Maňa říkala

Dnešní datum: 28. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Zdravotní rizika nezřízených pohlavních aktivit


  Vydáno dne 14. 10. 2003 (3795 přečtení)


  V řadě „odborných“ článků je možné nalézt doporučení ke zvýšené frekvenci pohlavních styků, které údajně zlepšují činnost kardiovaskulárního systému, mají blahodárný vliv na nervovou soustavu a zkvalitňují činnost mozku.


  K těmto závěrům může dojít snad jen šílenec, naprosto nevzdělaný v moderní sexuologii. Každý student medicíny již od prvního ročníku ví, že časté praktikování sexu může vést k poruchám zraku a v těžkých případech dokonce až ke slepotě, k závažným kloubním problémům a k frakturám čelistí. Běžnou jsou bohužel i závažné formy demence. Je tedy nepochybně žádoucí, aby se, hlavně mladí lidé, věnovali sexu co možná nejméně a když už, tak jedině pod dohledem zkušeného sexuologa. Právě tímto směrem jsem zamířil téma mé habilitační práce. Cílem bylo nalézt způsob, jak naučit dnešní mladé páry žít sexuálně střídmě a tím pádem i bez zbytečných zdravotních rizik.

  Nejprve bylo nezbytné nalézt vhodný pokusný pár. Tento problém jsem vyřešil velmi záhy, když na mou nabídku překvapivě rychle kývli mí přátelé, manželé Anatosenapijemovi. Zvláště Sumec zvl Anatosenapijemov již dříve spolupracoval s mými kolegy z Plzeňské kliniky, kde na sobě nechával testovat preparáty proti zimnímu okusu zvěří a dá se říci, že se na nové testy vysloveně těšil.

  Poté bylo nutné zajistit, aby oba manželé rychle ztratili chuť na jakékoliv erotické hrátky. Zajistil jsem jim tedy ubytování v polorozbořeném, provlhlém objektu na okraji Míkovic, donutil jsem Sumce zvýšenými dávkami kalorických pokrmů k nárustu hmotnosti na konečných 125 kg, odstranil jsem z koupelny veškeré atributy luxusu, jako holicí strojek, mýdlo a pitralon a začal připravovat druhou fázi pokusu. Pro případy, že by Sumcovo nutkání k pohlavnímu styku bylo příliš silné jsem v místním JZD zakoupil kůzle a spolu s ostatními členy mého vědeckého týmu sestrojil přístroj na domácí výrobu lihu z ovoce a myší - tzv. pálenici. Oba manželé se ukázali jako skvělé pokusné objekty. Poměrně rychle zpustly, přestali zřetelně artikulovat, často se věnovali jen výrobě a následné okamžité konzumaci vlastních výpalků a na sex neměli ani pomyšlení. Pokus s sebou sice občas přinášel i potíže s nevědeckými členy naší občanské komunity (viz článek Černá neděle), ale tak už to bohužel při nových výzkumech někdy chodí.

  Sumec v závěrečné fázi výzkumu
  Sumec v závěrečné fázi výzkumu
  Když už jsem se domníval, že můj pokus spěje k jedinému možnému výsledku, a to k jedinečnému vzniku naprosto asexuálního páru, přišla rána z čistého nebe. Přišoural se ke mně zcela zdrcený Sumec a pořád jen blekotal: „... sem si nekoupil, zavříno a pak sme na to vlítli“. Po aplikaci uklidňujících injekcí jsem zjistil, co se vlastně stalo. Sumec s JaVou zapomněli nakoupit potřebnou dávku osmdesáti víkendových piv, v náhlém vystřízlivění a pomatení smyslů ztratili klíče od vrat, takže nemohli svůj osudový omyl napravit a při hledání zbytků zkvašeného ovoce nalezli pod postelí starou učebnici přírodopisu pro 6. třídu ZŠ - život a rozmnožování savců. „Tak sme to jako zkusili taky. Jako ti lemuři.“ zkroušeně dodal Sumec. Jak jsme zjistili o několik dní později, omyl se skutečně ukázal tragickým. JaVa je gravidní, Sumec si vítězoslavně zakoupil u Babinského nové balení pitralonů a oba manželé dokonce začali rekonstruovat své mystické stavení. Domnívám se, že manželé Anatosenapijemovi jsou pro můj záměr i do budoucna zcela ztraceni.

  V současné době se pokouším o stejnou věc s novým párem i novým přístupem. Vybráni byli Hampejz a Helenka BB. Hned na začátek jsem je pro jistotu rozdělil a Helenku BB odeslal do vzdálené a studené Skandinávie, kde se v Uppsale, na klinice mého přítele profesora Johanssona, podrobí nevratné mozkové operaci. Hampejze jsem si nechal pod dozorem a držím jej pod silnými dávkami tvrdého alkoholu. Musel jsem mu sice přislíbit, že může Helenku ve Švédsku navštívit, ale byl bych špatným vědcem, abych takové setkání umožnil a dopustil tak nové selhání mého plánu. Letenky má sice Hampejz zakoupené, ale jaké bude asi jeho překvapení, když po vystoupení z letadla uvidí místo tváře své milované přísný obličej MUDr. Muammara Kaddáfího, mého spolubydlícího z kolejí brněnské medicíny. Tímto chci poděkovat nejenom jemu, ale i pracovníkům Čedoku a ČSA, kteří ochotně vyměnili destinaci Stockholm za Lybii - Hlavní nádraží. Ti všichni mi pomáhají ke zdárnému ukončení mého výzkumného programu. Hampejzi vydrž, budeš součástí prvního asexuálního páru na světě.

  Pan MUDr. Dula Půlpán, zkušený sexuolog  Související články:
  Teroristická skupina p. Sumce zase řádila (21.07.2003)
  Biologické zbraně a terorismus (11.06.2003)
  ČERNÁ NEDĚLE (30.05.2003)
  Terorismus z Míkovic (18.04.2003)

  ( Celý článek! | Autor: Dula Půlpán | Počet komentářů: 9 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook