Maňa říkala

Dnešní datum: 29. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Chystané změny v našem kraji


  Vydáno dne 17. 07. 2003 (2825 přečtení)


  Podařilo se mi zachytit únik tajných informací z ministerstva Pro regionální rozvoj a nedalo mi abych Vás neinformoval o pikantnostech které se, po úspěšném referendu o vstupu do EU, řítí na naše krásné Moravské Slovácko.
  Atomové elektrárny

  Z Bruselu došlo strategické rozhodnutí o zbudování tří jaderných elektráren na území bývalého okresu Uherské Hradiště. Byli vytipovány geologicky nejstabilnější lokality : hrad Buchlov, zámek Buchlovice a Babylon Hill na Chabaních. Elektrárny budou blízko sebe, což je velká výhoda v případě výbuchu a kumulace pracovních sil. Nezaměstnanost v kraji může za jistých okolností klesnout úplně na nulu, což nám může kdekdo závidět. Také jsou očekávány vyšší výnosy zemědělských komodit. Ministerstvo kultury tento projekt tiše odkývalo, jelikož chátrající a prodělečný hrad Buchlov a zámek Buchlovice byl pro MK už dlouhou dobu černou můrou a fakt, že tyto ohyzdné památky zmizí z povrchu zemského přivítalo MK s velkou radostí . Kaple Barborka bude vyčleněna ze seznamu chráněných památek a bude sloužit jako kůlna na nářadí. V neposlední řadě bude rozšířena vodní přehrada Smraďavka z původních 3km2 na 3000 km2, což sebou přinese příliv Cancer rekreantů z celého světa . To že zmizí pod vodou řada bezvýznamných alkoholem prosáklých obcí jako: Boršice, Stříbrnice, Osvětimany atd. , je jen malá daň za očekávaný profit z turistického ruchu.

  Vojenské základny NATO a KATO

  Empirickým výzkumem prováděným specialisty z EU a NATO, bylo vyvráceno tvrzení, že v Uherském Brodě končí Evropa. Závěr nového výzkumu zní: V Uherském Hradišti končí Evropa a v Brodě začíná Asie. Z tohoto důvodu bylo rozhodnuto o stavbě strategických vojenských základen NATO a KATO před linií Uherský Brod. Vybudování letecké vojenské základny nebude nijak nákladné. V podstatě se jen zvětší přistávací plocha letiště Kunovice, což znamená že lokality jako Kunovský les, Kunovice, Štěrk, Olšava, řeka Morava atd. zmizí pod krustou speciálního nehořlavého betonu pro případ jaderného útoku. Krachující podnik Let poslouží jako hlavní vojenský bunkr a Kunovické mrazírny jako hlavní tajný vojenský bunkr. Velehradský klášter byl vybrán jako lokalita pro základnu těžké vojenské techniky. Jediné co se mi podařilo zjistit je, že v obci Velehrad a jejím okolí budou rozmístěny odpalovací rampy pro rakety nejrůznějších drah doletu a lidé z tohoto katastru mají být vystěhováni na Sibiř. Z obavy před agresivními útoky ze strany křesťanské církve bude tato polostátní organizace na celé Jižní Moravě postavena mimo zákon a tvrdě potlačována. O základně KATO, která má být vybudována v centru Uherského Hradiště budu informovat příště.  ( Celý článek! | Autor: Dr.Hron | Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook