Maňa říkala

Dnešní datum: 27. 11. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  CESTA OSAMĚLÉHO BOJOVNÍKA


  Vydáno dne 24. 08. 2004 (4873 přečtení)


  Je to tady, jdu ze svou kůží na trh. Už několikrát jsem se odhodlával. Snad jsem si nevěřil? Ale kdo se bojí, nesmí do lesa. Kdo nepohne prdelí, sice nic nezkazí, ovšem nikam se nedostane. Vždycky se mi chtělo psát takové ty melancholické stesky, jak všechno stojí za hovno. Od toho jsou však jiní, já jsem GuRu. Již pár let vím, že mým posláním je lidem pomáhat a ukazovat život z těch lepších stránek. Pokud chtějí, nikoho nutit nebudu.


  Bude to spíš pro pány. Dámy sorry, ale klikněte si na Elle. Těm, které to chtějí číst dál, jen připomínám, že muži jsou z Marsu, ženy z Venuše, ale potkali jsme se na Zemi a pravdu nemá nikdo z nás. Možná Bůh, Buddha, Alláh, Jehova či Manitú. Ti však nemají připojení na internet.

  Znáte ten vtip:"Jaký je rozdíl mezi ženskou a žumpou? Žádný, buď je nasraná nebo vyčerpaná". Nic proti, každý toho máme občas nad hlavu a skláním se před každým, kdo zvládá všechno co musí a chce. Tedy alespoň z valné části.

  Představte si tohle. Vaše biohodiny Vás vykopou z postele v 05:00. Pracovní dobu máte sice volnou, stejně Vám zabere někdy i 12 hodin denně. Dvakrát týdně posilovna, téměř denně potíte kimona napřed ostatním a pak i samy sobě. O víkendu zahradničíte na dvou zahrádkách, staráte se o jednu nemovitost a jednu domácnost. Vaříte (a už je jedno, jestli jen pro sebe nebo pro víc, času to zabere stejně). Perete v ruce. Ne, že prádlo hodíte do automatky a za hodinu vytáhnete. Žehlíte košile a puky na kalhotách. Navíc to vůbec neumíte, takže Vám to zabere třikrát více času. Protože pohyb je droga, tak musíte vyvenčit kolo a dřít si jemné pojišťovácké ruce na skále.

  Četli jste pozorně. Počítali jste to. Připadá Vám to jako sci-fi. Tohle všechno zvládne jeden člověk. Navíc k tomu pochlastává, přece by kamarády nenechal ve štychu. Je fakt, že ani oni nenechají ve štychu jeho. Jěště by klidně zvládl nějakou obšťastnit orgasmem. Když ho chce někdo pohladit, tak nikdy neuhne, protože nechce druhého ranit.

  STOP!!!

  Asi čekáte, že si přeci jen začnu stěžovat. Tak schválně, ruku na srdce. Pointa je jiná. Je to jen o chtění. Nepřínáším nic nového když napíšu, že stačí chtít. Vlastně chtít, věřit a konat. Nečekat, že u druhých najdete uznání. Ti, co Vás poplácávají po rameni, tak jsou za Vámi a stahují Vás zpět.

  Takže mi slibte, že každý kdo to dočte, se dneska sebere a udělá něco, co už dlouho chtěl udělat a bál se toho.  Související články:
  Předoznámení (26.01.2009)
  BOJOVNÍK PŮLMARATONCEM (07.05.2007)
  Cesta osamělého stolovníka (08.12.2004)
  Týden s DULOU (06.09.2004)

  ( Celý článek! | Autor: guru | Počet komentářů: 16 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook