Maňa říkala

Dnešní datum: 28. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Jak zme nebyli podpořit Debustról


  Vydáno dne 01. 12. 2005 (3038 přečtení)


  Debustról jsem podpořit nebyl, jelikož mě nějak všechno v poslední době sere, zvláště pak Paroubkova chlupatá bradavice, třešničkosocaní guláš, úchylný motýlek doktora Ratha, nedostatek spánku, nedostatek času, drahé cigarety, vzdálenost mezi Prahou a Hradištěm, ségra, druhá ségra, písničky v rádiu, ženatí kamarádi, fronty v hypemarketech, davy lidí a že nemůžu moc pít. Pak mě ještě štve….ale to snad jindy.


  Dle mého názoru od vynálezu hospody vědci už nic pořádného nevymysleli. Proč neexistuje nevyhasínající cigareta či nikdy nevysychající půllitr lahodného piva či nikdy nekončící chuť na všechny možné neřesti? Asi proto, že bychom jako živočišný druh brzy vymřeli.

  Před týdnem jsem psal Johnu Lenonovi. Ptal jsem se ho co si myslí o tajemných žábách na Galapázích. Nic mi neodepsal, asi nemá čas.

  Volala mi maminka byla zvědavá co je nového ve škole. Řekl jsem ji, že nevím, jelikož už šest let žádnou školu nenavštěvuji. Byla velmi překvapená a pak mi sdělila, že si mě asi spletla s mým bratrem.

  Bratra mám rád, je to génius lenosti. Soustavně se soustředí na to jak nic nedělat a mít z toho co největší užitek. Například mi prodal napodobeninu fotoaparátu, pak mi ji ukradl a prodal ji do bazaru. Tomu říkám kulišárna.

  Co se týče kulišáren, vzpomínám si jak jednou Babinský rozbíjel na smetišti vše co mu přišlo pod ruku, měl tam sebou holku, kteráž ho obdivně sledovala. Pak ji řekl: „Pokud jsi fakt správná rozbiješ tuhle flašku o autovrak.“ Dívce se moc nechtělo, ale Babby trval na svém. Když se napřáhla, že ji teda hodí, šel zrovna kolem hlouček turistů. Tu Babb zvolal: „No pustíš tu flašku holko nešťastná! Já když se chvilku nedívám……“

  Dívání je důležité, zvláště pak vidět věci správně. Jel jsem po dálnici a viděl jsem námrazu, bylo očividné, že na ní uklouznu a ono se to fakt stalo. Od té doby se pokládám za jasnovidce.

  Vidím, že brzy budou vánoce, svátek, který má každý rád, hlavně Jarek. Ten vždy vaří rybí polévku a míchá ji obráceným křížem. Taky už nemohu dospat. Pod stromečkem budou na mě číhat asi ponožky a starý telefonní seznam. To bude počteníčko…..

  Dobré počteníčko je na serveru www.billdobbins.com . Svalnatá žena je pěkná věc- může za vás zdvíhat břemena, opravovat auto, kopat studny , pak vás ještě opilého odnese z hospody domů a uloží vás na lůžko- to je varianta hodné svalnaté ženy. Zlá svalnatá žena by vám dala asi pěknou nakladačku, takže se raději spokojím s těmi na obrázcích.

  Když jsem zavadil o to pití- v poslední době se nemám čas pořádně zschlastat. Naposled jsem se opil na chatě, byla jsem zmaštěný tak, že jsem usnul z hlavou v troubě, od té doby mám rozžhavený mozek. Chatu mám vůbec moc rád, zvláště v zimě. Dojedu vždy v pátek v noci a zatápím v kamnech. Abych nezmrznul, musím do toho hodně pít kořalku. Vzpomínám na staré časy a je mi dobře,pak sním tak dva steaky a usnu spánkem alkoholickým.

  Spánek je dobrá věc. Člověk si odpočine a má občas sny. Nejlepší jsou ty erotické, pak mám rád ještě eroticko-dobrodružné a dobrodružně-erotické. Pak přijde probuzení a zas ten den….Čím jsem starší tím méně zažívám legrace, jelikož na legru už nejsou lidi- buď se to poženilo či zahledělo do sebe či všechno dohromady a mladší lidé spíš fetují a poslouchají HIP-HOP. Tož aspoň že zůstali ty vzpomínky, které se časem trapností rozpadnou a zbude jen velká prázdnota.



  ( Celý článek! | Autor: Dr.Hron | Počet komentářů: 8 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook