Maňa říkala

Dnešní datum: 20. 05. 2022   | Hlavní drbna | Očem drbat | Na Chatě | Foto galérka | Mapa hospod OnLine:

  Hlavní maňu

  Foto týdne

Klik
Sháníme pro kamaráda z vojny flašinet. Pomozte!

  Veřejný dluh

  Najdi si to

Maňin Kúkl

 • Veblinky
 • Co si myslí sousedé
 • TOP 15 drbů
 • Důkladnější průklep
 • Pojďte k nám
 •   Informace
  Přístupy /od 10.5.2004/:
  [CNW:Counter]

  Maňa říkala (e-mail)
  ISSN: 1
  Copyright Maňa
  RSS

  Naše ikonka:
  Umístěte si odkaz na Vaše stránky

      Počet zobrazených článků: 13 (z celkem 13 nalezených)    

  Výjezd do Walesu
  (deniska, Vaša bída naša radosť, 15.11.2007)
  Již před drahnou dobou jsme jeli do Walesu na fotbal. Denis o tom napsala článek a já se konečně dostal k tomu, abych doplnil fotkama. Tímto se Denis omlouvám a Vám přeju hezký fotbalový zážitek!
  Jak se Pavel Nedvěd loučil v Uherském Hradišti
  (zvl, Vaša bída naša radosť, 17.08.2006)
  Dnes se mi dostalo mimořádně kvalitního rozhovoru hned po příchodu do práce. Jara byl totiž včera poprvé na "velikém" fotbale. A rovnou na Medvědovi. Měl totiž volňásky a bylo mu líto je vyhodit.
  Sázky na MS
  (Hampejz, Vaša bída naša radosť, 19.06.2006)
  Aktualizováno 20.6.2006
  Blíží se nám radostná událost, jež je tak toužebně očekávána všemi fandy fotbalové meruny, událost, která není každý rok a v Evropě je jen 1x za 20 let, čili dlouho nic. Mistrovství světa ve fotbale! Pokud se nejedete podívat přímo na místo činu, můžete si sledování fotbalu v TV opepřit sázkařskou soutěží, kterou jsem pro Vás vymyslel.
  Ze života sázkařů
  (Hampejz, Vaša bída naša radosť, 19.05.2006)
  Investigativnímu oddělení redakce Maňi se podařilo získat záznam rozhovoru mezi dvěma začínajícími gamblery. Rozhovor přinášíme v autentické, nezkrácené a necenzurované podobě. Jak si na tom oba pánové momentálně finančně stojí, to se dozvíte z „Přehledu dražeb exekuovaného majetku“ vyvěšeného na místních vývěskách Městského úřadu Uherské Hradiště.
  Stručná pravidla fotbalu
  (Dula Půlpán, Vaša bída naša radosť, 31.10.2005)
  Pod vlivem posledního veselého kousku páně Hampejze na stadionu během zápasu Synot vs. Dolní Žleb (nebo něco takového), jsem se rozhodl přiblížit všem Maňasům sport, kterému se tento chrabrý muž věnuje. Ano, je to skutečně sport poměrně všední jménem fotbal neboli kapaná, tedy sport, kterému se věnuje ledasjaká lopata od Břestku až po Rio de Janeiro, ale stejně mám dojem, že málokdo zná jeho pravidla opravdu dokonale. Proto jsem se rozhodl, že vám kapanou, neboli fusec, jak my znalci říkáme, alespoň v krátkosti přiblížím.
  Hooligan na Baníku
  (zvl, Vaša bída naša radosť, 18.10.2005)
  Ačkoliv jsem se zařekl, že už nikdy s Hampejzem na žádný fotbal nepudu, jelikož je to nuda, postával jsem v sobotu před pátou znovu před stadionem. Co víc, měl jsem šálu 1.FC Slovácko kolem krku a těšil jsem se dovnitř!
  Kurzové sázení online, tipování po internetu
  (zvl, Vaša bída naša radosť, 19.09.2005)
  Rád si vsadím občas na hokej či na fotbal. Nemůžu však snést ty přeplněné sběrny plné stupidů a očumování tabulí.
  Jak se ze mě nestal hooligan
  (zvl, Vaša bída naša radosť, 22.03.2005)
  S Hampejzem se máme rádi. Je to milý kluk, který se chlastu neštítí, vkus na holky má znamenitý a ještě dokáže být vtipný. Proto mi léta zůstávalo záhadou, jak mohl propadnout něčemu tak nízkému, jako je pořvávání na fotbale.
  Fotbalový hooligan
  (Hampejz, Vaša bída naša radosť, 22.02.2005)
  Před začátkem jarních odvet fotbalové ligy není od věci podívat se na fenomén fandění i z trochu jiné stránky. Chtěl sem svědčit proti pořadatelům, pomalu ze mě udělali viníka a doporučené obsílky mě chodí 1x do měsíce. Snad se pobavíte tak dobře, jako teď už i já. Černě jsou cenzurovány osobní údaje, v místech, kde se dokument špatně oskenoval, jsem to dokreslil, aby se to líp četlo. A v sobotu na stadióně!!! FORZA S+S FOREVER!!!
  I. Gambrinus liga! La Liga! Serie A Calcio! Premier League! Bundesliga! Primera Division! Ale ta naše zaprděná liga je stejně LIGA!
  (Hampejz, Vaša bída naša radosť, 11.08.2004)
  Loňský ligový ročník je za nama, liga skončila, nervy se uklidnily, fotbalová bečka je vypitá, nové sázky o bečku uzavřeny. Letošní ročník začal, nervy naskočily, práca ně dnes sere, ideální čas na fotbalový článek.
  Výjezd na Baník
  (Hampejz, Vaša bída naša radosť, 05.03.2004)
  FC Baník Ostrava vs. 1.FC Synot - 6:2. Pro nezasvěcené říkám předem, nebyli sme na hokeji, bylo to opravdu fotbalové utkání hrané klasických 2 x 45 minut plus nějaká ta minutka nastavení.
  Domácí utkání
  (Hampejz, Vaša bída naša radosť, 18.02.2004)
  Tak nám to po dlouhé době začalo. A stálo to zase za to. V příšerném nerváku jsme se protrápili k remíze 0:0. Zase mi nezbývalo než sedět v nadčasovém zoufalství zahalen do šály a procházet se krajinou zmučeného nitra. Proč musím fandit zrovna tomuto týmu? Kacířské myšlenky!
  FOTBAL, FOTBAL, FOTBAL!!!
  (Hampejz, Vaša bída naša radosť, 10.02.2004)
  Jeden z těch, jež fotbalu tak trochu propadnul, se čtenářům velectěné Mani pokusí přinést několik postřehů, střípků a reportáží z fotbalového dění odžitého a odpitého na vlastní kůži a játra.

   

    Maňu zajímá
  Kdyby zápasil Dadula s panem Kö, vyhrál by Drahoš?

  -Ne, zpacifikoval by je robot. 
   (17 hl.)
  -ANO Drahoš je strašně silný 
   (18 hl.)
  -NE KÖ je strašně dlouhý 
   (17 hl.)
  -ANO ale musel by ho uběhat a průběžně okopkávat 
   (12 hl.)
  -NE KÖ by Drahoša ukecal, aby šli raději na pivo 
   (10 hl.)

  Celkem hlasovalo: 74


  Přidej vzkaz
    Žhavé novinky

  Záplavy v Evropě
  07.06.2016 06:38:19:
  Brrr, hnusná voda zatápí, kde se dá. Leč, nemohu si to odpustit, Francouzi by proti záplavám měli začít stávkovat! Tak se tam přece domáhá práv! Stejně tak z Bruselu už dávno měla přijít direktiva proti záplavám! Angelo, Jeane-Claude - jednejte!
  Lipan

  Vzkaz všem vyjebaným hackerům co si připadají děsně in
  24.05.2016 21:58:25:
  Jestli mi někdo z vás dojde pod ruku tak ho čeká takový výprask, že si za své PC nejméně měsíc nesedne....
  Drahomír Hron

  Stárnem
  27.04.2016 14:06:37:
  Ale žo to půjde tak rychle? Třeba z Königa je už atrapa....bohužel... https://www.eva.cz/zbozi/67239/kamera-venkovni-atrapa-solar-konig-sec-dummyca/
  xxw

  Mimozemšťani opět na slovácku
  01.04.2016 11:17:53:
  https://www.youtube.com/watch?v=t8uUmteAJZQ
  Kronika Hluk

  MEDARDOVO ZVADLO
  24.03.2016 07:47:48:
  Timto vam vsem radi oznamujeme, ze Zasivarna U osla otvira v patek ve 14:00. V nedeli je opening party, na kterou vas s Luckou srdecne zveme. Zacatek v 16:00 Akce je v duchu snez, vypij a zaplat kolik chces. Vubec se nebranime tomu, abyste dosli uz rano zrovna z Hawaja... Tesime se, Lucka a Hampejz
  Lucka a Hampejz

  Becka
  23.03.2016 18:57:51:
  Tímto oznamují účastníkům oslavy.ze si s dary nemusí lámat hlavu.Vase přítomnost bude pro nás největší dar !!
  babb

  VELIKONOČNÍ BEČKA
  21.03.2016 18:54:58:
  U příležitosti dožití několika velikánů se koná tuto sobotu na Hawaji první jarní bečice. Všeho nechte a přijďte oslavit Dr. Hrona, Babinského a Tečákovi narozeniny. Ostuda bude veliká - mistr slíbil, že zahraje na židlu. V sobotu, Hawaj, od 14:00, ženy, děti a jiná havěť sebou.

  Psék
  18.02.2016 00:47:02:
  Milá Maňo,
  myslím, že by nemělo uniknout tvé pozornosti, že hrdina tohoto obskurního případu, onen Psík, je původem z Hradišťa (a nebo možná ne).,
  Obzvláště výživná je poslední kapitola s názvem Agent na výletě.,
  Ten příběh je tak neuvěřitelný, že jsem nabyla dojmu, že ve skutečnosti jde o únik ze scénáře nového filmu bratří Coenů.,
  Tvůj neinformovaný informátor, který všechno zapře ;-)
  rdm

  zajímavý web
  15.01.2016 14:18:18:
  http://jetencurakjesteprezidentem.cz/

  Dělobuch
  30.12.2015 20:50:27:
  Pro příznivce Mani a domácí kutily mám speciální tip na pořádnou rachejtli. Je to aktuální a tak může každý,třeba už zítra pořádně oslnit své prátele,ba co i nepřátele.Je to totiž pouze na vás,k jakému účelu bude využita.Takže k věci: Jako první si musíte sehnat asi půl metru dlouhý kus lešenářské trubky,jeden konec kladivem zploštíte a druhý taky,ale jen tak,aby se dovnitř dala vsypat následující směs.No teď mě ale napadá, jestli je to dobrý nápad..aby to zase nějakému volovi neurvalo třeba ruku.Takže nic..raději chlastejte a přeju hezkého silvestra.
  babb

    Facebook