Maňa říkala

Dnešní datum: 28. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  2024


  Vydáno dne 16. 06. 2004 (2206 přečtení)

  Psal se rok 2024. H.P. právě čekala před domem na svého jediného syna J.P. na sídlišti Východ, který ji měl naložit do svého vozu. J.P. byl úspěšný mladý muž, jenž už několik let žil v Praze a moderoval tam jednu zábavnou TV show. Mimo to hrál v jedné velmi úspěšné punkové kapele. Cestou do Kroměříže mlčeli. T.P. s H.P. se políbili. J.P. prohodil jakýsi pozdrav. Bylo to velmi dojemné. T.P. se v léčebně ocitl poté, co ani po dvaceti letech nebyl schopen vynulovat kontokorent. Toto ale velmi dobře přede všemi tajil. Všichni si mysleli, že pije.

  Ve stejnou dobu se D.H. stal marketingovým ředitelem společnosti zabývající se mrazením a chlazením v podstatě všeho. Sám ale chladný nebyl. Uměl se se životem poprat, měl už cosi za sebou. Jediné, co mu dělalo problémy, byly mladé a krásné ženy. Ale dalo se to pochopit. Jeho žena M.K., bývalá žena J.L., se kterým se rozvedla vzhledem k délce jeho trestu, chladná byla. A navíc děti J.L. neměly D.H rády, a to i přesto, že výše jejich kapesného od D.H byla astronomická. Braly to jako samozřejmost. Tak už to chodívá.

  V ten jistý okamžik Z.V z Míkovic se svojí ženou J.V. a svými šesti dětmi sbírali trnky. Hodně mu na tom záleželo. Z.V. pálil kořalku doma. Palírnu mu kdysi obstaral M.K., který měl pít zakázáno ačkoli byl fyzicky zcela zdráv. Pít mohl jedině tehdy, když se Z.V. narodilo dítě. Z.V. bylo občas divné, že se mu stále rodí děti, přestože už dlouho souložit nemůže. M.K. to divné nebylo. Pil a souložil rád.

  Toho času se borec J.B. jako první člověk na světě pokoušel slaňovat z hradu Buchlova na zámek v Buchlovicích. Důvodem tohoto výkonu bylo zřejmě školení sociálních pracovnic ze všech obecních úřadů co jich republika měla. Ale jisté to není.

  Téhož dne a hodiny se konalo jednání mezi českomoravským fotbalovým svazem a ZŠ ve Strání o přestupu jejího borce M.H. do reprezentace. M.H. měl doučovat naše reprezentanty český jazyk.  ( Celý článek! | Autor: Z.Z. | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook