Maňa říkala

Dnešní datum: 28. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Svědectví aneb jak vznikli Z+J Vaďurovi


  Vydáno dne 04. 02. 2004 (2448 přečtení)


  Po dlouhých měsících mlčení, vydávám svědectví o dvou dnech, během kterých si Zvl, opravdu netradičním způsobem, namluvil svou manželku. Jsem jediný svědek celé události, tudíž si přečtěte autentickou výpověď plnou krásy, lásky a něhy.


  TRAMWAJ
  Tramwaj je tradiční akce studentů z Lednice, která se koná každý rok v Praze. Tuto vskutku bezva legrajdu, vymyslel bohém z velkým B Ing.Fous. Zábava spočívá v celonoční jízdě električkou po Praze, abnormální konzumaci alkoholu a halekání na lidi. Každý ročník je nějak tématizován . Tentokrát to byli Bubáci a Hastrmani a Zdena V. šel v převleku za Wodníka. Já jsem také šel v převleku za vodníka-dělníka-blba, ale ZVLmu jsem ve svých montérkách nemohl konkurovat. Zdeněk měl zelenou paruku, zelený ksicht, byl ověšený pentličkama a přes sebe a své břicho měl přehozený zelený župan. Janička, ta neměla masku žádnou. Zato byla navlečená v průhledné igelitové pláštěnce. Jako důvod uvedla negativní zkušenosti z minulých ročníků, s červeným vínem v zatáčkách.

  Bylo 21.00 a Tramwaj se rozjela. Zdena se také rozjel a počal vypouštět feromony. Nejprve kopl Janičku do zadnice. Janička neváhala ani sekundu a Zdenulu notně zfackovala. Zdenda si nechal s chutí nafackovat, pak mu ovšem začala modrat tvář, tak Janičku několika judistickými chvaty dočasně zpacifikoval. Jenže, netrvalo dlouho a Janička vykopla Zdendovi flašku z ruky. To neměla dělat. Zdena začal rudnout a bylo jasné, že bude zle. Naštěstí než se ZVL rozmyslel jakým způsobem Janičku zprovodí ze světa, stačila ho několikrát kopnout do rozkroku. Zdena ji ještě stačil poprskat červeným vínem, poté padl k zemi jak podťatá hrušeň.
  Nám ostatním se zdálo počínání, těchto dvou osob, poněkud podivné, ale pak jsme všichni ve spolek pochopili, že mezi těmato dvěma výtečníky naplno tepe láska a všude kolem lítají Amorkové , pějící zamilované písničky.

  Jakmile se Zdena probral, Janička ho celého pokousala a on ji zase vyliskal. Tak to šlo pořád dokola, prostě nuda nuda šeď šeď. Najednou Zdena velí „ Drahošu já mám dost, jdeme spát.“ Byli dvě hodiny v noci, teplota –10 st. Celsia, sněžilo. My sedíme naprosto opilí někde v Praze, máme na sobě masky a nevíme kde jsme. Když jsem se trochu rozkoukal , zjistil jsem, že kromě Vaďury je tu i Janička se svou zvracející kamarádkou. Nevěděl jsem, jestli je to dobře či špatně. Vyjma Zdeny, jsme všichni zmrzlí jak sobolí hovno. Zdenda se nám všem směje a nemůže si vynachválit své špeky. Janiččina kamarádka začíná modrat zimou. Sranda končí a Zdena jde v převleku za hastrmana sehnat taxíka. Za patnáct minut rozmrzáme v teple vozu a jsme unášeni někam do neznáma. Jen Janička cosi šeptá řidiči.

  U JANIČKY
  Ráno jsem se probudil na obrovském letišti. Po pravé ruce mi ležela Janiččina kamarádka bez kalhotek. Nalevo byl rozvalen Vaďura bez trenek. Na kraji ležela Janička, taktéž bez kalhotek. Jen já jsem měl na sobě montérky. Chvíli jsem všechny pozoroval a začal jsem se smát. Můj smích probudil ostatní. Ti se počali smáti také. Janiččina kamarádka se smála tak, až se smíchy pozvracela.
  Já: Janičko, kde to jsme?
  Janička: U nás v Benešově. Taky vás v noci rušilo to mlaskání?
  Zdena: Mě ne!
  Janička: A to jste tam, v tom Hradišti, všichni tak divocí?
  Já: Jen když se napijem.
  Zdena: Já su divoký aj zastřízliva.!!!
  Janička: To bych chtěla vidět.

  Pak jsme si dali kafe, snídani a udělalo se nám celkem dobře. Janička prozradila, že jsme na Žižkově v bytě jejího přítele, který jel naštěstí / nebo naneštěstí?/ na víkend domů. Janiččina kamarádka se odpotácela domů a zůstala jen silná trojka.

  Janička: Kluci, mám vynikající třešňovici z Rumunska. Nechcete ochutnat?
  Já: Ani náhodou!!!
  Zdena: Hoď to semkaj, já piju všecko. V Hradišti ňa říkajů Bumbo.
  Janička: Tak se předveď…..hřebečku.

  Zdena si dal asi šest mocných hltů bezbarvé kapaliny, která smrděla jako zkažená vejce, lehce naparfémovaná alpou. Během deseti minut se započal radikálně zhoršovat jeho zdravotní stav.
  Já: Zdeno vypadáš jak vodník, za kterého si byl včera. Ty ses neodlíčil?
  Zdena: Mě je strašně zle….hek
  Já: To není možné.
  Zdena: Zle, záchod, rychle….hekůh
  Janička: Chachacha….Bumbo přecenil své síly.

  Zdena pak běhal mezi záchodem a postelí. Kroutil se jak paragraf a pořád skučel: Zle, horší se to, umřu…..
  Já jsem během těchto opravdu nechutných ZVL performancích připravoval steaky se šťouchaným bramborem.
  Já: Zdeno dáš si? Neser se!!!
  Zdena: Blbečku…..hek
  Janička: Měl bys jíst….chachacha
  Já: Nech ho, chudáka…chacha
  Zdena: Hek, hek….blbečci.

  NÁVŠTĚVA NÁRODNÍHO MUZEA
  Odpoledne jsme vyrazili na Václavák. Měli jsme tam sraz s Keňou a spol., že provedeme návštěvu muzea a tak. Zdena se celou cestu táhl asi padesát metrů za námi jak potulný pes Vypadal opravdu špatně: špinavý, zesinalý, rozcuchaný, oblečení děravé, poklopec rozepnutý, příšerně hekal, škytal a dávil se.
  Já: Nevšímej si ho, chudáka…chacha
  Janička: Mě je ho tak líto…chachacha
  Já: Chudák, chacha…..
  Zdena: Hekeh….kam to kurva dete….keh.

  Pak jsme došli na Václavák.
  Konig: Ahoj Zdeno jak je?
  Zdena: Hek, zle….
  Konig: Jdeme do Národního muzea.
  Zdena: Kurva, já nikam nejdu…poďme když tak na Masaryčku….hek.
  Konig: Ale hovno, kultura bude!!!
  Zdena: Já tam fakt nejdu…hek….pozvracím exponáty….hek
  Konig: To vydržíš, blbečku….
  Zdena: Já du…hek…do Stromovky.
  Já: Oběsit se?
  Zdena: Hek…vole…keheh

  Nakonec jsme opravdu šli do muzea. Zdena ještě tak hodinu hekal na exponáty a pak se mu konečně udělalo dobře. V hospodě Český svět si dal jídelko plus pět pivišť, což mu vyneslo návrat do původní formy. A to je vlastně konec. Za rok si Janička vzala Vaďuru a nyní čekají děťátko. Zdá se vám to nemožné? Tož a na to sa napijem….hek.  ( Celý článek! | Autor: Dr.Hron | Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook