Maňa říkala

Dnešní datum: 28. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  ZPRÁVY


  Vydáno dne 09. 09. 2004 (2403 přečtení)

  Z DOMOVA: Neutěšená situace na D1 stále pokračuje. Na 120km směrem na Prahu si Číňané postavili další továrnu na zbraně a textil. Ministerstvo dopravy je naprosto bezradné, jelikož neumí čínsky a doporučuje všem spoluobčanům, aby už raději nikdy nikam nevyjížděli.

  ZE SVĚTA: Třtinový cukr v Brazílii stojí na pultě kolem 3czk/kg. Brazilci začínají být přecukrovaní a je jim po všem hovno. Ministr cukru a ozbrojených sil Pedro Chuanes Perveverez,vzkázal prezidentovi USA, že mu v boji z celosvětovým terorismem rozhodně pomůže a nabídnul mu populární cukrové homole.

  ZE ZÁHROBÍ: Duch posledního komunistického prezidenta ČSSR, Dr.Gustava Husáka, byl spatřen na jednom pískovišti sídliště Petržalka v Bratislavě, kterak si zcela nahatý pohrává s dětmi. Slovenské ministerstvo Dobrých mravů a rovné chůze je zcela bezradné, jelikož na podobný jev neexistuje paragraf.

  SPORT: Rekord v hodu Flintou do žita byl údajně překonán na jednom nejmenovaném místě v blízkosti Andory. Svět je v šoku.

  ŽIVELNÁ KATASTROFA: Nečekaný hurikán Mišel přišel a zas odešel a už nikdy nepřišel, protože to byl Mišel. Nechal za sebou spoustu nových továren, luxusních čtvrtí, jednoho mistra Snacku a davy spokojených lidí.

  KULTURA: Naprostým fiaskem skončilo vystoupení slavné rockové legendy Purpur Boys. Nejenže kapela na Strahov vůbec nedorazila, ale našemu reportérovi se podařilo zjistit, že toto hudební těleso vůbec neexistuje a nikdy neexistovalo.

  VĚDA: Ruští genetici po 40ti letech tvrdé práce úspěšně zkřížili brambor s bleškou Muňkou, Celý svět má nyní k dispozici novou odrůdu Syfiličnaja, která se škrábe sama.

  PALLMALL: Kulturisto s tramvaje č.10, který si v pátek 05.08. 2004 vystupoval na stanici Flóra, ozvi se mi!!! Čekám na to a myslím to upřímně!!! Tvá Staňa. Kontakt: sukamskulturisty@vlada.cz  ( Celý článek! | Autor: Dr.Hron | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook