Maňa říkala

Dnešní datum: 28. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  Duchové a policajti (SM)


  Vydáno dne 05. 06. 2003 (5120 přečtení)


  Věříte na duchy? Ne? A na policajty ano? Povím Vám mou zkušenost s obojím a to v jeden den.
  Poté co mě propustili z blázince a já slíbil doktorům, lapiduchům a spolupacientům, že už budu hodný což obnáší: pravidelnou stravu, stolici, cvičení, spánek a žádné drogy, alkohol, večírky a konec s promiskuitou a nekonečným masturbováním, jsem se ocitl v Uherském Hradišti v restauračním zařízením zvaném Koruna. Přisedl si ke mně divně vyhlížející pán, který se představil jako Ing.arch.König / dále pan K/. Počáteční nedůvěra k tomuto muži byla prolomena cca po pátém pivu. To mi už pan K nabízel nocleh, svou manželku a auto k společnému užívání.

  Vše mi připadalo velmi podezřelé, ale asi po desátém pivu jsem pana K slepě následoval do nějakého Starého Města, kde prý údajně bydlí. Následovaly ještě zastávky v nějakých nočních podnicích nevalné úrovně a zhruba ve dvě hodiny v noci jsme byli vyhozeni z kavárny Na Špici. Pak obtěžkán blíže neurčeným počtem lahvových piv jsem se ocitl na dvorku prazvláštního domu kde pan K bydlel. Zasedli jsme ke stolu a pokračovali v konzumaci alkoholu. Pak pan K donesl kytaru a požádal mě zda bych nerozveselil policejní hlídku stojící před jeho domem. To se nedalo odmítnout. Otevřeli jsme okno a z plných plic jsme policajtům hráli píseň: "HEJ FÍZL VEM HO SEKEROU!" /zdařilá hradišťská coververse písně The Wall od kapely PINK FLOYD/. Když jsme tuto píseň začali asi po šesté opakovat, tak nás přišli příslušníci upozornit že rušíme noční klid. Já jsem jim na to řekl, že si zpíváme doma a určitě nepřekračujeme hluk 20 decibelů, který je během noci povolen. To je trochu vyvedlo z konceptu a řekli že jim znemožňujeme vykonávat službu, jelikož se jim opilí řidiči, které odchytávali, smějí. Já jsem jim na to řekl že to je jejich problém a nám je to úplně fuk. Pak změnili strategii a začali prosit: "Klucí mějte rozum, nedělejte si s nás srandu, prosím". Jelikož jsem slušně vychován, přislíbil jsem, že zanechám hudební produkce a dojat společnou vzájemností jsem si s nimi potykal a se slzou v oku jsme se rozloučili. Panu K se to velmi líbilo a vybídl mne k další hudební produkci na jeho dvorku.

  Zahrál jsem ještě několik písní , když tu se před námi zjevil přízrak v bílém prostěradle polil nás kýblem studené vody a dost ostře nám přikázal ať jdeme spát. Jelikož jsem v blázinci získal velký respekt k duchům apod., ihned jsem zalehl do postele, kterou mi ta tajemná bytost přidělila. Když jsem se rámo vzbudil, nevěděl jsem kdo jsem, kde jsem a proč tam jsem….ale to už je jiná povídka.  ( Celý článek! | Autor: Dr.Hron | Počet komentářů: 8 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook