Maňa říkala

Dnešní datum: 29. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  MM 4 Maňu


  Vydáno dne 22. 09. 2006 (2809 přečtení)


  Sezóna burčáku je v proudu, Suterén je také v proudu, ples Mani 2006 na dohled, staré dluhy doposud nesplaceny, bruslařky na cestách z asfaltu, v trávě pak číhají hadi...


  Je to planá řeč, ale burčák je zrádný! Mnohý z čtenářů v dobré víře popíjí a povídá si s ostatními, náhle je ráno, spí hlavou dolů, kolo zamčené u postele nebo je bez kola, oblečení jako stopa vede až do předsíně, kde si zul boty, které si vlastně asi nezul..., další kolo, které určitě uschoval do garáže, zůstalo u Míru. A tam bych se radši už ani nevracel, abych ještě nezvracel.

  Suterén zítra hraje. Část skupiny na ose bicí - basa - kytara - zpěv bude následně umístněna do vazební věznice v Břeclavi. Tam si najde spoustu nových kamarádů a vrátí se pěšky do UH či přilehlých horských sídlišť. Koncert sám bude úspěšný, protože její zpěvák má povedený převlek kouzelníka.

  Pacta sunt servanda, říká staré římské pravidlo, které naše doba jakož i vláda socialistů dovedla k šílenství tím, že dlužníci své závazky už neplní. Ano, jedná také se o naše dva dobré kamarády: ZVL a Hampejze. Účet je stále stejný, po příkladu středověkém nepřičítám totiž úrok, i pozdní splacení holého dluhu mě zcela uspokojí: ZVL - 10 piv v hospodě, Hampejz: basa piva PLZEŇ 12 st.

  Ples Mani bude, a bude to skvělý ples! Nechť se každý těší. Prozradím jen tolik, že na hodokvasu se počítá i s chutně upraveným masem z hada, po jehož pozření labužník porozumí řeči zvířat, vystoupením známého hudebního uskupení s uměleckým programem, jakož i veletokem piva a bohatou tombolou, v níž vyhraje nejvíc ten, kdo nic nevyhraje. Cena vstupenky bude mírná, místo konání zřejmě tradičné v Kunovicích.

  Nevím, co je nakonec horší: zda zápach upoceného člověka, když se za ním vleče linie několika metrů, nebo smrad způsobený výraznou a hnusnou voňavkou. Je zvláštní, že kombinace obou prvků se téměř nevyskytuje. Módní bruslařky na cestách z asfaltu se sluchátky v uších pak volí povinně verzi voňavky.
  Tráví tím okolní vzduch víc než trabanti, avie či kafilérky dohromady!

  Obrázková příloha:  ( Celý článek! | Autor: Lipan | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )

   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook