Maňa říkala

Dnešní datum: 27. 11. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Mimozemšťané na Slovácku


  Vydáno dne 08. 08. 2003 (4041 přečtení)


  Podařilo se mi zachytit několik autentických svědectví o přítomnosti mimozemšťanů na našem Slovácku.Věřte či nevěřte zde jsou.
  Nejmenovaný intelektuál UH city, 27 let
  Potkal jsem je, když jsem šel pěšky z hospody Pod Skalou /Břestek/ do Uh. Byl jsem docela unavený, takže ani mě to nijak zvlášť nepřekvapilo. Pamatuji si jen jejich poselství, které mi vytetovali na prdel: Přicházíme z budoucnosti a chceme vám sdělit, že stojí za hovno a to je celý úkol naší mise.Ale to ráno!!! Dodnes kdykoliv si sednu, tak se mi celá ta odporná událost vybaví, tak raději už nikam ani nechodím.

  Maňa Sedláčková, 23let, Suchá Loz
  Byla sem unesena mimozemšťany, když sem šla se řepy do turkyně. Byli celí zelení a měli obrovské červené penisy a žaludy jim blikali jak policejní majáky. Když sa to šecko blížilo ke koncu tož místo spermatu z nich začala čadit síra. No hrůza!!! Zasej z druhej strany sem jednů byla na Kabátech a tam se sa sežrala bzenecků mixelů a pak ňa tam jeden chlap, co vypadal jak kostlivec, honil v brambořišti, tož to bylo eště snáď horší než to UFO.

  Mirek Kusník, 42let, Střílky
  Tož byli sme s chlapama kácet dřevo a včil nad nama ten talíř, ale těžko říct jestli se nám to nezdálo. Tady na Střílkách sa dost pije a to víte dělník v lese není nikdá dvakrát střízlivý. Tož znáte to : Ty si pila já sem nepil....a že ta motorová pila teho sežere. :@)). Spíš bych řekl že nějací tajní agenti z teho Novýho Jorku z tej Ameriky asi něco zaměřovali, no včilkáj je teho tolik...čert ví.

  Blaža Klepáčová, 95let, Korytná
  Tož já už pět roků ležím v posteli , protože sa ňa nechce už vstávat, a jednů odpoledňa, když sem sa dívala na TAK DE ČAS, mysim to byl díl 1532 Konečně doma, tož najednů u mňa stojíja MIMOZEMŠŤANI!!!!. Sem sa tak lekla, že sem normálně vstala a prosila jich ať ňa nechajů dál ležet. A včil oni povídajů: Šak babi enem ležte. My sme enem přišli řéct že se nám líbí prča, kterů tady na Slovácku děláte a moc nám chutná víno, slivovica a Jarošovská dvanáctka. Pak sa zablesklo a byly pryč. Od té doby ně nefunguje dálkový ovladač a já mosím televizu přepínat svojima prackama, takže už zasa hovno ležím. Kurvy!!!!

  Karel Jabůrek, 85let, Uh.Hradiště
  Začala nám mizet z demižóna slivovica. Moja manželka si myslela, že za to možu já!!! Ale copak já piju? Když sem šel jednůc do sklepa zkontrolovat estli zase neubylo, načapal sem tam mimozemšťana!!! Hnal sem ho čaganem až do Kyjova. Ale myslíte že mě to někdo věří?

  Věřte nebo nevěřte, jsou tady a jsou mezi námi......že ano pane König?  Související články:
  Lokální konec světa v obci Míkovice (24.10.2013)
  Česká Miss ze Slovácka neví co s mimozemšťanama (26.02.2007)
  Mimozemšťani na Slovácku - reportáž (21.02.2007)

  ( Celý článek! | Autor: Dr.Hron | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook