Maňa říkala

Dnešní datum: 28. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Co z toho robátka bude? Rozpad vztahu?


  Vydáno dne 17. 09. 2003 (2101 přečtení)


  Jakožto nelenící redaktor tohoto serveru Vám přináším několik nových pikošek ze zákulisí našich nerozvážných, leč stále přátel, jež vlézli do chomoutu.
  Z výborně informovaných a patřičně ožralých zdrojů vypadlo, že manželům-čekatelům Anatosenapijemovým již nevoní vzduch hradišťského předměstí v obci Mkv a rozhodli se přestěhovat za něčím více hoch! Budiž, mají na to jistěže nárok, ale nás zajímalo, co je k tomu vede? Nabízí se také otázka, vydali-li se správnou cestou a neurvali-li si sousto, jež je příliš hoch! Podařilo sa nám zjistit, že jejich kroky směřují do bývalého hlavního sídla rakousko-uherského mocnářství a dnešního hlavního města našich rakouských sousedů, ano, do Vídně!!! A rčení kroky je potřeba brát se 100% vážností, tentokrát se nejedná o klasickou redaktorsků máčku! Oni namísto pravidelného pátečně-sobotního rekreačního setkání v městských lázních Koruna chodí raději do Vídně pěšky! A vraceja sa z tama nad ránem, nám, nevyléčitelným, sa smějou u Moravy, když oni tuto nevinnou řeku zneužívají jakožto orientační linii na cestě do Ouzka a zpět a nevyléčitelní ji berou jako postupovou metu na cestě do Staráku!!! Vskutku skandální odhalení. Maňu ovšem neoklamal jejich hoch povýšenecký nadhled nad námi a pokusila se zjistit, proč tak vlastně činí. Pravda je šokující. Hlubinný psychoalkoholik, pan Alkala pro náš servr uskutečnil rozbor jejich překvapivého chování. Závěr Vám předkládáme nezcenzurován, v původním znění, stenograficky přepsán.

  Redakce:Pane docente Alkalo, mohl byste nám prosím Vás objasnit jejich překvapivé chování?
  doc. Alkala:Na pivo ňa pozveš? Ne? Kurva, pozvi ňa na pivo, já su student profesury!
  Redakce:No dobře, tak jedno pivo, pane vrchní, jednu Plzeň!
  doc. Alkala:A dvojitý rum!
  (pan docent mlčí a upřeně pozoruje dabl rum. Pak přihmouří oči a kopne jej do sebe, zapije pivem, krkne)
  Redakce:Pane docente, prosím, k tématu...
  doc. Alkala:Eště jednůc a fofrem!
  Redakce:Co si myslíte o nastíněném problému?
  (situace se opakuje, pak najednou spustí)
  doc. Alkala:Je to strašné. Oni úplně přehodnotili svůj hodnotový systém. To, že se rozhodli přenést ten jejich barák, no barák, tu ruinu, do Vídně pěšky, o pátcích a sobotách na zádech a vydávají to za rekonstrukci, to bude chudák robě, oni si myslí, že široké bulváry a ta jejich ruina, víte, přenos, to není legrace a v tom stupni těhotenství, to není jak jet do lázní na Korunu, to se dá přežít, ale každý pátek do Vídně, s cihlama a trámem ze střechy, a co až přijdou na řadu okna, to není jak okno z Kači, to nejsou lázně ta Vídeň, si myslí, že ta jejich ruina na bulváru Brýner Štráse, že to děcko jako bude jiné, lepší! Hrozné, to je strašné. Dvojitý rum!!!
  Redakce:Doch! Zweimal!

  Bohužel, pravda je mnohem horší. Manželé Anatosenapijemovi sice podnikají překvapivé a dálkové kroky a docent Alkala vyjádřil naději, když teda dostál šťukavku, že sa to zpraví.

  Jenže překvapením pro Vás jistě bude, že divné chování, a tady se ho Maňa vůbec nerozpakuje označit za hlubokou krizi integrity vztahu, postihlo i manželský pár novomanželů KÖ. Začalo se to projevovat zprvu poněkud nenápadně. Po každých víkendových lázních pan KÖ vrací nejen nápoje. Bohužel ne číšníkům, ale to je v tomto případě nepodstatný detail. Jeho počestná manželka KÖová to nese ovšem velmi nelibě. Zastává legitimní názor, že co si pan KÖ koupil, neměl by hned vracet. A nejde-li jinak, alespoň by si zakoupené mohl ponechat do rána. Správná to hospodyně! Rozpor se prohloubil již do té míry, že pan KÖ přestává navštěvovat víkendové lázně Koruna, Zeppelin a vrací nápoje osamocen někde v ústraní, zavřený třeba v lednici! Proč si vybral zrovna tento prostor, se nám doposud nepodařilo zjistit. Nu a paní KÖová zareagovala též promptně. „Když to chce furt vracet, já u toho nemusím byt!“, bouchla rázně do stolu s rumy a lázní se zúčastňuje s místně známou Hyenou a konkubínou manželů Anatosenapijemových, jistou Ivn.

  Podle důvěrných informací se stěhovaly almary a tak se není čemu divit, když psychiatr Bibinský k tomu pro náš serv exkluzivně krkl asi toto: “No, tak to je konec! To je klasická destrukce vztahu. Tady došlo k zásadnímu přelomu hodnot. Zatímcož u zdravých novomanželských párů je tendence spíše ke společnému shromažďování, zde dochází k opačnému, řekl bych až extrému, kdy vracejí oba dva a ještě odděleně. To je konec. A za asistence třetí osoby, v tom nevidím budoucnost!”

  Naše redakce doplňuje: “Tak to byl Ciment!”
  Jak se vyvíjí vztahy v Maňa společnosti Vás samozřejmě neopomeneme aktuálně informovat.  ( Celý článek! | Autor: Hampejz | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook