Maňa říkala

Dnešní datum: 27. 11. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Zelená karta do Severní Koreje


  Vydáno dne 27. 01. 2006 (2256 přečtení)


  "Levičáci jsou ducha mdlého!"
  (říká jedno tradiční pořekadlo)
  Já však v hrůze dodávám - zdaleka ne všichni.


  To jsem se již se svým objevitelským parníkem "Zlý sen" plavil po mnoho týdnů bez úspěchu, když se ozvalo ze strážních košů: "Muž ve vlnách! Na pravoboku!"

  Vylovili jsme plavce v posledním tažení a jaké že bylo mé překvapení, když jsem mezi kvalitní svalovinou rozeznal osobu Ing. Dr. Hrona.
  Na čele měl tetáž, kde stálo spojení: "JANÁČKOVY HUKVALDY".
  A šeptal slova jako: "Hatátitlá, hrnec peněz, hermafrodit, haláslé..." Jednalo se určitě o kód jako za starých časů, šifru jsem ale podnes nerozluštil.
  Po hodince vydechl naposled. Moře bylo hluboké a ryby v něm hladové...

  Po dalším týdnu rozlišil čilý plavčík v obláčku na obzoru neznámý ostrov. Těšil jsem se na průzkum. Bude to ta země, ze které se Ing. Dr. Hron vydal na svou poslední cestu?

  Za pláží plnou chaluh a krabích mrtvolek byl prales a v tom pralese město.Všechno jako obvykle. Město mělo své náměstí s morovým sloupem, poblíž stála prodejna krbů a klimatizací. Také jako obvykle. Domníval jsem se tedy přirozeně, že Seda zde má svou pobočku. K mému překvapení jsem však na výkladu přečetl: "TECHNOGLIWA". A na vývěsce prodejní doby pak u kolonky vedoucí a majitel: "MUDr. Zbygnew Szatora, Csc."

  Vstoupil jsem dovnitř a Zbyňa spustil: "Na tomto ostrově se dostali k moci komunisté. Všichni tvoji známí už visí, pouze Drahoš stačil zmizet ve vlnách s tím, že doplave do Arktidy, tam se otočí, poplave do Ameriky, tam se zase otočí a zkusí se vrátit, jestli se to tady zatím nezmění."
  Zůstal jenom on sám, hraje to na blázna a ve volném čase prodává chlad, neboť počasí na ostrově bylo tropického rázu.
  Na můj dotaz, jak je toto možné, když moji známí žijí v České republice a všechno musí být jen nějaká habaďůra mi moudře odvětil, že toho nevím tak moc, že ani nemůžu vědět, na co se vlastně ptát.
  Tento argument jsem akceptoval.
  Nabídl jsem Zbyňovi azyl na svém parníku "Zlý sen", on však nepřijal s tím, že pro případ krize se ukryje v katakombách pod jakýmsi kopcem v lesích. Na tom kopci prý stojí velký dům, co má místo oken střílny. Dům hlídá pes.
  Popřál jsem mu hodně štěstí, vrátil se na loď a jak toto píšu, říkám si dále:

  Na světě máme několik vzorových příkladů, o čem je skutečná vláda levice. Jedním z nich je Severní Korea. Pak tento ostrov, který jsem dnes objevil. Zajímavé je třeba srovnání Koreje Severní s Koreou Jižní. Na severu je hladomor, na jihu rozvinutá a bohatá společnost, kam naši politici jezdí škemrat o investice. Nebo pak například Kuba, kde stát garantuje zdravotní péči. (Škoda že tato garance je to jediné, čeho se nemocnému nakonec dostane...)
  Prostě je to hrůza! A tady v ČR tolik lidí volí komunisty nebo socany, kteří se s nimi paktují. Tedy zcela vážně vyzývám všechny ty rudé a rudější mezi námi: odstěhujte se tam. Na zkoušku a nejlépe i natrvalo. Ve svém ráji pak budete moci blažit se ve výdobytcích komunismu. Těm, co jsou rudí jen z části pak nabízím, aby dané reálie alespoň poznali. Lze tušit, že slušní mezi nimi procitnou a své pomýlenosti se vzdají.

  Na to, lehce již zmožen, upadl jsem do dřímoty a v jejích mžicích uviděl komunistu. Obsluhoval popraviště, mrtvoly nepočítal, smál se smíchem ďábelským a těšil se z pocitu dobrého škůdce.
  Nosem měl jako býček provlečenou oprátku, funěl, smrděl a nenáviděl. Nato jsem uviděl dalšího komunistu, jak dovádí, funí, smrdí a zmítá se mezi svými voliči a kamarády, společně si všem i sobě navzájem závidí, nepracují, lžou, pomlouvají se, snaží se dosáhnout orgasmu a špekulují nad euthanasii, vše v jednom molochu samá rudá čepička, soudruh, jeho sluha, pán i kat.
  Bylo to ošklivé. Nebo spíš odporné.
  Levičáci jedni ducha mdlého! (Kdyby to tak byla pravda...)
  Bohužel: moc snadno balamutí masy lacinými sliby a mnozí napravo jim v tom pomáhají svou vlastní zhovadilostí.

  Nabízí se všem, co jim srdce bije nalevo, zelená karta do Severní Koreje. Tam poznají to pravé štěstí.

  Myslím si závěrem, že být levičákem (alespoň za těchto časů) je neslušné.

  Obrázková příloha:  ( Celý článek! | Autor: Lipan | Počet komentářů: 18 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook