Maňa říkala

Dnešní datum: 28. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Hradišťská klepna /nepravidelný občasník/


  Vydáno dne 14. 04. 2004 (2877 přečtení)

  Je to naivita?
  M.K. ze Starého Města, jehož manželka K.K.K. je asi v šestém měsíci těhotenství, má zavedenou vycházkovou knížku. D.H., který s ním seděl v hospodě na jedné párty řekl. „ Sedím s Keňou v hospodě a divím se jeho abnormálně rychlé konzumaci piva. Nakonec mi Konig přiznal, že má dnes jen vycházku do 21.00. A opravdu v 20.55 se objevila pí.Konigová a Marťu si odvedla domů. Ještě na záchodě mi Keňa tvrdil, že je to jen přechodné období, a že po narození malého Fíka se celá situace rapidně zlepší. No nevím.“ dodal D.H. Otázkou jen zůstává zda M.K. zase žvanil, nebo je tak naivní.

  Může vozík za auto jezdit sám?
  R.S. z Chabaní se rozhodl pro konstrukci vozíku, za účelem přepravy lodí na vodácké akce, přičemž odmítá montáž tahacího na své auto. Jako argument uvádí. „Su snad piča? Abych tahal vozík na vodu aj z autem?“ Jediné schůdné řešení je podle R.S. montáž tahacího zařízení na auto M.K. Přičemž M.K. na vodu nemůže, jelikož K.K.K. ho nepustí. Nalezne tato situace řešení?

  Má láska více podob?
  Známý hradišťský opilec J.L. plánuje prvního máje veselku, která se má uskutečnit v Praze, za účelem nepřítomnosti nežádoucích osob. J.L. jako důvod své svatby udává skutečnost, že už nechce být alkoholikem. Koho si má J.L. brát, se redakci zjistit nepodařilo, poněvadž J.L., jak je jeho dobrým zvykem, zakrývá vše rouškou hraného magorismu. Otázka je, zda se tato neznámá žena nevydává všanc objektivnímu nebezpečí.

  Bohatí se vracejí z dovolených, chudí rodí děti
  Hradišťští milionáři J.L. a I.P. se konečně vrátili ze svých dovolených v cizokrajných zemích, zatímco chudý talentovaný umělec T.P. byl díky velkorysosti T.F. obdařen ledničkou, která slouží jeho synovi Ja.P. jako útočiště před krutým světem. Budou se i nadále zvětšovat třídní rozdíly?

  Blázen v práci
  Díky velkorysosti pí.L.K., získal obecní magor D.H. místo zametače v jedné Kunovské firmě. Není jen otázkou času, kdy se tato společnost ocitne na pokraji krachu?

  Tip pro muže s novorozenětem
  Po narození Jach.V. si vzal jeho otec Z.V. týdenní dovolenou, aby vypomáhal coby vzorný otec. Po třech dnech těžkých prací se Z.V. rozhodl krátit chvíle mezi přebalováním ve společnosti piva a mluvícího otvíráku, jenž po otevření každé nové lahve řekne:“Glogloglogloglo….Staropramen chlapi sobě.“ Není to nádhera?

  Návrat
  Známému alkoholikovi Hamp.se poletech vrátila jeho zamlklá přítelkyně z Grónska. Léta odloučení snášel Hamp.velmi špatně. Přežil jen díky odlivkám tvrdého alkoholu a 1FC Synot. Se slaměným vdovectvím se Hamp.slavnostně rozloučil v baru Zeppelin pobíháním po radiátorech, stolech a devastací vnitřního zařízení. Tak hodně štěstí v dalším partnerství!!!

  Sport-utajená svatba
  Známý hradišťský horolezec J.B. se před časem oženil se svým lezeckým sparingpartnerem Jar.Lud. Svatba proběhla v naprostém utajení jen v přítomnosti lan, abalaků a karabin. Toto zjistil náš redaktor v přestrojení za batoh. Svatební cesta se konala v zemích bývalé Jugoslávie. Byla však přerušena špatným počasím a malou manželskou postelí v penzionu Lola v Kotečníku /konečníku?/. Hodně štěstí hoši!!!  Související články:
  Hradišťsko-pražská klepna /nepravidelná stolice/ (09.06.2004)
  Hradišťsko-pražská klepna /nepravidelný nočník/ (29.04.2004)

  ( Celý článek! | Autor: J.F.K. | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook