Maňa říkala

Dnešní datum: 27. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Domácí utkání


  Vydáno dne 18. 02. 2004 (3842 přečtení)


  Tak nám to po dlouhé době začalo. A stálo to zase za to. V příšerném nerváku jsme se protrápili k remíze 0:0. Zase mi nezbývalo než sedět v nadčasovém zoufalství zahalen do šály a procházet se krajinou zmučeného nitra. Proč musím fandit zrovna tomuto týmu? Kacířské myšlenky!


  A přitom mohlo být všechno úplně jinak. Zprávy i očitá svědectví referovaly o výborné formě. To jediné přípravné utkání, jež sem viděl, nebylo vůbec špatné, naopak, posily se jevily slibně, Brno neposílilo, prodala svého jediného šutera Doška, měl být plný dům, nachystané choreo, race, hlasivky a kvalitní travnatá plocha. Tak kde se stala chyba?! Kdo mě kde lhal, šálil, klamal? Aha?

  Mělo to být jednoznačné domácí utkání, v němž by si domácí Synot s chutí zastřílel. Fandové by se bavili, žrali párky a chlemtali pivisko. O přestávce na panáka, po špílu se jít spokojeně opít do oblíbené domácí hospůdky. Cestou ze svatostánku potkávat frustrované brňáky a užívat si na vlnách štěstí a radosti. Tak já se ptám proč? Kde se stala chyba???

  Protože to se občas stává. Z fanouškovského hlediska sme byli svědky nejhroznějšího případu tzv. domácího utkání. Stává se to tehdy, když si pozvete návštěvu, pokud možno fandící protivníkovu mužstvu, povsázáte sa o několik sedmiček archivu, protože holt v rumové euforii je snadné věřit!!! A pak...

  Proč najednou zapomněli hrát a obrana se motala jak Maďaři v kukuřici?! Kde zostávali naši útočníci a skvěle sehraná záloha? Proč se trenér zbláznil a zažitou hru technických kombinací po zemi, krátkých narážeček a rychlých přechodů do útoku završených sérií parádních kolmic za obranu vystřídal tak nenáviděný, nechutný a nesledovatelný systém dlouhých nakopávaných míčů? Eště, že se jim je podařilo občas kopnout i směrem dopředu. To bylo k uzoufání!!!!

  Nejde všechno svádět na výborné brankáře, jakkoliv byli opravdu skvělí!

  A jak sme si to teda nakonec užili?

  Domácí utkání se vyznačují několika znaky. Obrovským natěšením na fotbal. Ano! Odhodlaným popíjením piva a slivovice na stadionu. Ano! Pálením bengálů, říká se tomu RACE, nápaditým CHOREEM, třeba když celá tribuna z papírů vytvoří nápis, hlasitým SUPORTEM, prostě řvete s dalšíma jak o dušu a vůbec děláte blbiny. ANO! Hostující tým vyfasuje černenou kartu. ANO! A domácí tým zúročí tlak a opanuje hřiště. BOHUŽEL. Doma nenadávám rozhodčím, protože je známá věc, že doma je doma. NE! Já snad po 20 zápasech na toho debila řval, že je debil a možná sem mu vynadal do darebáků. Obávám se, že si to až tak nezasloužil. Bože, jak hluboce sem zase klesnul. Po domácích utkáních má člověk radost. NE! Slzy byly. Radost mohl mět tak maximálně Joh.n. Bléééé!

  Člověk by si o přestávce měl dát u svého oblíbeného stánku párek či klobás. Ne, nebyl čas, zděšením mě přešla chuť! Celou přestávku sme se s Matesem utěšovali, že to dobře dopadne a ten gól dáme. Fanda domácího klubu si může během utkání zajít v klidu na záchod. Nic neuteče a pokud jo, tak se nic neděje. Cha, bych chtěl vidět tu sílu, která by se mnou ten špíl pohla k chození na WC! A doma je doma, čili budou góly. Pche! Marnost nad marnost! Nesnáším fotbaly končící výsledkem 0:0. To je největší opruz, jaký Vás může na stadionu potkat. Přežiju potupnou porážku, teplé pivo i studený párek, ale ne 0:0. Nikdy! Věřil sem do poslední minuty, i ten darebák sudí nám dal 5 minut navíc. Nic, pusto, prázdno!

  Asi ste se Vy vykukové, co si říkáte fotbalisti, viděli už po špílu na pivu, co? Si myslíte, že sme jako blbí? Nebo se to hraje na rohy, karty či nedej bože auty? Radím Vám dobře, nehazardujte s mojí věrností, pánové v kopačkách, NESERTE MĚ!

  Takže příští kolo Synot jede na Bazaly, jede vyhrát do Ostravy!!! Příští týden v pondělí jede Hampejz, Mates a Tomík na výjezd. Výjezd je návštěva venkovního utkání. Na ostravských Bazalech mají naši kluci reparát. Vše zapomenuto, vše odpuštěno. Před námi je další utkání, minulost nechme historikům, soustřeďme se vpřed. Předvedeme Chacharům, zač je toho loket. A čtenářům Maňi po neděli v pravidelném sloupku přineseme reportáž ze stadionu momentálního lídra naší ligy a z návštěvy k nejlepším fans v republice. A nejhorším hools. Máme se na co těšit! Forza Synot!!!

  Jakési choreo
  Zdroj:www.fc.synot.cz  Související články:
  Výjezd do Walesu (15.11.2007)
  Jak se Pavel Nedvěd loučil v Uherském Hradišti (17.08.2006)
  Sázky na MS (19.06.2006)
  Stručná pravidla fotbalu (31.10.2005)
  Hooligan na Baníku (18.10.2005)
  Jak se ze mě nestal hooligan (22.03.2005)
  I. Gambrinus liga! La Liga! Serie A Calcio! Premier League! Bundesliga! Primera Division! Ale ta naše zaprděná liga je stejně LIGA! (11.08.2004)
  Výjezd na Baník (05.03.2004)
  FOTBAL, FOTBAL, FOTBAL!!! (10.02.2004)

  ( Celý článek! | Autor: Hampejz | Počet komentářů: 30 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook