Maňa říkala

Dnešní datum: 29. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Maňa sportovala


  Vydáno dne 02. 08. 2003 (3326 přečtení)


  Pan Kö se rozhodl protáhnout Mani tělo a uspořádal badbintonový turnaj. Uskutečnil se v sobotu 26. srpna 2003 v exotickém prostředí jeho havajské haciendy. Při této příležitosti se sjeli sportsmenky a sportsmeni z širého okolí, během turnaje pak měli možnost se sjet výbornými víny a občerstvit se rozličnými specialitami břestecko-chabaňské kuchyně.
  Kromě domácích plejerů obohatily soupisku turnaje i takové celebrity, jako Dr. Hron, jež neváhal přerušit svoji rekonvalescenci v ústavním zařízení, Míša - reprezentantka z metropole či Honza a Dita kdovízkama. Trochu zamrzela neúčast manželského páru Anatosenapijemových, jež dali před náročným turnajem přednost jakémusi pochybnému exhibičnímu vyměřování metrů piv v jejich baráčku a možné štiky turnaje, Lipana, jež zásadně onemocněl. Záštitu nad turnajem převzal pojišťovák pan Richard a mohlo se hrát.

  Za favority se nesměle a po dlouhém přesvědčování pasovali Pan Půlpán s panem Kö a jak pozdější vývoj ukázal, falešná skromnost!!! Samotný turnaj přinesl řadu překvapení, solidních nejistot a nemožných výkonů. Za jeden z nich lze označit vskutku navýsost trapné vystoupení Dr. Hrona, jež se snad z toho ústavu ani neměl obtěžovat. Nejen, že prožral a propil startovné hned na startu, ale dokonce se pokoušel uhrát pochybné výsledky, což se mu nakonec v souboji s Helíkem podařilo. Po závěrečném fiasku s ní prohrál 24:26 a zcela právem se vyhlásil za nejhoršího hráče turnaje! Tak lehce podlehnout přesvědčování Heleninému, to se hned tak nevidí.

  Jiným překvapením byl trapný vstup do turnaje Hampejzův, kdy po nervózním a vskutku debilitním výkonu podlehl skvěle hrající paní Kö (22:20) a mohl dát zapomenout na v skrytu duše hnětené ambice po solidním umístění. Jeho příští účast na turnaji ještě bude muset přepečlivě zvážit sekretariát turnaje a krajský Jura či Žura. To samozřejmě neplatí o paní Kö, jež do samého konce aspirovala na finále. Jenže Pán Půlpán, nač to tajit, pozdější vítěz, byl proti a zvítězil nad ní 21:14.

  Reprezentantka z naší metropole, slečna Míša, jen dokázala, že hra v badbinton nemá tam ještě takovou úroveň, ale alespoň nabrala slušné zkušenosti a lze předpokládat její světlé zítřky. Tak do pěti let intenzívního treaninku. Výkon pana Babinského není možno jinak, než vynést do nebes, jenže ne na poli sportovním, ale kulinářském. Žrádlu ten chlap rozumí, v samotné hře se to projevovalo značným funěním mnohých soupeřů a tak jen čas ukáže, nakolik tato taktika bude úspěšná. Hráči zkdovízkama byli více než příjemným oživením turnaje, ba je možno konstatovat, že Honzův výkon by byl mnohem lepším, jenže podlehl Babeho taktice a musel jezdit pro žrádlo. Zajímavým by jistě bylo hypotetické utkání Dity s paní Kö, protože obě aspirovaly na titul nejlepší ženy, pročež tento zůstává prozatím neobsazen. Výkonem si o něj řekli obě!!!

  Zvláštní pozornost je samozřejmě nutno věnovat finále, do nějž po vítěztví v základní skupině postoupili Pan Půlpán s panem Kö. Utkání bylo svižné, rychlé a nabídlo nám současný badbinton na vrcholné úrovni. Stanuly proti sobě dvě odlišná pojetí moderního badbintonu, běhavé, založené na atletickém a svižném výkonu vs. statické, inspirováno trochu japonským sumó. Vítězem se stal vyznavač prvého, Pan Půlpán, sláva mu, čest panu Kö a zbytku startovního pole. Náleží-li budoucnost druhému pojetí, to nám snad budoucnost reprezentovná panem Kö brzy ukáže. Finále se neslo také ve znamení fanatického fandění fans, zvláště brněnské chuligánky a manželé Anatosenapijemovi, kteří dojeli na konec turnaje, byly hodně divoké, leč prd platné.

  S okřídleným: "Sportu zdar, badbintonu zvláště!" doufám, že zas někdy!!!

  Celkové pořadí:

  pořadí jméno body skóre odehráno zápasů
  1. Pan Půlpán 5 105 : 50 5
  2. Pan Kö 4 96 : 31 5
  3. Babinský 2 51 : 40 3
  4. Dita 2 48 : 57 3
  5. Paní Kö 2 57 : 60 3
  6. Hampejz 2 65 : 61 4
  7. Honza 1 64 : 71 4
  8. Helík 1 68 : 87 4
  9. Dr. Hron 0 41 : 68 3
  10. Míša 0 58 : 84 4


  ( Celý článek! | Autor: Hampejz | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek | Zdroj: Hawai )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook