Maňa říkala

Dnešní datum: 29. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Dětem končí prázdniny, leč...


  Vydáno dne 30. 08. 2006 (2695 přečtení)


  ... události a jejich komentáře, výběr z toho, co mě poslední dobou zaujalo.


  Z politiky
  Jak spáchat politické harakiri sebeudušením při převlékání kabátu nám v posledních dnech ukázal jeden z lidoveckých politiků a já se zděsil, že dojde na má slova, že volič Lipan svým volebním aktem podpořil komunisty, což by byla jak národní, tak bezpochyby i Lipanova osobní tragédie. K mému obrovskému překvapení zafungoval sebečistící reflex a dotyčný převlékač byl dost jasně klepnut přes prsty, díky čemuž se může Lipan dále spokojeně mrskat po chřibských lesích. Kromě faktu, že některé ryby mají v běhu velmi trénované nohy, celá událost přinesla pozitivní zjištění, že některé prasárny jsou i v tomto státě neprůchodné.

  Z rodiny
  ZVL se dal na dráhu abstinence. Předcházelo tomu vyhlášení exkluzivního pijáckého programu pro náročné, že když se ožerete doma, tak se vlastně nic neděje, protože stále zůstáváte Rodinným typem (viz. Anketa). Tuto skutečnost ocenily i baby z Gender-Studies Praha a zvolili si ZVLaka za neoficiálního maskota všech mužů pro ČR a SR s krásným jménem SAMOHON, uvažuje se i o Bělorusku (zde SAMOGON).
  Anketa
  ZVLak podpořen touto poctou se nyní jal zkoušeti program cele nový, jež zatím pracovně nazývá Řízená abstinence. O co se vlastně jedná? Podle dostupných informací je program založen na tzv. ZVLakově pateru:

  1. Všude a každému tvrdím, že abstinuju
  2. Před spaním si dám 2 lahváče, ale klidně zajdu s návštěvou i na točené
  3. Každopádně už nechlastám
  4. Občas si šlehnu 10 piv, ale to jen v případě, že vím, že mě z toho nebude blbě
  5. Když si šlehnu 10 piv tak o sobě nevím, čili to nejsu já a tudíž JÁ nepiju a MĚ není blbě
  Je zajímavé, že se mu tento mediální opar, jež kolem sebe šíří, daří šířit natolik dokonale, že já osobně si už ani nevzpomenu, že bych ho kdy někdy v poslední době viděl pod vlivem alkoholu, nedaj Bože vlastní výroby. No copak vy jo?

  Ze sportu
  Jugoslávští fanoušci v UH popili rakije dostatečně a já říkám, reprezentační Áčko v Uherském Hradišti už víckrát nemusím. Dělá to jen peklo mezi fanoušky a klubem, na stadión zavítala spousta snobských vandráků a kolemjdoucích a atmosféra nebyla jak by se slušelo a patřilo. Přesto loučení s Panem Fotbalistou bylo dojemné a hezké a jsem rád, že jsem u toho byl. Příští týden ve středu vyrážíme do Čobolova a s mojím štěstím se mě určitě podařilo koupit lístky do kotle domácích, přidá-li se do toho trochu spišské borovičky, věřím, že bude veselo. Můj osobní a nekritický tip: Slovensko 1:3 Česko (Góly za ČR: Rosický, Koller, Jiránek, Čech chytne penaltu)

  Z kultury
  Plánovaný megakambekoncert skupiny Suterén se blíží mílovými kroky a já se ptám spolu s nasranou fanynkou Josefou P. z Kunovic:
  „Tak do prdele tož totok néééé. Chystám sa na tu legendu, protože borci sů zhnilí a kdoví kdy sa zas zejdů na společné vystůpení, protože když to nesedí v práci, tak v hospodě nebo to trtká s babama jak Antikristi, ale to je jedno. Ale vemte si, že sem si chtěla oživit texty této legendy a na téj Vaší hitparádě nefungujů odkazy a já sa ptám, jak je totok možné?“
  Prověřil jsme to a je tomu skutečně tak. Ptám se tedy zainteresovaných, jak je to možné? To si máme po těch letech všechny texty pamatovat? Při dostatečně známé náročnosti jak vašich textů tak i vašich koncertů? Honem zjednajte nápravu! (Už se nám nepodařilo zjistit, jestli přední či zadní).

  Z prdele...
  .... kliku přeju všem čtenářům Maňi do konca týdne, protože to se dycky hodí, a těším se na setkání u příležitosti koncertu Suterénů, Chřibského hnědáka a Dulových 30tin.  ( Celý článek! | Autor: Hampejz | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook