. 2006 (3381 přečtení)


  Kdos otráven kyselinou, vypij něco benzínu a bude ti zas fajn.

  Kdo má tatraplán, ten je silnic pán!
  Jímá mě děs, když křižuji co blb tam a zpět po dálničních tazích ČR. Ucpaná síť nabízí bezpočet zbytečností a pičovin na billboardech a tím ještě blíží řidiči havárii i hrob. Co je asi obsahem 2. dodatku smlouvy s firmou Kapsch? Určitě něco nesmírně výhodného pro stát! Proč osel oslů (ten bývalý ministr Šimonovský) neřešil vyšší bezpečnost na silnicích zákazem krvelačných motorek a třeba těch billboardů, co jen przní krajinu? Proč radši zakázal řídit kolo po jednom pivu a nařídil stíhat oběť pádu vlastního takového kola? Nevím. Nemám nato dostatek IQ.

  V UH otevřeli nový LIDL, je to typ prodejny extra. Lze zde koupit (po vyšlapání si fronty na košík a zdolání dvojitých skleněných dveří) např.: dámské depilační pomůcky za 60,- Kč (normálně 900,- až 5000,-), běžecké hodinky s tepoměrkou za 99,- Kč (jinak 600,- až 50.000,-), žebřík do nebe za cca 20,- Kč (odnášel si ho každý). Nekonečné frontoví pak mluví za vše.

  Dokonalý a vyčerpávající nákup pod stromeček pro širokou rodinu vyjde na částku kolem 500,- Kč. Kdo už tu bude, nechť se zastaví i u mě. Dostane kafe, pivo nebo alespoň bonbon.

  Pouze upozorňuji, že není zrovna důvtipné zaměňovat "romskou otázku" za "otázku Romky Smejkala". Jedná se o dva zcela odlišné jevy. Otázka Romky Smejkala pak zní: "Budu já starostou obce Chabaně?"

  Těm z nás, kdo jsou celebritou a co součást osobního marketingového plánu jim namixovali charitu spojenou s osobní návštěvou chudáků, doporučuji, aby se u předávky darů (jedná se většinou o plyšové zvíře nebo kus masa) tvářili dobrácky, a ne lišácky. Pak to totiž někdy dopadá, jako když nejmenované popová hvězda s prdelkou ostře na hraně na adresu podvyživených afrických dětí pronese, že se mají báječně, když se svými hubenými postavičkami nemusí držet žádnou dietu, jen kdyby prý kolem nebylo tolik much.

  Ze včerejší Plovárny s Tomášem kard. Špidlíkem vyjímám vtipnou větu, kdy tento skvělý člověk Válečkovi na jakousi jeho otázku odpověděl, že je třeba se dožít devadesátky, protože lidi v devadesáti už málo umírají.

  Tedy se loučím, mějte se. Uvidíme se na plese!

  Obrázková příloha:

  Dálnice.jpg (4097 bytes) Chabaně Sekvojovec.jpg (2114 bytes) Kafe.jpg (5894 bytes) Pop hvězda.jpg (2248 bytes) image/Špidlík.jpg (1631 bytes) Tchoř.jpg (3296 bytes)


  ( Celý článek! | Autor: Lipan | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook