Maňa říkala

Dnešní datum: 28. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Hampejzova dumka


  Vydáno dne 10. 12. 2004 (2813 přečtení)


  Rád bych se s vama podělil o několik postřehů a novinek z mého bezprostředního okolí. Tuším, že vás sa to taky dotýká.


  Podzim už je dávno v prdeli a pořád nesněží. Taky se krátí doba , kdy se bude ještě krátit denní doba. Letos si dávám setsakramentský pozor na to, abych neprošvihnul tu dobu, kdy už to nejde víc zkrátit. Mám rád toto období. Pak už se do bude jen a jen dloužit a to už jaksi není ono. Ale třeba nasněží.

  Chodím do práce. První den mě bylo z nervozity trochu šoufl a tak sem ani nešel na oběd. Teď už vím, že to byla chyba. Vaří tady skvěle a do práce se hodí chodit i jen kvůli tomu obědu. Tehdy v tu středu byly řízky. Kdy zase budou? Obědvám pomalu a soustředěně, abych si nezakecal sako, košili či nedej Bože hedvábnou kravatu. Jo, časy se mění a nostalgicky vzpomínám na doby, kdy jsem si to mohl dovolit.

  V areálu podniku Slováckých strojíren, a.s., kde sídlí i škola, v níž pracuju, se stravujeme vlastními příbory. Nelze je tam umýt než v sice teplé, ale jen vodě. Bez saponátu. Zpočátku má duše chřadla, ale zlepšuje se to. Jen ta utěrka bude brzy vypadat. Ale k věci. Celá ta vyživovací soustava se jmenuje SLOVÁCKÁ KANTÝNA. Reálně uvažuju o exkurzi pro přátele.

  Zlínští hokejsti jsou v krizi. Ne že by na tom záležel osud lidstva, ale kdo se na to má dívat? Ovšem kvalitu hry vynahrazuje tlačenka s cibulí na chlebu za 12,- Kč. Připravil jsem mikulášskou exkurzi pro máti a babičku do Zlína na hokej. Máti si pochvalovala pro změnu párečky, babička hokej, i když to hokejsti dost kazili mizernou hrou. Jako starý sportovní fanoušek vím, že nápravy se nedovoláš. Sportovní Bůh náš fanoušků je starozákonně krutý a spravedlivý.

  Být volný jako pták. To se tak občas říká. Uvědomili ste si někdy, že ptáci si staví hnízda? A jde jim to jaksi samo? Mají to v genech a to je svazuje. Proto radši budu chodit po zemi a trápit se tím, že při rekonstrukci bytečku sem totálně popletl panty a nesedí mě dveře. Za dlouhých zimních večerů budu cvičit úlohy z kombinatoriky a nadávat si, že su pěkný pták...

  Naši politici mě vytáčejí tím, jak šlapou živnostníkům po krku. Matesa chtějí připravit o prácu, taky jeho tatu, bráchu a spoustu dalších. Nejen, že Mates nebyl včera tak veselý, jak bývá, ale taky na pivo a hory a dárečky prý časem nebude. A Mates potřebuje nové boty. Zatím to není tak špatné, ještě pořád sme se včera dokázali zasmát, ale na jazyku pachuť rozhořčení spláchnutá panáky wodky. Ukončím to zcela nepoeticky. „Ty kurvo Škromachova, tahni do řiti!“  ( Celý článek! | Autor: Hampejz | Počet komentářů: 12 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook