Maňa říkala

Dnešní datum: 28. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Nová gameska


  Vydáno dne 10. 10. 2003 (2720 přečtení)


  Excelentní virtuální realita! Musíš mít! Musíš hrát! Jakmile jednou začneš, nedokážeš přestat! Nevhodné pro děti do 10 let.


  Milí čtenáři Mani, následující řádky předkládají recenzi nové hry, kterou pro vás připravila firma MV ČR, spol. s myš. omez.

  Hra vychází ze známé Australské hry na to, kdo dostane více klokanů. Zápletka je taktéž jednoduchá. V různých děrách jsou schovaní odporní skřeti, kteří nás přes důmyslný daňový systém vysávají. Normálně je systém v rovnováze, oni jsou schovaní a kynou z vašich daní, ale v posledních dnech se silně přemnožili a vylezli ze svých děr. A mají hlad a neukojitelnou chuť vás vysávat. Poznáte je podle odporně světle zelených převleků. A toto už je parketa pro vás, naše zachránce.

  Takže, jak hru hrát. Je třeba dobré auto a posádka, která sestává z minimálně dvou lidí. Na auto si umístíte nálepku „Krotitelé skřetů“. A vyrazíte. Jedno kam, jsou všude. Skřeti na vás budou zkoušet různé fígle, budou se vás snažit různě zmást, ale vy se nedáte. Zde je návod, jak se zachovat v několika základních herních situacích. Prvá spočívá v tom, že vás budou ohrožovat z boku pomocí červeného terčíku. Postup řešení sestává ze dvou následných kroků. Naznačíte, že zastavujete, vyhodíte blinkr, plynule zpomalujete, což má za účel skřeta uchlácholit. Mezitím spolujezdec odjistí pravé dveře, vy podřadíte. V okamžiku, když skřeta těsně míjíte, vy prudce pošimráte plyn a spolujezdec současně prudce otevře dveře. Zásah? Gratuluji! Uděláte si čárku na palubní desku. Druhá herní situace spočívá v situaci, kdy si skřet stoupne doprostřed silnice. Opět doporučuji zpomalit, jinak by se skřet vylekal a utekl by. Zpomalujete, podřadíte a vyčkáváte. V okamžiku, kdy už nemá čas ani šanci uprchnout ho sestřelíte nárazníkem. V této fázi se doporučuje zapnout stěrače a ostřikovač. To ale dělá spolujezdec, aby se řidič mohl plně soustředit. Pozor, nepouštějte stěrače příliš brzy, abyste skřeta nevylekali! Zásah? Gratuluji, udělejte si čárku na palubní desku. Poté, co dosáhnete tří čárek, postupujete do dalšího levelu. Ale o tom zas někdy příště.  ( Celý článek! | Autor: ps | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook