Maňa říkala

Dnešní datum: 29. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Týden s DULOU


  Vydáno dne 06. 09. 2004 (4415 přečtení)


  Zdar. Posílám ti mé nové literární dílo mimořádných umělěckých kvalit. Tak to koukej vydat. Kdoví, kdy zas něco sesmolím. A vydej to najednou, žádné kouskování. Beztak je to krátké. Tož čau. J.


  Pondělí 30.8.2004
  Dnes to nebylo vůbec snadné. Po alkoholově sportovním víkendu jsem byl zcela vyčerpán a musel jsem v práci strávit celých 12 hodin! Nevím jestli bych to neměl nahlásit na nějaký Úřad pro ochranu práv zaměstnanců nebo něco podobného. Možná by stačilo informovat o této nehorázné šikaně mého senátora Vaculíka. Jako líný křesťan by měl se mnou určitě soucit. Byl jsem na obědě u řezníka. Všechna jídla tam chutnají stejně a tato jejich jediná chuť bohužel nestojí za nic. Myslím, že bych stejného kulinářského zážitku dosáhl, kdybych na nádražních hajzlech oblizoval podlahu. Půjdu se raději vyspat než se sesypu a rozbiju si při pádu hlavu o topení.


  Vodka

  Úterý 31.8.2004
  Byl jsem na obědě u Číňanů. Není to vůbec špatné. Dnes jsem v kuse udělal 20 shybů. Není to moc, ale nějak teď netrénuju, takže to není zas tak zlé. Musím si teď ovšem najít jiný cíl. 20 shybů padlo, co teď? Co takhle 25? Večer jsem byl s horolezcama ve Steak baru. Hrozně tam všichni pijou. Měli by se sebou něco brzy udělat nebo dopadnou jako Keňa s Vaďurou.

  Středa 1.9.2004
  Dnes jsem téměř nemohl vstát. Chtěl jsem se oholit a natáhl jsem si proto budík na šest, ale stejně jsem se nakonec doploužil do práce až v půl osmé. Samozřejmě neoholený. Dopoledne jsem byl na místním šetření v terénu. Bylo nás tam asi deset, každý furt vykládal nějaké nesmysly a tvářil se hrozně důležitě. Vůbec mne to nebavilo, a tak jsem se jen drze pochechtával a občas jsem něco nevraživě okomentoval, až to nakonec vedle mne stojící inženýr nevydržel a zeptal se: „a co si o tom myslíte vy, pane magistře?“, a probodával mne nenávistným zrakem. Protože jsem neměl tušení, proč jsme se tam vlastně sešli a co řešíme, tak jsem odpověděl, že se domnívám, že bychom si to všichni měli nechat projít hlavou a za 14 dní se raději ještě sejít a navzájem se seznámit s výsledky svého bádání. Předsedající našeho shromáždění byl mým neotřelým nápadem nadšen, taktéž i ostatní souhlasně pobrukovali, takže za 14 dní se znovu uvidíme. Asi bych si do té doby měl přečíst o co vlastně jde. Vaďura mi neustále posílá žertovné mejly. Asi si myslí, že mě ty jeho oplzlosti zajímají. Tak například nechutné, tupé a zavrženíhodné vtipy od Urbana. Dobře půl hodiny jsem se od nich nemohl odtrhnout a musel jsem si je dokonce několikrát zopakovat, jak jsem byl pobouřen. Doufám, že ještě něco pošle.
  Na oběd jsem šel k Číňanům. Nic skvostnějšího jsem už dlouho nepozřel. Kuřecí kousky s hranolkama, zeleninkou, omáčkou a tatarkou jsou prostě geniální! Jen ten interiér za nic nestojí. Vypadá to tam jak ve veřejných sprchách o vánocích.
  Večer jsem se sešel na pivu s kamarádem Johnym z gymnázia. Už jsem ho dlouho neviděl, tak jsme si výborně popovídali. Zejména mne podrobně seznámil se svými sexuálními zážitky od maturity až po dnešek, což obnáší více než 10 let. Myslím, že si vymýšlel, přinejmenším to s tou patnáctiletou, opilou a zfetovanou holkou z Rožnova.


  Kuřecí kousky s hranolkama, zeleninkou, omáčkou a tatarkou

  Čtvrtek 2.9.2004
  Zase jsem nemohl vstát. Opět neoholený jsem odešel do práce. Začínám vypadat dost drsně. Vrátnou jsem hned na uvítanou sjel hrubým pohledem, až z toho málem dostala mrtvici a její mrzký život by tak byl předčasně ukončen. Nevadí mi to. Jsem nepříjemný a obhroublý sprosťák. Na obědě jsem byl u Číňanů. Závitky ovšem nic moc. Zítra si dám zase kuřecí kousky.
  Díval jsem se na Maňu a podle opileckých zápisků na chatu se zdá, že kolečkové brusle teď nemá jen Vaďura, ale dokonce i Hampejz a Keňa. Doufám, že tyto tři obludy nikdy nepotkám na jejich společném bruslařském výletu po Hradišti od hospody k hospodě. Tři opilci se prohánějí městem, zvrací do květináčů a hýkají. Děsná představa. Počet shybů: 21. To jde.


  Tři opilci se prohánějí městem, zvrací do květináčů a hýkají

  Pátek 3.9.2004
  Až dnes jsem si všiml, že začal nový školní rok. Už třetí den totiž potkávám plno mladých a skotačících, všude překážejících, hňupů na cestě do školy. Bohužel jsem se včera večer oholil, takže se na ně nemůžu tvářit drsně. Dívám se na ně tedy aspoň znechuceně, ale nikomu z nich to nevadí. Na obědě jsem byl u těch zatracených Číňanů. Mám už těch jejich blivajzů po krk. Víckrát tam nepůjdu. Odpoledne vyrážím lézt do Rakous na skály. Kromě ostatních horolezeckých alkoholiků měl jet i kamarád Kuba z Hodonína, ale oznámil mi, že končí s horolezectvím a vrací se k meditování, józe a komiksům. Tu operaci mozku mu měli už dávno udělat! Naštěstí za sebe našel náhradníka Jelena z Hodonína. Stejně mu to dlouho nevydrží. Za týden už se zas bude sápat na kdejaký okolostojící smrk.


  Skoro samé pětky v žákovské knížce

  Sobota 4.9.2004
  Dnes jsem celý den strávil ve stěně Blechmauer. Jsem stahaný jako děvka. Kuba mi poslal esemesku, která jasně dokládá jeho pohnutý duševní stav. Stálo v ní: „Dávejte na sebe bacha. Měl jsem dost brutální sen, že padá letadlo airbus. Doufám, že to nebyla předtucha. Pomáhejte starším lidem a chudým se nevysmívejte.“ Tu operaci mozku mu udělám sám. Válím se teď v kempu a objevuje se tady kolem nějak moc flašek. Zdá se, že se schyluje k hroznému večírku!

  Neděle 5.9.2004
  Včera jsme měli večírek. Jelen byl po ránu dost nazelenalý a jako obvykle chřoupal svůj oblíbený albánský chléb. Ani mně nebylo moc dobře, ale stejně jsem se nacpal salámem a vyrazili jsme lézt na Semmering. Jelen se v první cestě téměř pozvracel, ale nakonec samozřejmě lezl, jako vždy, ze všech nejlíp. Je to divné. Příště budu muset taky víc chlastat. A teď už jdu spát. Mám toho za celý týden dost!  Související články:
  Předoznámení (26.01.2009)
  BOJOVNÍK PŮLMARATONCEM (07.05.2007)
  Cesta osamělého stolovníka (08.12.2004)
  CESTA OSAMĚLÉHO BOJOVNÍKA (24.08.2004)

  ( Celý článek! | Autor: Dula Půlpán | Počet komentářů: 29 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook