Maňa říkala

Dnešní datum: 29. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  I. Gambrinus liga! La Liga! Serie A Calcio! Premier League! Bundesliga! Primera Division! Ale ta naše zaprděná liga je stejně LIGA!


  Vydáno dne 11. 08. 2004 (5112 přečtení)


  Loňský ligový ročník je za nama, liga skončila, nervy se uklidnily, fotbalová bečka je vypitá, nové sázky o bečku uzavřeny. Letošní ročník začal, nervy naskočily, práca ně dnes sere, ideální čas na fotbalový článek.


  Ad Korupce
  Jestli si někdo vážně myslí, že já, Mates, Tomík či nedej Bože BB máme s těma kufříkama, kapříkama a jinýma blbostma něco společného, šeredně se mílí. Jak všichni dobře víte, trojice výše jmenovaných se tam chodí tak nějak vyklidnit, zařvat si, popit piva, shlédnout fotbal a provádět vůbec rozličné primitivismy a pohanské rituály. Určitě nemáme zájem někoho podplácet a tuto činnost radikálně odsuzujeme. Když už, tak ty prachy dajte radši nám!!!

  Hampejz s Matesem, vpravo, uchcávají s ohněm v ruce nad výsledkem
  Hampejz s Matesem, vpravo, uchcávají s ohněm v ruce nad výsledkem

  Ad BB na fotbale
  Jinak co dělá na fotbale BB se mě konečně podařilo rozlousknout při zápase se Slávií Praha. Když naši dali góóól, my tři výše jmenovaní sme na sebe skočili, jásali, objímali a olizovali se a vůbec hutným řevem projevovali radost, mávali šálama a zubili se a navzájem se povzbuzovali, že je to perfektní a musíme si dát pivo a vůbec FORZA SYNOT!!! Když sme se vzpamatovali a upomenuli kde sme a co tam děláme, vypili to pivo a vůbec, zjistili sme, že jaksi nemožeme BB najít. Až pak Tomík, že tamhle tři řady pod náma se cosi blonďatého v bílém dresu Synotu válí zaklesnuté mezi sedačkama. Byla to naše BB. Nějak při tom našem výbuchu štěstí vzala oslavu vstřeleného gólu po svém a svéhlavě si odlétla o ty tři řady níž mezi sedačky. Když sme ji vytáhli, tak nás promptně obvinila, že sme ju tam odhodili my. Ale to je bohapustá lež! Ovšem rozumnějšího vysvětlení nám nepodala a po zbytek špílu se spíše než zápasem ukájela narůstající modřinou. Ostatně tou se ta masochistka chlubila eště tři týdně poté. Uvažuju, že si ju na příští zápas připnu na sedací a hrudní úvaz, ale to zas nebude moct chodit pro piva. No, nějak to musíme pořešit, snad má Dula tak dlůhé lano.

  Gól se musí oslavit!
  Gól se musí oslavit!

  Loňský zápas se Slávií a Spartou
  Pro nezasvěcené, znemožnili sme je!!!! Ale prý ty špíly byly koupené. Je to možné, ale spíš si myslím, že si naši bafuňáři předplatili rovinu u rozhodčích. Každopádně trapné výkony obou pražských S vedli jen k tomu, že naše trojka se vesele činila odpalováním rací, pořváváním a popíjením. Maminka mě dodnes vyčítá ten rum, ježto viděla přes půl stadiónu jak po prvním gólu do sítě Sparty si to štráduju přes celou tribunu s panákama v ruce za Tomem s Matesem… Argument, že nám bylo zima je neobhajitelný, leč toto slavné vítězství jsme oslavili vskutku řádně. Občas si říkám, že se to snad ani nestalo. Ovšem ti, kteří mě viděli ještě dva dny po zápase, ale již v Brně!, v dresu a šále pořvávat na konečné sedmičky Šalina go! Šalina go! mě rádi vrací do reality. Nešť! Stálo to za to a znovu opakuju, slavná to vítězství, krásné to oslavy!

  To se neskrýváme pod plachtou, že se na to nedá dívat. Pouze zdravíme Sparťany novou sektorovou vlajkou.
  To se neskrýváme pod plachtou, že se na to nedá dívat. Pouze zdravíme Sparťany novou sektorovou vlajkou.

  Hodnocení loňské ligy
  Liga byla dobrá. Zápasy skvělé, mistrem se nestala teplá parta Sparta, na stadecech sem zažil neskutečné vzrušení, opojení, zábavu, slzy i smutek. Fanouškovský kmen žil potřebnými rituály a vůbec, su šťastný, že liga už zas znova začala! Teď už jen s lehkým úsměvem vzpomínám na ty horečné dny, kdy se nás pokoušeli obvinit ze všeho možného a nemožného, jak kdyby my sme za něco mohli! A na památku mě zůstali Matýskovi smsky. Myslím si, že je to krásné, rozkošné a zaznamenáníhodné svědectví. Taky to plně vytihuje to, co se vám tady v těch článkoch pokouším neuměle sdělit.

  I o tomto Mates píše
  I o tomto Mates píše

  SMS 1: Je to strašné, nic horšího se mi jako fanůšovi nemohlo stát. Ještě včera sem byl fanoušek-alkoholik, dnes už jen alkoholik. Synot forever???
  SMS 2: Nevím co dál, čím víc o tom čtu, tím je to horší. Nemyslím na nic jiného, na konci šichty sem seděl a měl slzy v očích. Pořád nemůžu uvěřit. Mám čtvrté pivo a nelepší se to. Ke všemu na Synotu teď někdo pustil Kryla. Raděj bych prožil všechny své kocky najednou než toto. Dojeď v sobotu zapít ten smutek. Synot!!!!!!!!
  SMS 3: Jedna nádherná kapitola končí, věřme, že další stejně tak začne. Rve mi to srdce! A proto náš Synote, nikdy nezapomenem a navždy věrní zůstanem! Tvoji Alcofans!!!!

  EURO 2004
  K tomu mám jen jediné. Připojuju se k Matesově výzvě a spolu s ním dím: Ani děti našich dětí a jejich děti nesmí do Řecka!!! Pokud nevyhrajem MS 2006 v Německu.

  Douška závěrem
  Mates byl vyslyšen, liga je v UH dál a už v pondělí 16. srpna 2004 zavítá do UH Sigma Olomouc! Na tento prestižní duel sme nuceni s Tomíkem rozpustit naši koalici, ale hned po zápase bude zase slavnostně na Zepellinu zpečetěna smlouvou novou. Zápas se hraje až od 20.00 hodin, pod umělým osvětlením a tuším, že atmosféra bude pekelná!

  Slovácké peklo
  Slovácké peklo

  Na fotbale představím svoju novů vlajku 5x3 metry, autorce tímto maximálně děkuju!!!, neboť jak někteří Los Kachlosáci vědí, ta stará mě byla hanebně ukradena a ztracena. Od nepřítele to přijmu, od přátel to zamrzí… Takže kdo z řad Maňi se přidá? Sraz je v Pivnici Na Krčku od 18.00!!!

  Slovníček

  Zaplatit si rovinu - v letech 1,2,3… po revoluci se v českém fotbale děly neskutečné věci. Do ligy vtrhli rychlokvašní podnikatelé a prachy tekly proudem. Toho si všimli chudí sudí a protože už nechtěli dál stát ušlápnutě vzadu, začali požadovat peníze za to, že budou pískat nestranně. Nějak se opomnělo zjistit, jestli vůbec pískat umějí. A tak se zrodil fenomén korupce v lize. Naivně sem si myslel, že teď už se platí, jen když o něco jde a je to záležitost tak Sparty. Kdepak, rozhodčí jsou opravdu svině a prachy bokem se staly normou. Obyčejný fanda s tím nic nenadělá, může si tak maximálně zaskandovat: Rozhodčí je piča!!! S vědomím toho, že tomu sudímu to za ty prachy stojí poslouchat. Zda-li je v tomto případě neslušný fanoušek či sudí nechť si každý posoudí sám.
  Bafuňáři - neboli fotbaloví funkcionáři. Stojí v zákulisí a starají se o chod klubu. Někteří to berou sportovně a podle toho vypadají, jiní ne a vypadají taky podle toho. Líp než o tom psát bude mrknout na fotky dvou zářných bafuňářských příkladů, jež se o ten svůj fotbal starají, no, podle toho jak vypadají, jsou opravdu z fotbalového prostředí???

  Předseda ČMFS
  Předseda ČMFS

  Na druhou stranu, může se stát, že když například předseda Českomoravského fotbalového svazu dýchne na naši trojku, že dojde k vzájemnému souznění. (Odkaz: http://fotbal.idnes.cz/fot_reprez.asp?r=fot_reprez&c=A030605_093337_fotbal_min) Za to vyžranému praseti Košťálovi žádný soudný fanda či ultras ruku nepodá. A že o jeho ruku nikdo nestojí.

  Poznámka: Fotky z http://fcs-juniors.wz.cz/ a www.elucky.szm.sk  Související články:
  Výjezd do Walesu (15.11.2007)
  Jak se Pavel Nedvěd loučil v Uherském Hradišti (17.08.2006)
  Sázky na MS (19.06.2006)
  Stručná pravidla fotbalu (31.10.2005)
  Hooligan na Baníku (18.10.2005)
  Jak se ze mě nestal hooligan (22.03.2005)
  Výjezd na Baník (05.03.2004)
  Domácí utkání (18.02.2004)
  FOTBAL, FOTBAL, FOTBAL!!! (10.02.2004)

  ( Celý článek! | Autor: Hampejz | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook