Maňa říkala

Dnešní datum: 28. 06. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

  ČERNÁ NEDĚLE


  Vydáno dne 30. 05. 2003 (2502 přečtení)


  ČERNÁ NEDĚLE Ekologická katastrofa v Uherském Hradišti V neděli 25. května v podvečer, kdy místní obyvatelé klidně usedali k večeři, se na obloze nad Uherským Hradištěm objevil jedovatý mrak.


  Během několika málo hodin bylo zamořeno celé okresní město i přilehlé obce dráždivým plynem, který nutil obyvatele ke kašli a zvracení. V nastalé panice se nepodařilo obyvatelstvo včas evakuovat a několik tisíc lidí tak utrpělo zdravotní poškození trvalého charakteru a především psychickou újmu. Likvidace zamoření trvala celou noc a ještě v pondělí dopoledne nebyl stav nouze odvolán. Povolaná armáda a záchranářské týmy lokalizovaly zdroj zamoření ještě uprostřed noci, ale pro nedostatečné vybavení nemohli zasáhnout. Dříve než byly povolány armádní posily, zlikvidovali zdroj znečištění aktivisté Greenpeace, kteří odvážně vnikly do soukromého objektu v obci Míkovice u Uherského Hradiště. Z následného vyšetřování pak vyplynul viník celé tragedie. Je jím manželský pár asociálů obývající rozpadlý domek v Míkovicích, který ve svém alkoholickém opojení zapomněl zavřít dveře od svého domu a nastřádaný zápach rozkladu vzešlý z bahna a změti organických zbytků v domě mohl nekontrolovatelně unikat do ovzduší.

  Až neuvěřitelné množství nahromaděných odpadků, fekálií, různých hnijících zbytků, kostí, mrtvol domácího zvířectva v různém stupni rozkladu, toxických zvratků a lahví od piva tak otrávilo svým zápachem desetitisíce lidí v okolí, a způsobilo škody v řádu milionů. Nebýt odvážného a včasného zásahu aktivistů Greenpeace byl by výčet škod ještě větší. Na přímý dotaz našeho zpravodaje, jestli je si vědom své odpovědnosti za vzniklé škody, odpověděl hlavní viník z Míkovic, řečený Sumec pouze nesrozumitelné „Éééééé“, a velmi hlučně poté defekoval v prostoru sanitního vozu, ve kterém jej zrovna odvážely pracovníci Krajské hygienické stanice Zlín. Manželský pár bude obviněn z obecného ohrožení a čeká jej pravděpodobně nejtvrdší trest. Na fotografiích jsou zachyceni aktivisté Greenpeace při likvidaci zdroje znečištění.  Související články:
  Zdravotní rizika nezřízených pohlavních aktivit (14.10.2003)
  Teroristická skupina p. Sumce zase řádila (21.07.2003)
  Biologické zbraně a terorismus (11.06.2003)
  Terorismus z Míkovic (18.04.2003)

  ( Celý článek! | Autor: | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informačn e-mailVytisknout článek )
   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook