Maňa říkala

Dnešní datum: 27. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Honíme srnky s Ančou Dlaňovou- díl druhý: Dívky bez buzaru


  Vydáno dne 23. 01. 2006 (52946 přečtení)


  Hanka ( věk: 14 )
  Vážený pane doktore, potřebovala bych nutně poradit. Ve třídě máme jednoho kluka, kterej chce nutně sex a vybral si mě, jenže u mě by to bylo poprvý a navíc mám strach jo a chodí s mou kámoškou. Co mám dělat on i moje nej kámoška mě přemlouvají ať do toho jdu jenže já nevim. Mám strach že ho neudělám a tak nebo že se ztrapnim. Mě je 14 a jemu asi taky nanejvýš 15.


  Lidové fórum odpovídá Věrka Lunardie Koštýřová z Polžic a Bezdružic
  O svým těle vždycky rozhoduješ jenom ty sama, nikdo jiný na to nemá právo. Je evidentní, že ty to nechceš, tak se na to vybodni. I když tě asi budou sprostě citově vydírat.
  Možná ztratíš kamarády, ale na ty by ses měla vybodnout sama. Teď by to byl jenom sex s ním, pak ještě s dalším kamarádem a nakonec se vypracuješ na E55, aspoň podle jejich představ.To přece nemáš zapotřebí.
  Pak je tady fakt, že jsi pod zákonem a ať je mu kolik chce, vždycky by to byl trestný čin!
  Pokud chodí s holkou, tak by měl sex hledat spíš u ní. Když hledá jinde, měla by mu tvá kamarádka zavčas dát kopačky, než ji něčím nakazí. Nějakou chlamidii a podobný svinstvo chytne ani neví jak... Navíc chodit s notorickým cizopostelnickým vobšourníkem se dost dobře nedá. Klidně se s tebou vsadím o litr, že ten jejich vztah špatně dopadne a ona bude měsíce trpět (i před rozchodem) nějakou odpornou nemocí a citech nemluvě. Taky jsem párkrát naletěla takové partičce gaunerů z Uherského Hradiště. Zatáhli mě opilou do zahrádkářské kolonie někde u Moravy a podali si mě tak tvrdě, že jsem nemohla týden chodit a dva týdny jsem se pořádně nevysrala. Naštěstí tyto pravidelné večírky plné chlípnosti skončili po mém otěhotnění z jedním príma klukem. Ještě tedy jednou: PROSÍM NEDĚLEJ TO!

  A co na to doktor? Zkus třeba

  Techniky ženské masturbace

  Měl bych pro tebe Hanko celou nabídku praktik, stačí si jen vybrat. Při masturbaci si užiješ, neotěhotníš, nemusíš se otravovat s chlapem, nebudeš zcákaná mrdkou anóbržt spermatem a pozor! Vzhledem k tvému nízkému věku ! MASTURBACE NENÍ TRESTNÁ!


  TEDA ZATÍM

  Rolling – válení

  Toto je základní technika, kdy uchopíte ukrytý klitoris mezi palec a ukazováček. Můžete začít s pomalým jemným válením mezi prsty. Postupně přidáváte na rychlosti a tlaku tak, aby pocity se vzrůstajícím vzrušením byly co nejpříjemější. Příjemno můžeme ještě vygradovat nějakým alkoholem, lehkými drogami či konzumací syrečků s česnekem. Techniku můžeme aplikovat prakticky kdekoliv kde máte svou šperkovnici skrytou pod stolem.

  Kroužení


  Vezmete vaše první dva prsty (ukazováček a prostředníček) a umístěte je přes vrchol vašeho klitorisu. Pak začnete pohybovat prsty po klitorisu v přibližně kruhové nebo oválné dráze. Můžete snadno měnit rychlost a tlak. Abyste docílily správného a příjemného účinku této masáže, doporučujeme prsty a poštěváček zvlhčit olejíčkem a nebo lubrikačním gelem, nebo si naplivněte prsty. Tato forma ipsace je obzvláště lahodná, tudíž ji nedoporučuji aplikovat při jednáních u kterých se musíte tvářit nepříjemně např.celní správa

  Masáž poklepáváním

  Použití této techniky je individuální, některé ženy velmi vzrušuje a jiným může být velmi nepříjemná. Levou rukou roztáhněte malé stydké pysky tak, aby se klitoris co nejvíce odkryl a vystoupil z podsvětí. Pak s vaším ukazováčkem na pravé ruce, začněte lehce poklepávat na poštěváček. To vyústí ve velmi lahodný pocit, který vzrůstá až do bodu, kdy blížící se orgasmus nelze zastavit. Pokud si opravdu chcete užít, zkuste příklepovou vrtačku či kango a svými orgasmy vyplavíte sousedy. Tuto techniku nedoporučuji aplikovat u různých zkoušek či při žehlení nebo v prostředcích hromadné dopravy.

  Kombinace

  Prsty vaší jedné ruky stimulujte klitoris tak jak to máte nejraději. Prsty druhé ruky nasměrujte na poševní vchod a podle potřeby zaveďte dva nebo tři do vagíny/nebo si tam narvěte celé pazdero/. V podstatě se dá tato kombinace doporučit pro stimulaci ve dvojici, kdy vy se věnujete masáži klitorisu a váš partner či kdokoliv jiný prsty či jiným předmětem /obušek, zelenina, ochranné pracovní pomůcky, lešeňová trubka atd./ vstupuje bez zaklepání do vagíny. Různými kombinacemi můžete dosáhnout závratných orgasmů a ještě vydělat nějakou tu kačku. Technika není vhodná pro pracovnice v těžkém průmyslu.

  Tekoucí voda

  Jediná věc, kterou potřebujete, je dostatek času a vana. Předpokládáme, že vaše vana bude vhodně sformována tak, abyste se vsedě vaším zadečkem mohli podsunout pod vodovodní kohoutek /pokud tomu tak není navštivte své známé s potřebnou výbavou/. Pro začátek je dobré pouštět pouze mírně tekoucí pramínek a postupně přidávat tlak vody. Ujistěte se, že voda není příliš horká, protože není nepříjemnějšího, než si opařit kočičku či rozvařit ptáky.

  Tekoucí voda – vodotrysk

  Toto je varianta výše popsané techniky. V tomto případě ucpěte palcem výtok z potrubí tak, aby stříkající proud vody směřoval na váš poštěváček. Pozor na kolísavý tlak ve starých vodních řádech.

  Masážní sprcha

  Jestliže máte doma masážní sprchu je to ideální nástroj pro vodní masturbaci, protože většinou umožňují přesné nastavení proudu vody, pulsování víření atd. S tímto nástrojem můžete hodně experimentovat a sami uvidíte, jaké kombinace jsou pro vás nejpříjemější. Opět si nastavíte tlak a teplotu vody. Vyzkoušejte si také studenou vodu a uvidíte že vám může přinášet jiné a zajímavé pocity vzrušení, než když používáte teplou vodu. Vyrábí se též speciální robertek, který můžete narazit na sprchovou hadici a pak vrazit přímo mezi nohy, pozor však na gejzíry, které budou vycházet z vašich útrob. Jedná známá při vodní masturbaci znehodnotila malbu a vytopila celý dům. Na pojiš´ťovně pak nahlásila že ji prdla roura.

  Požární hydranty

  Najdete je v panelácích, administrativních budovách atd. Požární hadici s tryskou odmotejte do dostatečné vzdálenosti od zdroje a požádejte kolemjdoucího o spuštění ventilu. Trysku si aplikujte kam chcete, je to prostě žúžo. Tato technika je určena jen pro mimořádně vyspělé ženy. Lze použít i v případě požáru.

  Svírání stehen

  Svíráním stehen můžou některé ženy jednoduše dosáhnout orgasmu. Sevřením a povolením svalů dochází k nepřímému dráždění klitorisu. Když si přeložíte nohu přes nohu a budete tlačit stehna k sobě, způsobíte prokrvení pohlavních orgánů a různým mačkáním a intenzitou svírání můžete dojít k vyrcholu. Tato technika je vhodná pro případ že na vás příjde vzrušení ve společnosti, nebo na veřejnosti. Stačí si sednout ke stolu, přehodit nohu přes nohu zmáčknout stehna k sobě a můžete se oddávat slastným pocitům, aniž by to kdo z okolních lidí tušil. Chce to trochu praxe, ale výsledek stojí zato. Když budete onanovat doma, zvykněte si svírat při orgasmu stehna k sobě a po několika pokusech to pro vás bude naprosto přirozené. Riziko této techniky je že v práci vůbec nic neuděláte, nebo že zapomenete vystoupit z prostředku hromadné dopravy a revizor vám dá pokutu.

  Tenisák

  Lehněte si na břicho a umístěte míček mezi své nohy tak, aby stimuloval váš poštěváček. Vaše nohy spolu překřižte u kotníků. Pak začněte mačkat vaše vnitřní stehna k sobě a zpracovávejte míček šoustacímy pohyby, aby se správně třel o váš klitoris. Toto je velmi rychlý způsob jak se udělat. Můžete tak dosáhnout orgasmu i jinou cestou, než je běžné a obvyklé. Pro pokročilé dívky doporučuji kopačák, dobrou variantou je též medicinbal či vrhačská koule.

  Kalhotky

  Použijte vaše kalhotky tak, že je zatáhnete do vaší štěrbiny jak v předu tak vzadu, a pak je vpředu správně umístíte přes klitoriální oblast, aby to nebylo bolestivé. Můžete se procházet nebo si lehnout a posunovat s kalhotkami dopředu a zpět. Riziko spočívá v roztrhání kalhotek, tudíž si nezapomeňte předzásobit váš prádelník lacinými tangy nejlépe od Ťamanů.

  -----------------------------------------

  Milá nezletilá Hanko, tady jsem ti v rychlosti popsal nejpoužívanější praktiky v onanování žen. Pokud bys chtěla něco speciálního /jakože to existuje/ navštiv mne ve večerních hodinách přímo v ordinaci. V případě že by ti masturbace nešla, navštiv mne také, pomůžu ti ve zdokonalování praktik a naučím tě jak se pořádně udělat. Můžeme si to nahrát i na video, abys měla další inspiraci a já studijní materiál.

  A pak si můžeme dát třeba cigáro

  S pozdravem OnDr. Zradim Kužel  Související články:
  Gold Digger or I am lubricated as a fox (14.01.2016)
  A vy to tak necháte? (10.04.2014)
  Jak Fáfa odmítnul postavit Fukušimu (09.10.2011)
  Fáfůf kamarád kapitán Broňko vstupuje do hry (15.06.2010)
  Jak Fáfa málem zmrznul (22.12.2009)
  Hezká básnička na víkend (24.04.2009)
  Romča alias Babb 2 (06.05.2008)
  Fáfa, pejsek Fufelko a královna zakrslých psíčků znovu zasahují (24.04.2008)
  Fáfův zub (16.01.2008)
  Jak se Fáfa ztratil (26.10.2007)
  Jak Fáfa vyráběl lahodné paštéty (10.08.2007)
  Ing. Dr. Hron LEDEN (05.06.2007)
  Fáfa, seržant Bumbo a kapitán Bumbal (25.01.2007)
  Psí život na Střílkách II. (15.01.2007)
  Fáfa o vánocích (11.12.2006)
  Fáfův teleporting (21.11.2006)
  Fáfovy nové kozačky (24.10.2006)
  Jak Fáfa málem postavil atomovou elektrárnu (13.06.2006)
  Fáfa mezi horolezci (18.05.2006)
  Fáfa mezi činkaři (17.02.2006)
  Unešený Fáfa (04.11.2005)
  Fáfa letí smetí (13.09.2005)
  Zahřmělo nad Fáfou (03.06.2005)
  Honíme srnky s Ančou Dlaňovou- díl první: Buzarem do problému (17.03.2005)
  Jak si Fáfa zase nezamrdal (15.03.2005)
  Další báseň z dílny George Downcuta (24.01.2005)
  Jak Fáfa unikl teplákům (06.01.2005)
  Fáfa mezi Sedmilháři Díl druhý: Fáfa odchází (20.10.2004)
  Tam (23.09.2004)
  Fáfa omylem teoretistou (02.09.2004)
  Fáfa mezi SEDMILHÁŘI (29.07.2004)
  Fáfa v polepšovně (25.06.2004)
  Zběžný psychologický profil Fáfy (15.06.2004)
  Fáfa prstí štěstí (08.06.2004)
  Fáfa, Fáfa jede (24.05.2004)
  Fáfa na výletě (06.05.2004)
  Fáfa v bordelu (19.04.2004)
  Fáfa u doktora (05.04.2004)
  Ani jeden mráček na obloze v životě Fáfy (15.03.2004)
  Zahraj to znovu Fáfo!!! (03.03.2004)
  Fáfovo velmi pozdní odpoledne (23.02.2004)
  RANDE (28.01.2004)
  Erotika, Erotika, Erotika aneb tipy a triky pro dlouhé zimní večery (12.12.2003)
  Erotická báseň (14.11.2003)
  Erotická povídka (03.11.2003)

  ( Celý článek! | Autor: Dr.Hron | Počet komentářů: 9 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook