Maňa říkala

Dnešní datum: 29. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Normální den v Praze


  Vydáno dne 11. 06. 2003 (2670 přečtení)


  aneb co musí nebohý Hradišťák vytrpět ikdyž poloexistuje


  Bylo to jedno z těch krásných jarních rán provoněných sluncem a teplem. Vyšel jsem ze svého paneláku na Spořilově ,kde živořím, koupit si do místního krámku cigarety. Před obchůdkem jsem se ještě líně protáhl a těšil se na první ranní šluk marodícího blázna. Když tu z krámku slyším hlas: „Pomóc zloděj!!!! Láďo kde jsi!!! Pane udělejte něco!!!“

  Proti mé drobné postavě vyběhl obrovský chlap s kartonem Marlborek a litrovkou Fernetu . No protože jsem byl ještě rozespalý ,tak jsem jen líně natáhl nohu a praštil jsem chlapa do zad. Po tomto úkonu se zničehonic zlodějíček natáhl na zem jak široký tak dlouhý, přičemž upustil onen karton, který agilní prodavačka ihned vzala a povídá mi: "Ještě má ten fernet".

  Chlap se pozvolna zvedal a v ruce držel neporušenou láhev kořalky. Tož když byl na kolenách, což odpovídalo zhruba výšce mé postavy, atakoval jsem ho svým čelem do nosu. Chlap zajekl a uvolnil ruce v kterých svíral svůj drahocenný Fernet. Prodavačka mu jej agilně odebrala, poděkovala mi a zamknula se v krámě.

  Chlap pak vstal a chvíli si mě nevěřícně prohlížel, no zkusil jsem poslední fintu a povídám: "Asi tě oddělám a začal jsem šmátrat ve své tašce jako by po pistoli". Naštěstí to chlapíka vyvedlo z míry otočil se a utekl.

  Ani jsem nestačil vydechnout a už u mne stal pan Láďa majitel obchodu, takový dvoumetrový svalnatý, pokérovaný skinhead v trenkách a volal na prodavačku: "Máňo to je on?" "Ne Láďo ten to zachránil!"

  Chvíli si mne nevěřícně prohlížel a pak na mne vyjel: "Kurva a proč si ho nezadržel!?" Já mu řekl: "No protože mám podmínku. To chápeš ne?" "Aha,aha,díky,díky,díky a kterým směren vzal čáru?" "Tam někam." Mávl jsem ledabyle rukou. "OK,ok tak snad ho doběhnu a pak ho zabiju."

  Zůstal jsem stát jako omráčený. Paní prodavačka mi dala na Sparty slevu deset korun / pražská pohostinnost/ a já poněkud vykleplý jsem se ploužil domů jako zmoklá slepice, když v tom se ozvalo zvonění mobilního telefonu: "Ahoj Drahoši jak se máš?" "Nic moc", povídám. "Já taky nic moc právě jsem se otrávila, protože mne už tento zkurvený svět nebaví…..", ale to už je jiný příběh.

  Zkrátka když čert sere tak na jednu hromadu.  ( Celý článek! | Autor: Dr.Hron | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook