Maňa říkala

Dnešní datum: 28. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Zázraky se dějí!!!


  Vydáno dne 19. 01. 2004 (3211 přečtení)


  „Chci otěhotnět“ řekla pidlooká děvečka a ihned porodila autistická trojčata. „ Dala bych si spicha“ povídá jedna pražajda, když zvedala svou babičku a večer si dobře zapíchala. „ Chci se opít“ zakřičel Drvoš a za dvě hodiny zemřel na otravu alkoholem.


  „Chci se oženit“ zahlaholil Klenig a za dva dny byl popraven za polygamii. „Tady pomůže jen zázrak“, povídá horolezec Škvarek bloudící v horách a smetla ho lavina. „Mě bylo nejlíp za Hitlera“ zahajloval děda a navždy zmizel v časové smyčce. „Chtělo by to chlapa“ zasteskla si prdelatá Lucinda a našla opuštěný vibrátor. „ Jestli existuje bůh , tak ať zbohatnu“ zamumlal tak pro sebe Lysan a v noci mu kdosi zaklepal na okno a vlezl do postele. „Chci aby můj pes byl jako já “ řekl Bublinský , a proměnil se v křížence afgánského chrta a pražského krysaříka. „Nechci stárnout“ zablekotal Parek a dostal AIDS.

  No a tady máš důkazy, že zázraky se dějí . Takže pokud chceš aby se ti vyplnilo také nějaké přání, opiš ručně tento dopis desetkrát a pošli ho dalším lidem, o kterých si myslíš, že také čekají na nějaký zázrak Teď ti napíši co se ti může přihodit, pokud se na to vysereš.

  Jistý M.K. z STM u UHH vyhodil dopis na dvorek a dnes je ženatý a čeká dítě z vychytralou cigaňou . Na dvorku od té doby má neskutečný bordel. Nebo R.S. z Chabaní odvezl dopis do sběru ve směsi cihel a banánových šlupek a dnes je v posledním stadiu mentální anorexie, spojené s únikem mozkových buněk do pohlavních orgánů. Jistá paní z Kroměříže si vytřela dopisem zadek a zemřel ji syn. Pak dopis asi čtrnáct dní hledala v žumpě. Když ho našla, ihned ho rozeslala dál a dcera jí zůstala na živu. Ale stejně po ní celý život bylo hovno.

  Asi nejbizardnější případ se přihodil jistému Z.V. , který dopis spálil v kamnech. Pak šel jednou z hospody a spadl do Moravy, tam se proměnil v sumce. Než se však stačil v nové kůži zabydlet , byl chycen opilým sadistickým rybářem někde pod Bratislavou a za záhadných okolností zkonzumován útočnými tropickými mravenci.

  Takže pokud nechceš fakt blbě dopadnout, tak to koukej opsat a poslat dál. Tady končí všechna legra.

  Tvůj přítel

  pozn. Dopis jsem obdržel toto pondělí a mám takové bobky, že jsem ho raději přepsal a zveřejnil i na webu. Vůbec se mi to nelíbí. Co když právě já?  ( Celý článek! | Autor: Dr.Hron | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook