Maňa říkala

Dnešní datum: 28. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Statistika


  Vydáno dne 31. 05. 2005 (2604 přečtení)


  Snad každý ví, že výsledkem těhotenství je narození dítěte. Přesto mě s nastávajícím termínem okolí mírně znepokojuje často kladenou otázkou: „Co to bude?“


  Horký sobotní den sváděl k rozličným úvahám a sedíce v přístavišti při vychlazeném a oroseném, které tak krásně lahodilo s uzenými žebry, dumali sme nad tou otázkou: „Co to bude?“ Dumali sme tři, Stancek, já a Lucka. A přísedící okolo vlastně taky trochu. A tak ně napadlo několik statisticky zajímavých věcí. Zamysleli ste se někdy nad tím, že:

  Každé páté dítě, které se narodí, je Číňan. (Nepřipadá vám to malinKö trochu šikmooké?)

  Každé šesté dítě se narodí jako Ind. (Všímáte si Gándhiovských rysů Jankovy povahy?)

  20% procent všech dětí má jiného otce, než je oficiálně deklarováno. (Dopočítáme se někdy Babinského dětí?)

  Čerstvě narozené dítě má v současnosti asi jen 0.0081% šanci, že své 18 narozeniny oslaví jako pankáč. (Dr. Hron bude za 18 let zřejmě posledním dítětem-pankáčem)

  Je krajně nepravděpodobné, že by můj syn kolem 14 roku řádil na „fechtlovi“. (Samozřejmě pokud budu mít syna a ten zrovna za 15 let nebude na brigádě v Archeoústavu u PS, s nímž by se mohl přichomítnout k nějaké vypečené archeorekonstrukci)

  Jen mizivé množství již dnešních dětí rozezná labuť od kačeny a umí střílet vzduchovkou po vrabcoch. (Pokud ovšem jeho tata není známý jistého Tečáka, jenž dostal k 15 narozeninám brokovnicu a při základní vojenské službě vypadnul z letícího vrtulníku, čímž se u něj vysvětluje vše a ty opletačky by měl hrát na hlavu)

  Statistika úspěšně pochybuje o tom, že by s naší případnou dcerou chodil, a nejen to, Jáchym Sumeček Vaďura, jak si jeho tata pořád maluje. (To už bych vsadil spíš na nějakého klučinu, přece jen sou jich statisticky ne nevýznamná 4%)

  Statistika se dokonce přímo směje, neboť z hlediska procentní pravděpodobnosti je vyloučeno, aby se narodil malý Hampejz. (A pokud přeci jen ano, tak Pánbůh s nama...)

  A je naprosto nemožné, daleko pod prahem lidského vnímání, druhé Vaďurovo děcko, připustíme-li s jistými rozpaky, že už to první je jeho... To je prostě úplná kravina. Protože každé páté dítě je Číňan, každé šesté Ind, každé desáté Bangladéšan....

  Takže se děvčata snažte, protože statistika nuda je, Číňanů je moc a já je nemám rád.  ( Celý článek! | Autor: Hampejz | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook