Maňa říkala

Dnešní datum: 27. 11. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Luďovo záhadné ráno


  Vydáno dne 05. 01. 2004 (3032 přečtení)


  „Kde to jsem“, zeptal se sám sebe Luďa, když konečně vyprostil své kostnaté tělo zpoza kuchyňské linky. „Že bych to snad včera přehnal s tím pivem?


  Ne to ne, vždyť jsem si jich dal jen deset. Deset jako desatero, počet Boží, který symbolizuje všechny zásady, jichž se má člověk držet, aby byl před očima Pána našeho věčným. Číslo, které symbolizuje jednotu Církve svaté.

  Magický obrazec, který měl Hospodin na dresu, když ve své inkarnaci se jménem Maradona hájil na mistrovství světa ve fotbale nepochopitelně barvy Argentiny. Proč proboha nehrál za Vatikán? Nebo aspoň za Poláky? Ale Vatikán asi neprošel kvalifikací, oni ti biskupové moc neběhají. Snad jen členové Švýcarské gardy by mohli být Vatikánskému fotbalovému svazu prospěšní, ale ti by zase pravděpodobně narazili po šampionátu na problémy se svým občanstvím. A Poláci? Ti mají blbé jména. Mohla by se snad inkarnace Boží jmenovat Lešek Kowalkowski? To určitě ne!!! Přeci jen Diego Armando Maradona zní mnohem líp. A Jihoameričani jsou určitě lepší katolíci než třeba Francouzi. Ti mají ale zas fakt pěkná jména - třeba Alan Delon nebo Jean Marais. To nezní špatně, co? I když ty Maradonovi fabriky na koks taky církvi moc dobré jméno neudělaly. Ale někde se ty peníze na iluzionistické kousky v Lurdech brát musí.“

  Tohle všechno běhalo Luďovi hlavou, když se snažil rozluštit svou záhadu kuchyňské linky. „Vždyť jsem se do té mezery nemohl vejít. Je to sotva dvacet cenťáků. Nebo že by jo? Nezdálo se mi to jen? No nic, vyzkouším to.“ Luďa pomalu strčil za linku nejdřív ruku. Vešla se tam. Pak zkusil jednu nohu. Taky to docela šlo. Jen u kolena to trochu zadrhlo, ale pár ran kuchyňským válem nakonec přeci jen zformovalo nohu do ideálního tvaru. Pak pokračoval hýžděmi. Bez problémů. O penis Luďa přišel už dávno, ještě v dobách kdy se domníval, že je ještěrkou, takže zde problém rovněž nebyl. Nakonec se Luďa za linku nasoukal celý, byť za cenu několika zlomenin. Nevěděl jestli je šťastný, že se mu to povedlo. Vlastně ani nevěděl, proč za tu linku lezl. Po hodině se Luďa celý ukoptěný dostal zase ven, slepil si své zlomeniny izolepou, udělal si lečo a chěl se odebrat do hospody U Vávrů.

  „Sakra, kam jsem si dal peněženku? A klíče? No to snad ne?! Asi mi vypadly za tou zatracenou linkou.“ Ano, bylo to tak. Luďovi opravdu vypadla za linkou z kapsy u kalhot peněženka, klíče a navíc i karafiáty a sobí trofej. Nedalo se nic dělat. Luďa se musel zase nasoukat za linku, zlomil si ještě pár dalších kostí, ale nakonec se přeci jen k Vávrům dostal.

  Z tohoto příběhu plyne ponaučení, že za kuchyňskou linku by se měl každý soukat nahý.  ( Celý článek! | Autor: Dula Půlpán | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook