Maňa říkala

Dnešní datum: 29. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  O moravácích z Prahy


  Vydáno dne 10. 06. 2005 (2842 přečtení)


  Marka se tom Práglu začíná pomalu nudit, tož posílá zprávy, co se tam povídajů o nás. Jak dybysme tady byli jacísi balíci nebo co. Myslím budu moset sesmolit neco na oplátku, i když to bude náročnější, pražáci sů přece enom vo kapánek chytřejší.


  Moravák v Praze

  Prošel se tunelem metra. Nevěděl, že se to nesmí

  Praha - Opilý jedenadvacetiletý mladík se ráno po osmé hodině vydal v Praze na pěší túru ze stanice metra Můstek na trase B směrem k Náměstí Republiky. Na tom by nebylo nic divného, kdyby ovšem nešel tunelem, kterým jezdí metro. Doprava kvůli němu stála zhruba deset minut.

  Muž slezl po osmé hodině na Můstku z nástupiště do kolejiště a tunelem odkráčel do tmy. Opilce uviděl dozorčí, který nechal zastavit dopravu a zavolal policisty. Ti potom mladíka zadrželi v tunelu nedaleko stanice Náměstí Republiky.

  "Já su z Moravy, já nevěděl, že se to nesmí," hájil se mladík. Tato nevědomost však může být drahá, muži hrozí za přestupek pokuta až deset tisíc korun. "Provoz metra byl na celém úseku trasy B přerušen pět minut po osmé hodině až do čtvrt na devět," řekla mluvčí Dopravního podniku Eva Dydová.

  Mladík měl obrovské štěstí, že si ho všimli pracovníci podzemní dráhy. To mu zachránilo život. V tomto úseku totiž jezdí vlaky osmdesátikilometrovou rychlostí a strojvedoucí je schopen zahlédnout postavu na krátkou vzdálenost, na kterou nemá šanci zastavit.

  Zdroj: iDnes

  Punk is not dead

  UH. HRADIŠTĚ (lvi) - Náměstí Palackého v Uh. Hradišti si vybrali ke rvačce dva mladíci ve věku dvacet a jednadvacet let. Od sebe je museli násilím oddělit přivolaní policisté. „Příčinou jejich vzájemného napadení byla slovní rozepře ohledně hnutí punk. Při rvačce nebyl nikdo zraněn. Ve zkráceném řízení sdělili policisté oběma aktérům podezření z trestného činu výtržnictví. V případě prokázání viny jim může být udělen trest odnětí svobody až do výše dvou let,“ řekla policejní mluvčí Jitka Zámečníková.

  Zdroj: iDobrýDen

  Létající cyklista

  BZENEC (zde) - Nepozornost při jízdě na kole se vymstila osmačtyřicetiletému muži. Ten jel po poledni po silnici mezi Bzencem a Strážnicí. Při drobné jezdecké chybě vyjel předním kolem z cesty a zabořil se do příkopu s keři. Poté již následoval ukázkový přelet přes říditka a dopad na hlavu do probouzející se jarní přírody. Cyklista utrpěl lehké zranění, kvůli kterému však nemohla být provedena dechová zkouška. Hmotná škoda nevznikla.

  Zdroj: iDobrýDen  ( Celý článek! | Autor: Maňa Podškúbková | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook