Maňa říkala

Dnešní datum: 27. 11. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Hradišťsko-pražská klepna /nepravidelná stolice/


  Vydáno dne 09. 06. 2004 (3873 přečtení)


  Zlatý bažant versus Česko hledá superstar
  Konkurenční soutěž Hradišťský bažant, dostala první vážnou ránu. Přihlásil se jen jistý ZVL a TAP, tudíž se ještě dále přihlašujte na e-mail: superbazant@centrum.cz, ať jste alespoň tři a my můžem nějakým způsobem konkurovat. Odpadlíky typu pana Násavky zásadně nepřijímáme.


  Co je člověk schopen udělat pro chlast
  Chcete mít manželku, dítě na cestě a beztrestně nasávat? Udělejte to dle receptu Ing.Koniga. Ten v touze po alkoholovém opojení začal bourat vlastní dům za účelem rádoby rekonstrukce, přičemž svou manželku dočasně přesunul domů do Prahy. Pozor aby to nedopadlo jako se Sovětskými vojsky!!! Ty zde byly taktéž dočasně.

  Mirek Král vystoupil z kláštera
  Slavný hradišťský bubeník Mirek Králů se vrátil po čtyřech letech z kláštera a choval se jako z divokých vajec. Byl lokalizován v hospodě Pučalík po boku krásné dívky s kterou si evidentně dobře rozuměl. Pak byl s tou samou dívkou spatřen v Mařatských lukách, kde vyváděl jako urvaný z řetazu. Neporušil náhodou svoji pověstnou zdrženlivost?

  Fotbal bude!!!
  Pro příznivce bývalé 1.FC Synot, mám dobrou zprávu. Fotbal bude!!! Ale bohužel už ne v Uherském Hradišti, jelikož si stadion za symbolickou korunu od radnice pronajal Klub přátel zpěvného ptactva.

  Tečák obchodním ředitelem?
  V ulicích UHH byl spatřen slavný svérázný bývalý barman Tečák v bílém módním obleku za 50 000 CZK, jenž mu velmi slušel. Vykřikoval něco o automobilce Lada a že se stal jejím obchodním ředitelem, prý má tři sekretářky a zánovního žigulíka. Večer jsem ho spatřil v klubu Mír, tentokrát v civilu a pod vlivem ethylalkoholu. Po té co na mne vytáhl kudlu, urychleně jsem zmizel.

  Nad problémy ženáčů
  Protože se mne to netýká, můžu napsat, že některé partnerky našich ženatých kamarádů jsou velmi příjemné a druhé zase nepříjemné. Některé mluví normálně a pohodově, některé si strašně vymýšlí. Některé své manžele drží akorát, některé vypisují vycházkové knížky. Např. kamarád Lipan po svatbě zmizel neznámo kam a já o něm dostávám jen kusé informace. Každopádně vyhlašuji na Mani novou anketu o nejoblíbenější manželský pár. Zdeno pust se do toho!!!

  Kultura: Den se života státních úředníků
  Jarek a Keňa dva státní úředníci. Ráno vstanou a oba dva jedou autem do práce, ale každý jinam. Jarek od rána sedí na MěÚ, dívá se na hodiny a přemýšlí jak bylo dobré mít šestnáctý plat. V 11 mu pípne budík a jde na oběd k řezníkovi. Odtud se vymotá kolem druhé a vrátí se zpět a přemýšlí dál o výhodách státního zaměstnance. Pak mu to pípne podruhé a jde domů.
  Keňa je jiný patron. V pondělí se ukáže v Buchlovicích a pod záminkou těžké práce v terénu, za státní peníze objíždí své zahrady a domlouvá kšefty pro svůj ateliér. Takže je na tom lépe než Jarek, jelikož má dva až tři platy. V daném týdnu se už do práce většinou nevrací.
  Má tohle cenu platit z daní?  Související články:
  Hradišťsko-pražská klepna /nepravidelný nočník/ (29.04.2004)
  Hradišťská klepna /nepravidelný občasník/ (14.04.2004)

  ( Celý článek! | Autor: Dr.Hron | Počet komentářů: 12 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook