Maňa říkala

Dnešní datum: 27. 11. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Stín podezření


  Vydáno dne 27. 10. 2005 (2229 přečtení)


  Včera jsem viděl sokolníka. Všude kolem je dnes mlha a padá dolů jako malé mrštné kapky, dokonce to je dobře vidět. Ing. König a Dr. Hampala dlí i s rodinami na chatě v Beskydách. Babinský za nimi jede svojí hodnou. Vlastně hondou. Tím by se již mohla zdát míra šílenství završena, to ale zdaleka ještě není všechno.


  Je nerozporovatelné, že nezřízené pití kalí mysl. A tvář, ten vnější obraz mysli, pak hovoří k ostatním jako obrazem svým děsným výrazem. Na příkladu v předchozím odstavci opominutého muže Mani, pana Ing. Dr. Hrona, toho skutečného sokolníka lidských osudů, který vaří lidské hlavy v hlubokých kádích a chutí si je octem a siřidly, nyní předestřu různé možnosti.

  Stín podezření

  Rovněž ostatní osoby hovoří a vzývají: ples Mani 2005 je blízko!

  Stín podezření
  Stín podezření
  Stín podezření

  Kdo neví kdy, tak je to sobota 26.11. Kde? Tuším pálenice v Kunovicích.

  Stín podezření

  Mám stín podezření, že lidé neradi odpouští. Nejsou shovívaví a milosrdní. Mají rádi pomstu a cizí ostudu. Lžou a kradou. Nepřejí. Je toho hodně právě zde, ve vlasti naší české. Rudý ďábel sice opustil své role veřejné, dál si však dobře řídí věci z lidských schránek, umě již skrytý.

  Na následující fotografii můžeme vidět jedinečný párek pana Babinského s ženou. (Též jiné lidičky tam můžeme vidět, ty však zde diskrétně nejmenuji.) K tomu párku bývalému pojí se jeden fakt: když ti spolu někam vyšli, každý si nesl v kapse kámen. Jejich lehkost tělesná nedovolovala spoléhat se pouze na tíži zemskou. Za větru nosili pak raději kameny dva...

  Stín podezření

  Sny jsou velikánská zkušenost a dobrodružství. Bylo mi v neděli řečeno, že úplněk nemá vliv na kvalitu spánku. Zkusím to příští měsíc ověřit. Mé zkušenosti předchozí a mnohaleté hovoří totiž právě naopak. Protože ale mám Dr. Grygara rád, věřím mu. Na dalším snímku Toník sní to, co Dr. Hron vidí. Beránek měsíc sní v svém snu, jsem temnou skvrnou vesmíru...

  Stín podezření

  Zdalipak Ing. König ví, co jsou to skřele? On asi ano. Má na to školy, výchovu, povolenku k rybolovu i cit. Neví však dozajista, že nám dluží už dva články, mrcha! Zejména ta akce s Babinským, kdy ve stínu přešli státní hranici, ta si zaslouží zveřejnění alespoň doprovodné fotodokumentace. Mám podezření, jestli nebyl po celou dobu ten Ing. König jako lorek, co zahrádku svých jater vypléval buldozerem! Kdyby byl Ing. König rybou a měl skřele, tak bych to po něm nechtěl!

  Stín podezření

  Těším se na akci plesu Mani. Všichni se těší. A kdyby o ní věděl Honza Nedvěd, těšil by se také. I se svým bráchou Františkem. Ten by nám pak zazpíval: "Je půlnoc, chce se mi spát, ještě na pumpě si ale musím kafe dát..."

  Načež bych se s Babinským kolegiálně vyzvracel a domů raketou do tmy odjel.

  Stín podezření  ( Celý článek! | Autor: Lipan | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook