Maňa říkala

Dnešní datum: 27. 11. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Pátky s Dulou


  Vydáno dne 18. 12. 2003 (2931 přečtení)


  Stává se pomalu tradicí, že Dulu Půlpána, ctěného to redaktora naší Maňi, každý pátek napadne nápad. Nápad s velkým N. Nápad nápadovitý. Nápad ze všech nápadů nejnápadovitější. NÁPAD!


  Obvykle po 4 dvojkách bílého sebou neklidně zavrtí na sesli, brkne, spíše tak miminkovsky říhne, velmi nenápadně, je stále na lovu, a dí: "No, dal bych i nějakého panáka, co vy na to?" A nápad je venku! Pokud sedíte v jeho blízkosti a ste mu dokonce blízcí, tak Vás od smrště wodek zachrání jen pokročilý stupeň těhotenství.

  Ovšem pátek se s pátkem sejde, voda v Moravě odteče, a je tu pátek jiný, pak zase jiný a zase úplně jiný. Byla by to nuda, kdyby ho napadal stále ten jeden a tentýž nápad. Začal jej rafinovaně doplňovat o nápad nový. Takový bezelstný. Před odchodem domů se neokázale, nevinně, andělsky zeptá, nemá-li náhodou někdo cestu domů společnou s jeho směrem, a že bychom se případně mohli stavit na Krabovi dole na jedno malé pivo. Inu, proč ne, říkám si, Dula je zábavný společník, nějaké to téma k řeči dycky najdem, tož už sem podvakráte souhlasil.

  Dulova volenka, svolení I.:

  Je pátek před plesem Maňi a tak se organizační výbor rozchází relativně střízliv a brzy domů. Jako obvykle vyjímkou je Dr. Hron, jež odchází pouze brzy. Dula přichází se svým novým nápadem, že se stavíme ještě na Krabovi na malé pivo. Ok. Nevím jak se to stalo, ale na Krabu sme pili wodku. Povídali jsme si s Dulou a pili moc wodek. Stále si ještě povídali a pili strašně moc wodek. Pak se tam postupně objevilo několik členů organizačního výboru, pil jsem s každým wodku, tančil jsem polosvlečen na stole, pil wodku, obklopen Hyenkami, pil s něma wodku, pak mne snad Pan Kö vytáhnul na čerstvý vzduch, ze strachem, že jej budu muset doprovázet domů a stavíme se na malé pivo na Korádu, v baru na Špici, u nich doma, raději sem sednul na kolo a rychle odjel domů. Tuším, že v protisměru, vyjím! ečně bez pádu. Jak došel Dula Půlpán domů a kdo ho doprovázel na malé pivo ke Kokavcovi netuším.

  Dulova volenka, svolení II.:

  Je pátek po plese Maňi a tak se organizační výbor schází v relativně malém počtu, čili já a Dula, na Zepu. Proč je nás tak málo chápu, máme se skládat na ztrátu jež pořádáním této veselice vznikla. Poslušně odevzdávám 100,- Kč a dávám si pivko. Bohdan je tradičně pátečně zpruzen, ale pouští dobrou muziku, tak mu odpouštíme. Také Babe je docela miloučký, ovšem po debatě o rodině a dětech zmlkne, pak se rozloučí a mizí na Mír. No, pořídil sis tam dívku, Babe? Matýsek je už dost na plech, pak někam zmizí a na Zepu zůstávám sámj s Dulou. A Dula dostává nápad. Poďme se cestou dom stavit na Kraba na malé pivko? Ok. Na Krabovi piju wodku. Pak mě napadá spásný nápad, jdeme s Dulou naproti do Sunny baru hledat opět ztraceného Matesa, jehož sme našli na Krab! u a zase se někam ztratil. Myslel jsem si, že ho tam vyzvednu, tím se vymluvím z pití wodek a půjdu domů. Chyba. Mates tam nebyl. Bylo tam volno na baru. Dali jsme si wodku. Několik wodek. Nevěřili byste, jak dovede být juke box složitý a uživatelsky nepřátelský k pijákům wodky. Naházeli jsme tam 50,- Kč a nic. Až blonďatá barmanka převlečená za čertici nám vysvětlila oč go. Doposud tam hráli Helenky Vondráčkové, Míšové Davodové a držte se, Pavel Horňák!!! Navolili jsme si Iron Maiden, Sex Pistols a podobné vály. A čekali. A nic. Tak jsme si dali wodku. Několik wodek. Vedle nás seděl skinhed. Takový ten obecní nácek. A začal hajlovat a vykřikovat to heslo. Tak sem mu řekl, ať drží hubu. Nechápavě se na mně podíval a mě se v tu chvíli začalo chtít strašně rychle a nutně na z! áchod. I šel jsem, zanechav nácka i Dulu jejich osudu! . Když jsem se vrátil o cosi lehčí, shledal jsem ty dva v přátelském hovoru. Pan Půlpán měl čerstvě oholenou hlavu a tak jej z moci starší náckovské autority zpacifikoval, ubil argumenty a ba, jak se mi posléze svěřil, byl ochoten ubít jej i fyzickými. Džiu - džista! Nácek se ztratil velmi rychle, nejspíš mazal někam shánět paruku. A my sme si dali wodku. A začali nám konečně hrát Maidni, pak Pistole a my řvali, zpívali, pili wodku a z toho strašného baru si udělali malý, soukromý punkový klub. Pak jen matně registruju, že sem potkal manžele Köovi na Krabu. Neví někdo jak sem se tam dostal? A pak jsem sednul na kolo a nechal Dulu Půlpána jeho osudu, domů kolem Kokavca s malým pivem na dobré spaní asi musel sám.?

  Tak bacha na Dulovy páteční NÁPADY!!!  ( Celý článek! | Autor: Hampejz | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook