Maňa říkala

Dnešní datum: 29. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Teroristická skupina p. Sumce zase řádila


  Vydáno dne 21. 07. 2003 (2409 přečtení)


  Jsa nadšen skvělou hrou Pana Půlpána, též jsem se nechal zlákat! Jaké mne to však čekalo rozčarování!!!
  Je neděle ráno... zvony zvoní, pravda, bili zrovna poledne, když mne zcela nevinně zvoní mobil vytrhnul a tam můj doposud kamarád p. Vďr. Jaký to omyl, když ješťe jeho lehce uhnaná lehká manželka Jn. mne lanařila, prý: "estli sem už našél tu flašku". Jsa mužem činu, dím: "Ne!" A tak mne ukecali, abych vzal i svoji dívku snů, Hln. a jel s nima hledat tu flašku. Proč ne?, že. Dělal sem, že vím, ničeho nevěda, nejsa děda Vševěda.

  Ubrali sme se tedy, pozor!!! kradenou Felicií s červeno-černým maskováním nach Hohes Chřibes. Cestou nás potkala a o život málem připravila počasová zvrať, Pane Půlpáne, to se vám ale povedlo! Nešť, překonali jsme to. Co Vám musím povědět, byl to podvod! Pozor, Pán Půlpán jest též nevinnou obětí jejich zvrácených choutek! Flaška tam byla, ale zcela naše hledání postrádalo smyslu, když jakési Myšiny na nás poštvali a bylo vše jinak, než ctěný Pán Půlpán myslel! Ta situace! My neskutečnou radost z nálezu, ta Hln. to našla, ta to dycinky vyčuchá, ale jejich neskutečně podlá radost, že nás unesli a ještě nás tak trapně zneužili!!!

  Víte, žijou to oni v divném svazku! Lhaje nám do očí, v tom úpodivném konkubinátu Vďr.+Jn., dávno manželi, s jistou Ivn., divný to trojec, hanebný a neřestný, divým se Vám, Pane Půlpán, že po té Ivn. hážete očma, lesní pěšinou, pokusili se nás plně zajmout. Naštěstí duchaplná Hln. vytáhla Zweigla, podařila se jí oddálit náš mrzutý konec. Narafičili na nás nechutnou past, pak nás odvlekli do doupětě, nakrmili nás, ještě jsme za ně zaplatit museli a poté, hupky šupky do Mkvc. Tam na nás teprv ozkoušeli své zbraně, jež vyvíjejí spolu s jistým Tpm. Byly to jakési bojové tekutiny, pokoušeli se nás tam jimi v Mkvc. otrávit.

  Zahránil nás jen Lpn, se svojí Octavie nás odvezl, včetně Pana Půlpána, lačně vrhajícím očkem kdoví po kom, čem, s kým, bez koho, čeho a jak!!! To ty jejich kontušovky, zcela se neslučující s ISDN ISO EU 46580001, ty nás donutili k těm nepředloženým činům. Jsa jimi ještě lehce otráven, zvrátiv co se dalo, z těchto nechutných požitků a mazaje to z hlavy, za tepla píši tuto zprávu, jakožto varování všem!!! Střeste se Mkvc. a prostopášné teror skupiny Sumcovy, jeho zákonité pomocnice, prý manžety Jn.!!! Ano, to sedí, jest jen samozvanou ozdobou na jeho teroristickém rukávu, kříži pochybných vyznamenání posetém pivasu, spíce na jeho loži i s Ivn. a sajíce obě, právě a jen ty kontušovky a nás poctivé občany!!! Jest to opravdu spolek hanebný, do nebe volající hříchem a doufám, že statečný a zbožně po hanebnostech jdoucí Lpn. spolu se státním ouřadou Panem Půlpánem, jež tak neobyčejně panuje ve prospěch veškerého obyvatelstva UH, je potřou, rukou pevnou a spravedlivě trestající.

  Byla to hrozná neděle, nikoliv zasvěcená Bohu a mariánským přemítáním, jak se zde na jižní moravě bohabojně patří, ale boji s ďáblem zasvěcená. Bohužel a doufám, že naposled!!!!!!!!!!

  P.S.: Ty Su(a)mčí teroristo:

  Hampejz vs. Helík + Budík 6:3
  Budík vs. Helík + Hampejz 6:2
  Helík vs. Hampejz + Budík 1:6
  Hampejz vs. Budík 2:6  Související články:
  Zdravotní rizika nezřízených pohlavních aktivit (14.10.2003)
  Biologické zbraně a terorismus (11.06.2003)
  ČERNÁ NEDĚLE (30.05.2003)
  Terorismus z Míkovic (18.04.2003)

  ( Celý článek! | Autor: Hampejz | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook